кръвен тест, който определя кои храни са подходящи за всеки индивидуално

  • 41 738
  • 78
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Моля, кажете знаете ли къде в София може да се направи кръвен тест, който, да определи кои храни трябва да избягваш и кои са подходящи ?
Преди време бях чула за тези тестове, но мислех че се правят в чужбина. Една моя позната дори си изпрати кръвна пробва в Холандия за тази цел. Чрез тези тестове се изследва доколкото ми известно към кои храни развиваш антитела и неможеш да усвоиш за да ги избягваш и съответно храните които са подходящи за организма ти и можеш да консумираш в неограничени колиства  Heart Eyes
Скоро чух по медиите че тези тестове вече се правят и у нас, но така и не разбрах къде.
Моля, споделете информация  Flutter ако някой знае нещо по въпроса!?

# 1
  • Мнения: 2 534
И мен това ме интересува .
Мисла , че още ги изпращат в чужбина , но сега ме вълнува повече цената .
И къде ?

# 2
  • Мнения: 3 216
Сутринта даваха в Огледала точно за този тест.Можеш да провериш на сайта им или да се обадиш на самото предаване.

# 3
  • Мнения: 5 103
Следа с интерес темата.

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 893
Точно и аз в Огледала чух за това, но понеже неследях много внимателно и не разбрах къде правят теста /ако въобще са казали/.
В сайта им пък не намерих нищо  newsm78.
Дано някой е разбрал повече  Simple Smile.

# 5
  • Мнения: 4 358
Мен ме интересува дали по този начин може да се определи към кои храни може да развиеш евентуална алергия.
Ако някой има инфо, моля да пише!

# 6
  • Мнения: 174
Следа с интерес темата.
Аз същооооооо Hug

# 7
  • Мнения: 191
това е тема която интерисува доста хора  Peace

# 8
  • Мнения: 5 228
И мен много ме заинтригува и писах до предаването. Ако изобщо ми отговорят, ще докладвам.

# 9
  • Мнения: 2 534
Спомням си , че ги гледах и в Гала преди година .
Много скъпо ми се стори , че е , не помня точно , но нещо като 200 евро ми се върти в главата , не приемайте тази сума за точна такава  Embarassed

Виж по ясно си спомням , че на Гала и направиха такъв тест , като подарък за рекламата , и се оказа , че тя изобщо не трябва да пие кафе  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
В Огледала правиха теста на участничката и май не изпратиха в чужбина изследванията... newsm78знам ли...

# 11
# 12
  • Sofia
  • Мнения: 779
1350 лева Shocked Shocked Shocked

# 13
  • Мнения: 2 180
Е,правим и отстъпки,но като цяло е скъпо,да.
Мога да кажа,че страхотно се отразява на всички,които са си направили теста.Например за собственичката на фирмата се оказа,че не трябва да се храни с плодове #Crazy
Така че не се чудете ако диетите не ви помагат Laughing Просто може да пълнеете от плодовете /например/ и да ви се отразява приемането им неблагоприятно.

# 14
  • София
  • Мнения: 498
Божеееееееееее, това са много пари!!!!! Shocked Shocked Shocked

Общи условия

Активация на акаунт