Възтановяване на ханша след раждане....

  • 7 111
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 271
...Много интересно преди да родя мерките на ханша ми бяха 89см. След двете раждания пак са 89-90см, но като че ли изглежда по-широк от преди, а и някои дънки от преди, които са ми били широки там, сега са ми тесни. А в килограмите горе-долу не съм се променила newsm78. Как е при вас мами( които сте си върнали старото тегло) има ли го този момент? Tired

# 1
  • Мнения: 4 358
Върнах си килограмите от преди бременността, но ханшът ми има да се събира още.
След първата бременност се възстанови около 9-тия месец, сега очаквам да е същото.

# 2
  • Мнения: 1 999
Аз месец след като родих си влизах във всички панталони и джинси! Party Свалих почти веднага качените килограми /които бяха около 8-9 отгоре за цялата бременност/

# 3
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
При мен- да. Уж мерките на ханша и килограмите са като преди да родя, но ханша ми изглежда по-широк. Да не говорим, че талия
почти нямам.

# 4
  • Мнения: 1 639
Абе някъде бях чела ,че ханшът след всяко раждане се разширява трайно с 1 см , но не знам до колко е вярно . Може и въпрос на срукрура да е  Thinking
 Личен опит не мога да споделя , защото не съм си върнала килограмите , но по принцип 1см никога не бих го усетила . Не нося дрехи, които да не ми стоят добре , ако ханшът ми е с 1 см по-широк  Grinning

# 5
  • Мнения: 3 098
Килограмите ги свалих оЩе първия месец след раждането.Сега на периоди правя про4истване на организма,така си и поддържам килограмите.
Ханша,а и структурата ми оба4е са с леки промени,мисля,4е е нормално,пък и пове4е ми харесва така.За прибирането на тазовите кости ми правиха специални масажи(в България),ефекта е фантасти4ен Peace

# 6
  • Мнения: 8 505
При мен разликата беше в първите 2-3 месеца.След това панталоните ми стояха по същия начин като преди.

# 7
  • Мнения: 271
Килограмите ги свалих оЩе първия месец след раждането.Сега на периоди правя про4истване на организма,така си и поддържам килограмите.
Ханша,а и структурата ми оба4е са с леки промени,мисля,4е е нормално,пък и пове4е ми харесва така.За прибирането на тазовите кости ми правиха специални масажи(в България),ефекта е фантасти4ен Peace

Какви по-точно са тези масажи? Къде ги прави? А кога ги прави, веднага след раждането, или по-късно? Извинявай за многото въпроси, но ме заинтрегува!
 Ще съм ти благодарна, ако пуснеш и адрес на мястото!

# 8
  • Мнения: 643
При мен разликата в ханша ми изглежда учевидна, не съм си върнала килограмите, но определено съм доста по - широка там. Не само, че си го виждам, ами и го усещам. Не съм чувала за някакъв начин, за да се оправи това, може би наистина си е и до физиология.

# 9
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Бях ка4ила 17кг сега съм 52кг,как стана това незнам.Не съм пазила диети,и си влизам в дънките.

# 10
  • Мнения: 7 186
Моят усетих че се разширява още през бременността, защото много ме боляха кокалаците. Преди да забременея ми беше 90, сега ходих да го меря- 92. Надявам се да се прибере по- нататък. Доколкото съм чела из форума не става за месец- два, а за година поне. Confused И от талията имам да свалям някой друг см.

# 11
  • Мнения: 188
и при мен е така, уж като килограми съм си почти същата - преди да забременея 49 кг, сега 51 - а се чувствам тоооолкова много по - различна Sad

# 12
  • Мнения: 3 098
Килограмите ги свалих оЩе първия месец след раждането.Сега на периоди правя про4истване на организма,така си и поддържам килограмите.
Ханша,а и структурата ми оба4е са с леки промени,мисля,4е е нормално,пък и пове4е ми харесва така.За прибирането на тазовите кости ми правиха специални масажи(в България),ефекта е фантасти4ен Peace

Какви по-точно са тези масажи? Къде ги прави? А кога ги прави, веднага след раждането, или по-късно? Извинявай за многото въпроси, но ме заинтрегува!
 Ще съм ти благодарна, ако пуснеш и адрес на мястото!
Ами явно,4е при раждането се е полу4ило разместване,аз си имам проблем с костите така или ина4е и ходих при този масажист.След втората седмица вси4ко се прибра,не можех да повярвам HugТрябва да те предупредя оба4е,4е тези масажи не са като релаксираЩите,т.е.адски е болезнено  в на4алото  Confused
СъЩо така преди да идеш при масажист,трябва да го проу4иш добре,не давай да ти пипа кръста всеки.Моят цял живот се е занимавал с това(познавам го),завършил е,не е от профаните,но работи в Щатите,връЩа се само лятото в Бг,както и аз.
Ина4е знам друг масажист в Ст.Загора,много добър съЩо,но ти пък си от София Confused

# 13
  • Мнения: 3 098
Цитат на: tany link=topic=65856.msg1197515#msg1197515 date=1137254927

 А кога ги прави, веднага след раждането, или по-късно?
[quote
Това сега го видях,не веднага след раждането,разбира се.

# 14
  • Мнения: 500
При мен има промяна поне 1,5 см/ вече 2,6 год след раждането не съм си влязла в старите мерки въпреки че достигам до старите кг.

Общи условия

Активация на акаунт