слуз в акото?

  • 400
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Евката беше болна и затова прекъснах малко захранването докато оздравее. Преди 2 дни започнах отново, но вчера видях, че точно след като си хапна 3-4 лъжици, се изака и в акото й имаше слуз и след това изкара нещо като разтройство. Повече ме притесни обаче слузта. Трябва ли отново да изчакам със захранването и на какво се дължи тази слуз(като сополи) newsm78?

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ако още има хрема след разболяването,може и от това да е слузта.Но ако е имала разстройство или повръщане,докато е била болна,по-добре спри и изчакай още около седмица преди да даваш друго освен кърма,защото може чревната лигавица да е още раздразнена от боледуването и да не толерира новите храни.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 019
Вече съм писала в няколко подобни теми. И Мартина започна с разтройство и слуз в акото като беше на 3 месеца и още лекуваме дисбактериоза, страшно упорито нещо, вече изкукуригвам. Не е задължително и при вас да е това, но по симптомите има предпоставка. За собствено успокоение направи микробиологични изследвания.

# 3
  • Мнения: 2 531
Едва ли е от храната, щом като се е изакала веднага/или почти/ просто не може толкова бързо да се придвижи до червата. При нас в началото се появи от плод. пърета , часове след като е яла . Успокой се може и от болеста да е. Ако продължи  отидете не лекар, а междувременно останете само на кърма да си почива коремчето.

# 4
  • Мнения: 1 680
благодаря за отговорите.
личната не знае ,че чак сега се захранваме и незнам как да й обасня, ще излезе, че съм лъжкиня.
ще оставя да си почива коремчето няколко дни , пък ще видим... Hug

Общи условия

Активация на акаунт