На море 2012 къде в България - тема 3

  • 39 975
  • 257
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 269
Някой с отзиви за хотел Топола скайс Каварна.Цените за активен сезон са 72лв на човек.

# 166
  • Мнения: 5 539
На Топола Скайс сме през юли, после ще дам отзиви.
Хубавото там е също, че децата са безплатни, а настаняването е в апартаменти Grinning

# 167
  • Мнения: 3 269
На Топола Скайс сме през юли, после ще дам отзиви.
Хубавото там е също, че децата са безплатни, а настаняването е в апартаменти Grinning
Ще чакам да кажеш как е ол и анимацията /най-важно/ Laughingчетох че храната куцала дано тази година са оправили нещата.Вие откъде резервирахте?

# 168
  • Мнения: 5 539
От визит.бг
Ол-а е от тази година, така че сигурно няма да е перфектен, но на нас не ни трябва много. Може пък да ни изненадат приятно Wink

# 169
  • Мнения: 5 435
Здравейте,

Някой да препоръча хотел в Поморие, да е подходящо за малко дете почти на 3год?

# 170
  • Мнения: 3 269
Здравейте,

Някой да препоръча хотел в Поморие, да е подходящо за малко дете почти на 3год?
Виж темата за Поморие има обсъждани.

# 171
  • Мнения: 5 435
Здравейте,

Някой да препоръча хотел в Поморие, да е подходящо за малко дете почти на 3год?
Виж темата за Поморие има обсъждани.

Благодаря! Peace

# 172
  • Мнения: 3 269
За хотел Бор Слънчев бряг някой да има скорошни отзиви.Има ли резервирали за там?

# 173
  • Мнения: 643
Здравейте, кажете мнения за Каваци и за хотели, в които сте били там.

Например нещо за този-  http://www.sozopolapartment.bg/index.php  Hug

# 174
  • Мнения: 574
За хотел Бор Слънчев бряг някой да има скорошни отзиви.Има ли резервирали за там?
Погледни в темата за Слънчев бряг. Една майка се върнаха вече от там. Отзивите за хотела са само положителни. Те са една верига с хотел Мирмар в Обзор и всичко казват че е на ниво.

# 175
  • Мнения: 3 269
За хотел Бор Слънчев бряг някой да има скорошни отзиви.Има ли резервирали за там?
Погледни в темата за Слънчев бряг. Една майка се върнаха вече от там. Отзивите за хотела са само положителни. Те са една верига с хотел Мирмар в Обзор и всичко казват че е на ниво.
Да в темата за Слънчев бряг разбрах че са от една верига но има само едно мнение за този хотел дори и във визит е едно.Това че са от една верига с Мирамар е много добре .Него вече го пробвахме и е страхотен хотел.

# 176
  • Мнения: 37
Връщам се да ви чета, преди това да ви питам какво мислите за Черноморец? Натам клоня май, но мъжът ми говори за някаква радиация преди години и ме помоли да проверя...
Плажната ивица и моренцето като цяло много ми паснаха...

# 177
  • Мнения: 943
До колкото знам, водата на Черноморец е много мръсна, според сведения на хора, които знаят къде се изхвърлят отпадните води на Созопол.  Thinking

# 178
  • Мнения: X
Връщам се да ви чета, преди това да ви питам какво мислите за Черноморец? Натам клоня май, но мъжът ми говори за някаква радиация преди години и ме помоли да проверя...
Плажната ивица и моренцето като цяло много ми паснаха...

Eла в темата за Черноморец. Като цяло се говореше за един радиоактивен плаж, но той е извън черноморец, до там се ходи с кола, на 2 минути е де, но не е централния плаж, а се пада северно от Черноморец. После е централния плаж, който е малко тесничък за капацитета на Черноморец, но се понамират места. След това е плажа на к-г Черноморец, той е малък, доста, половината се стопанисва от един хотел, дето миналото лято още не беше готов, но пък имаше чадъри и бар на плажа. И следващия плаж е този на к-г Градина, огромен плаж, стига се само с кола (там са плаж Тополите, Градина, Златна Рибка), огромен, широк, с прекрасна вода и пясък Wink

# 179
  • София
  • Мнения: 1 312
Привет! Simple Smile Харесах си една оферта за х-л Амелия,но не съм ходила в Албена от години и не помня къде беше и дали си заслужава? Нещо, ако може да ме ориентирате за хотела , за плажа към хотела, нямам никаква представа...Моля ви  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт