Маркова козметика на изненадващо ниска цена - enzo.bg

  • 118 361
  • 696
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 193
 Mr. Green Ясно. Чакаме развитие.

# 61
  • Мнения: 2 561
На мен ми направи впечатление новият крем на Виши Идеалиа -  в сайта е 32лв, докато в аптеките е 48.  Shocked Кремът е нов за марката, така че няма как да е с изтекъл срок на годност. От друга страна да седнат да правят ментета на Виши ми се трува странно... newsm78

Хайде някой да си поръча нещо!  Laughing Twisted Evil

И аз на него се точа, но не смея още Rolling Eyes Аз видях Идеалията за 49лв в аптеката. Който я е видял за 40 би ли споделил коя е аптеката?
Виши Нормадерм крем първо ми даде, че е 7лв и аз  Shocked, а после даде, че е 18лв...куриера да не иска 28 накрая Laughing
Аз вече няколко дена се мажа с този крем от мострички.Но имаха само за нормална към комбинирана кожа.Да ви кажа,крема според мен е страхотен!По нищо не отстъпва на Мулти-актив на Кларис(имам го в момента),както на енергизиращия на Кларинс,както и на Есте Лаудер Peace Аз споделих че го намерих на 40 лева в една аптека където го продават за 45,но имат 10% отстъпка от тази цена.Обаче съм от Варна и не зная дали ще ти върши работа моята информация Wink
Feeling ,ти си ни надеждата HugТвоето мнение след като получиш шампоана ще е знак за нас Peace
*Bubble* ,за това говорех преди няколко поста!Странни са ми тези чак толкова ниски цени.Вземам за база един продукт който ползвам и с 10% отстъпка от ФЮ е към 19-20 лева,като ФЮ в тази цена са сложили към 1 паунд доставка(принципно е толкова мисля)...И пак цената докарва към 17 лева без доставката...Но тук е 14 Rolling Eyes newsm78 Искам всичко да е оригинал,но не ми се вярва Tired

# 62
  • Мнения: 328
bubka:), благодаря за споделеното мнение. Верига ли е аптеката?  Hug Имате ли идея кога Идеалия е излязла и в чужбина...дали са имали време да направят имитация...но кой би правил имитации на Виши #Crazy...все пак това не е висок клас козметика Thinking

# 63
  • Мнения: 537
Дамарис, Идеалиа-та я има в кварталната ни аптека за 42 лева. Намира се на ген. Суворов и ул. Вихрен (кв. Павлово).  Peace

# 64
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
...
Топката на Тиги е 14 лв. при 35 в БЗ....

и мен това ме шокира



На сайта пише, че може да е върне продукта в рамките на 7 дни без да е необходимо да се обосноваваш, но дали реално така се случват нещата  newsm78  
много са изкушаващи цените, но ще изчакам отзиви...

така е регламентирано в националното законодателство, длъжно са да го направят  Peace



а най-абсурдно ми се струва да се предлага МАС  Rolling Eyes Embarassed



но за продуктите за коса - очаквам да са оригинални  Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 43
a.l.e.n.a по принцип е така, но съм се нагледала на много неща, които никак не се случват както е регламентирано (юрист съм между другото Peace) и нищо не може да ме учуди, нагли търговци колкото искаш, но ще съм мнооого щастлива тези да се окажат надеждни

# 66
  • Мнения: 372
Очаквах вчера(работен ден) да се обадят за потвърждение на поръчката, но това не се случи.    newsm78
Надявам се утре да се обадят.   Praynig

Хвърлила съм око на Идеалиста на Есте Лаудър, но ще се въздържа, докато видя как ще се представят с първата поръчка.   Peace


Момичета, наистина изскачащия прозорец за отстъпка се появява само веднъж - първия път и аз го затворих по инерция, но сега съм на друг компютър и се записах. 

В сайта забелязах да пише, че лепяли собствени(фирмени) лепенки на продуктите. Многозначително го приех.    newsm78

Изрично ни предупреждават и да прегледаме пратката преди да я приемем - в т.ч. и дали са всички продукти, както и за целостта на опаковката. Тук се споменава и фирмената лепенка. Сега ще изровя точния текст.

Цитат
Внимание: При доставката на вашата пратка, преконтролирайте преди да я превземете дали опаковката не е дефектна или разкъсана. Вижте дали има наша лепенка и дали не е нарушена. В случай, че нещо не ви се струва наред непрeвземайте пратката и веднага ни уведомета за случая. Така може да се разбереме за следващите стъпки на поръчката ви.  Ако искате може да превземете пратката и веднага да я отворите пред работника на куриерските услуги.  Ако си превземете пратка дефектна и разберете че в нея нещо липсва, вече неможеме да се намесим в рекламационния процес между вас и доставчика.
http://www.enzo.bg/bg/freetext/nachini-za-dostavka/

Последна редакция: нд, 20 май 2012, 14:28 от Feeling

# 67
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
мисля, че лепенките са на пакета - идеята е да не е отварян от куриера  Peace

също ме оздачава, че няма описание - поне на продуктите за коса, хубаво е да сложат  Peace

Feeling стискам палци  Peace

-Alien-  Peace хубаво е, че има и юрист сред нас (аз не съм  Blush )

трябва да погледна обаче - дали имаше изискване - продуктът да не е отварян/ползван и опаковката да не е нарушена   Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 419
И аз поръчах. Колебаех се дали да поръчам парфюми, които имам за сравнение, но в крайна сметка поръчах други неща. И на мен не ми харесва това, че няма описание. За много продукти не мога да се ориентирам.
И друго ми направи впечатление. Този подарък от 4 лв, на мен ми даде отстъпка само от един лев, а сметката е над 40 лв, продуктите не са от промоция или разпродажба. Сложих за проба още един продукт, дава ми отстъпка 2 лв, но не 4. Не съм за трите лева, нито ще стана по-бедна, нито по-богата с тях и без тях, принципно ме учуди несъответствието.

# 69
  • Мнения: 372
Зелен дух, добре дошла в кюпа!     Hug

Късмет и на теб!       bouquet

# 70
  • Мнения: 2 561
Аз пък вчера направих запитване за един продукт.Имат балсам Тиги за обем 750мл,а нямат шампоан 750мл.Попитах дали ще има зареждане от него...Да видим дали изобщо някой ни чете имейлите Peace
Feeling,аз също по навик прегледах Есте Лаудер и Идеалиста(серума),цената му е напълно реална,не се притеснявай Peace Когато ги продават в Бюти Зон и Дъглас на 30% намаление,30мл е 2 лева по-скъп,50мл 6лв Wink Въпроса е козметиката за коса и някой други продукти защо са толкова евтини Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 20 май 2012, 18:16 от bubka:)

# 71
  • Мнения: 372
bubka:)      bouquet

И аз много се чудя на някои цени, но съм далеч от мисълта, че някой ще тръгне да прави фалшиви продукти на Матрикс, например.    newsm78

# 72
  • Мнения: 2 561
Feeling,дано си права миличка Hug Наистина няма смисъл да правят имитации,но пък по-вероятно е да са продукти с изтичащ срок на годност които самите фирми да разпродават на много ниски цени на подобни клиенти.Имам такива примери за хранителни продукти,какво остава за козметика Thinking Това повече ме притеснява  Confused

# 73
  • Мнения: 6 617
хайде и аз в кюпа ,поръчах един мъжки шампоан на Тиджи

# 74
  • Добрич
  • Мнения: 795
И аз съм очарована от цените в сайта. Мисля да поръчам...
Във връзка с Идеалия на Виши,исках да кажа че тия дни го мернах в продавалника да се продава на 35лв...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт