Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора

Здравейте,

направих си тест и ми излезе положителен,
другата седмица ще се опитам да отида на лекар,
но съм в чужбина и тук не се дават толкова бързо часове,
а и съм на работа.

Аз съм пускала вече теми по въпроса, но
ще се обобщя в две изречения.
Бебчето е много искано и желано от мен, от години, с нередовна менструация съм,
без овулация и т.н. няма да се обяснявам.

С таткото сме женени от 5 години, от няколко месеца сме разделени и живеем в различни градове, като той ме посещава събота и неделя.
Не знам, как да му кажа за бременността и кога?
Как ще го приеме? Дали ще ме изостави?
По принцип той много иска да имаме деца, но напоследък се чуди, дали иска да е с мен,
защото не му се иска да напуска работата си и да се мести при мен, а и аз не искам да напускам моята и да се местя при него.
Много объркано го написах.
Детето си обожавам от първия миг, в който почувствах, че съм бременна.
Цитирай

струва ми се, че си много особен човек  Twisted Evil
вечно си заобиколена от някакви странни   Twisted Evil, или от разни други роднини  Crazy.

сега пък и бременна Very Happy

хайде, честито и на хаирлия да е  Very Happy.

лично при мен  - и в двата случая татковците бяха много щастливи, защото и в двата случая бебетата ми бяха след загуби на предишно дете. във втория случай, и след премахване на един яйчник, така, че беше съвсем чудо, че съм забременяла, при това вътрематочно/таточно Mr. Green/.

реагираха с огромна радост. в единия случай , 20 г  по-късно единият баща си блъска главата, че е реагирал така, защото плаща висока издръжка Mr. Green, а във втория - се радва много, защото детето е пълно негово копие и отражение.

аз играх ролята на инкубатор Twisted Evil - възпрпоизведох две идентични копия на бащите на децата си. нито едно не прилича на мен. жалко  Mr. Green

Цитирай

Kопенхаген

С таткото сме женени от 5 години, от няколко месеца сме разделени и живеем в различни градове, като той ме посещава събота и неделя.

Този да не би да е онзи скръндзата от другата тема?

Надявам се, че си абсолютно сугурна, че е от него?

А другата седмица не се опитвай да отидеш на лекар, а направо отиди, едва когато потвърди бременоста ти тогава съобщи на бащата.

Пожелавам ти след тази новина на мъжа ти да му текне нещо в главата и да те погледне с други очи.
Но не забравяй, че едно дете не лекува темерутщина и егоизъм  Very Happy
Цитирай

хайде честита бременност първо! bouquet
А на таткото му го казваш в прав текст.
Аз на моя му казах докато сменяше нещо по колата и той от изненада чак си дранна главата в отворения капак 35
Цитирай

София

Не знам какво би ти помогнало ако ти кажа как моя мъж реагира, когато разбра, че ще имаме дете...
При вас нещата са на светлинни години различни..
Честито и успех от мен, това само ти пожелавам Peace
Цитирай

Много се зарадва.
Не беше изненадващо.

Твоят случай е май доста особен - дано всичко се развие добре.
Цитирай

Честито ! Пожелавам ти да се насладиш изцяло на майчинството .
Казваш го на бащата в прав текст , без значение как ще реагира.
За теб живота ще се промени , за което трябва да бъдеш подготвена.
Изкарай спокойно няколко месеца на работа, след което можеш да
заминеш при него и да го направиш съпричастен към събитието.
Успех и лека бременност.

Цитирай

Sofia & Bourgas

Закъсняваше ми и решихме да купим тест за бременност. Аз купувам теста, а той (гаджето, с което живеех) уточнява на аптекарката да ми даде тест с две чертички хахаха. Smile Изобщо не очаквах да съм бременна, макар да беше желано, беше почти невероятно, с оглед медицински пречки...
Тестът го направих на следващия ден рано - рано - беше 05.05.05 г. Smile) Правя теста сутринта, оставям го на шкафа да мине минутката и когато отидох да погледна резултата- гледам и бъдещият татко станал, а обичаше да си поспива. Почти едновременно го видяхме , та не се наложи да съобщавам Smile
Цитирай

Таткото е скръндзата от другата тема? Или не?

Остави си детето ако имаш възможност да го отгледаш сама. Щом е чудо зачеването, роди го.

Никой не знае как ще реагира таткото.
А това кой при кого да живее - обичащите се зрели хора правят компромиси.
Цитирай

Под брезата

Първо-честито
Второ-дано не е скръндзата,че тогава горкото дете Praynig
И двата пъти теста още не беше изсъхнал,а той вече знаеше Laughing Първия път ме прегърна и целуна-след 5минути говорехме с лекаря да си запиша час.Втория път по телефона му казах-той ми отговори "знаех си" Като се прибра от морето/беше на море като му се обадих/ повторих теста и пак му го показах
Дано таткото се зарадва и всичко е наред.Но той не иска да се върне в града където живееш ти,ти не искаш да ходиш при него-странна работа
Цитирай

Kопенхаген

Втория път по телефона му казах-той ми отговори "знаех си" Като се прибра от морето/беше на море като му се обадих/ повторих теста и пак му го показах

*Мира*, ти си стоиш вкъщи и гледаш дЕтето, а той се развява по моретата  ooooh!
Все си мисля, че това трябва да се случва семейно, иначе самостоятелното ходене по почивки може да донесе неприятни изненади  Very Happy
Цитирай

София

(тя вече е казала на таткото, но не влиза да ни съобщи на нас, кукунделите  Laughing а директно в темата за обезумяване и овчи възторг поради бързо делене на клетки in utero  Laughing)
just update
Цитирай

Живот ли бе, да го опишеш....та и авторката така... Laughing Честито за бебчето, а скръндзата може и да се промени, а дано.... Rolling Eyes
Цитирай

на косъм

Честито!Тъкмо имаш възможност да видиш реакцията му,според мен му съобщи на живо, да не е по телефон.Моя мъж се зарадва естествено, след такава новина.Успех и пиши после Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора