Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
45-59 от 709 отговора
Някой знае ли колко струва гинекологичен преглед на здравно неосигурен?
Цитирай

За болницата мога да кажа само хубави неща. Като обстановка и техника- новото си е ново. Персонала е невероятно отзивчив, винаги има към кого да се обърнете за каквато и да било информация относно вас или бебенце. Предварително ви запознават с процедурите, които ви предстоят, както и на детенце. Храната се сервира в стаите, отделно от това има снек бар, който свободно може да посещавате. Децата са при майките от момента, в който преценят че могат да се грижат за тях, но винаги когато имате нужда от време за вас, може да ги оставите в неонатологията. Искам да благодаря на всички от АГ- отделение, благодарение на които се роди моя прекрасен син и в момента и двамата се чувстваме прекрасно в къщи. Бъдете спокойни, ще бъдете  в сигурни ръце. Обявените цени са пакетни и включват всичко свързано с престоя ви в болницата. За сега това е от мен, ако имате конкретни въпроси, ще се постарая да ви отговоря. Успех!
Цитирай

Честито бебче, Карли!
Цитирай

Честито, Карли,
много се радвам за теб и бебо! Да ти е жив и здрав!
Аз след посещението също останах с много добри впечатления от болницата и вече нямам съмнения относно раждането ми там!  Peace
Цитирай

Благодаря ви момичета! Бързо и леко раждане на всички, на които им предстои това щастие.
Цитирай

здравейте, аз вчера ходих до болницата за жк. някой има ли отзиви за работата на д-р узунова? каза ми че преди е работила в майчин дом, но в нета няма никакви отзиви за нея. благодаря предварително.
аз лично съм с добри впечатления и засега съм там.
Цитирай

Здравейте моми4ета !
Първо на 4play: Мен Узунова ме е преглеждала няколко пъти,като е отсъствал моя доктор и съм доволна,в смисъл внимателна,симпатична и така .Повече не мога да кажа ,казаха ми 4е е добра ,но пове4е ли4но мнение за нея нямам !
А на теб karli74 4естито !!! bouquet Желая много здраве и щастие за твоето съкровище!
Искам само да те питам,4е се о4ертава и аз да съм секцио колко време те държаха,предишния ден ли те приеха ( или в самия ден) ,какво си носи за престоя( по точно какво ти искаха за теб и бебо) .
Съжалявам ,ако въпросите ми ви се струват тъпи  Embarassed ама съм толкова не на ясно,че няма на къде!!!!
Благодаря предварително  smile3525
Цитирай

kate, няма проблем за въпросите, нали затова си споделяме тук. Мога да кажа за мен и майчето което беше следващо секцио. И двете бяхме приети предния ден и заедно сутринта ни подготвиха за операциите. Все пак освен тонове на бебчо, клизма, има и преглед при кардиолог в 8ч. От вечерта при приема ти измерват тонове, кръвно и температура и те запознават с програмата за следващата сутрин. По принцип първата операция я насрочват за 8.30ч, втора- 10- 10.30ч. До вечетрта вече си раждвижена. Бебо ти го носят постоянно, дори го поставят и на гърда, така че няма да ти липсва много. На другия ден ако си добре, можеш да си го вземеш при теб. Благодаря ти и ти пожелавам здраво бебче и бързо възстановяване. Ще чакам да споделиш хубавата новина. Успех!
Цитирай

Здравейте,
аз вчера ходих до болницата и разгледах отделението. Имаше 1 майка с току що родило се бебе, но всички стаи бяха пълни и ми показаха ВИП стаята. Тя се различава от другата по това, че спалното бельо било по-различно, имало включени тоалетни принадлежности и по желание там може да нощува някой близък. Видях предродилната зала, родилната и т.н интензивна стая, където след секциото се седяло максимум около 6 часа.Персонала беше изключително любезен, две акушерки ме разведоха. Бебета са постоянно при майките. Не се носи абсолютно нищо, нито за бебето, нито за вас. Имало 4 неонатолози, твърдят че имат оборудване и за недоносени бебчета.
Женската консултация е 520 лв., но не съм питала какво точно включва.
Цената за раждането е 1400 лв. При секцио се лежи общо 5 денонощия.
Останах с много добри впечатления, чисто е, цената е добра, за специалистите нищо не мога да кажа - изредиха ми няколко имена, но освен д-р Нецов, лично на мен другите нищо не ми говореха.
Цитирай

хм, на мен ми казаха че жк е по зк ако си осигурен, и се налага само ехографските прегледи да се долащат, понеже зк покрива само 2. 520 лв жк предполагам е за неосгурени или за хора които просто са решили да не ползват по зк...
някой знае ли цената на вип стаята? а знаете ли дали присъствието на бащата на нормално раждане се доплаща? забравих да попитам като ходих  Smile
Цитирай

Един тъп въпрос, но нещо не намирам точен адрес на болницата?? Къде точно се намира newsm78 Confused
Цитирай

бул. "Г. М. Димитров" №16  - болница Софиямед Peace

ето и карта http://wikimapia.org/23819093/bg/%D0%91%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8% … D0%BC%D0%B5%D0%B4
« Последна редакция: Четв., 31 Май 2012, 12:25 от Pinki_81 »
Цитирай

bouquet
Цитирай

Да,наистина добър въпрос,дали се заплаща ( и може ли ) да присъства бащата???
И как така ,нищо не трябва да се носи,ами за бебо памперси и кърпички и за нас поне ношници и такива неща???
Карли,ако можеш да ни кажеш ,4е поне си минала на скоро по тоя път,какво изобщо ти искаха???? Благодаря ти предваритело bouquet
Цитирай

Карли ,още едно въпрос4е от мен ! Може ли да ми споделиш с какви дрешки изписа бебо и по- конкретно ,освен дрешките и пелената ,отгоре слага ли и по -дебело одеалце или..???? Ще ми бъде много полезен отговора ти и мерси предварително  Blush!
Цитирай

45-59 от 709 отговора