Себореен Дерматит при мъже

  • 120 099
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7
За сапуна от коприва:. Пише: Производител: Ния Милва Еоод Хасково.
Имат голям избор,при мен например катраненият сапун не помогна,предполагам че не на всеки дайства,но поне не е скъпо да се опита.
Намерих линк с техните сапуни,там го има и този с коприва.

http://nia-milva.shopmania.biz/catalog/%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%BA% … %D0%BD%D0%B8-7382

Аз си го купих в магазина за лев на пазар ситняково преди доста време.
Някои аптеки също ги продават.

 За сега и другият сапун с прополис, който почнах да ползвам има ефект, но също много съм ограничила готовите,пакетирани храни както сладки,така и солени и предполагам и това е от значение. Позволявам си само по 1 шоколад на седмица и то с какаово масло а не с хидрогенирано растително. Избягвам и тестените изделия.

Надявам се да съм ви била полезна. Simple Smile

# 76
  • Мнения: 37
Приятелят ми има същия проблем. Пробвал е много неща докато открие точно за него лекарство. И те са

Бетаметазон/Гентамицин маз за лице. Само вечер го нанся. защото е мазно.

За коса - Давинес шампоан за себорея. Мирише на лекарство, но той не мие, целта му лечебна . Маже се с него. Стои 5 минути излаква. Така прави 2 седмци, после почива и пак. И косопада спря.

# 77
  • Мнения: 1
Здравейте, реших да споделя малко опит, аз съм мъж на 21 и имам това заболяване от около 2 години, казаха ми, че най - вероятно се е отключило поради употребата на алкохол. Заболяването обхваща скалпа ми и участъците около носа ми - мазна себорея. За скалпа използвам шампоан Celual DS, има чудотворен ефект. За лицето ефект до сега имаше на Bioderma Sensibio DS, препоръчвам го най-искрено, но от около 1 седмица спря да дава резултати, предполагам, че гъбичката му е свикнала, та сега ще пробвам някакви други схеми. Не използвайте кортикостероиди в никакъв случай. Ефекта ще е временен, след това проблема ще се засили. Надявам се да съм бил полезен. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 62
Храната - това е единственото дългосрочно лечение Wink. Ние сме това което ядем.

Общи условия

Активация на акаунт