Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 ян. 2006, 18:05 ч.

идея за интересно име за момче

• 1 059
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте, знам че темата е дъвчена много пъти ,но въпроса ми е малко по различен. Трябват ми страници или идеи за имена които да НЕ са Български, че прегледах доста теми назад и имената на бг. страниците са почти еднакви и въобще не ми харесват.

# 1
  • DE
В "Родители в чужбина" преди два дни попаднах на такава тема, дадени са доста сайтове с имена.

# 2
# 3
  • Стара Загора
Ето в този сайт има много и най-разнообразни имена... Всичко е събрано на едно място... Български, чуждоземски, невероятни... Като Христозорницомил... Гати името...

# 4
Ето в този сайт има много и най-разнообразни имена... Всичко е събрано на едно място... Български, чуждоземски, невероятни... Като Христозорницомил... Гати името...

Наистина е много подробен, но за някои от имената просто нямам думи.

# 5
# 6
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
Гледам,че местожителство България си писала,а неискаш българско име за детето си ThinkingЩе живеете в чужбина ли?Като се открои детенцето ти с някое чуждо звучащо име сред нашите с почти еднакви имена,по -добре ли ще се чустваш?Разбира се всеки сам решава какво име да даде на рожбата си ,но е хубаво първо да помисли дали името ще си пасне и с обкръжаващата среда,за да не се чуства един ден детето неудобно!
Успешен избор-какъвто и да е той!

# 7
  • София
Избра ли име?

# 8
  • Варна
Гледам,че местожителство България си писала,а неискаш българско име за детето си ThinkingЩе живеете в чужбина ли?Като се открои детенцето ти с някое чуждо звучащо име сред нашите с почти еднакви имена,по -добре ли ще се чустваш?Разбира се всеки сам решава какво име да даде на рожбата си ,но е хубаво първо да помисли дали името ще си пасне и с обкръжаващата среда,за да не се чуства един ден детето неудобно!
Успешен избор-какъвто и да е той!

Ами то сигурно ще е гражданин на света ! Wink

# 9
  • Варна
имам познат, който преди почти година кръсти сина си Никита   Simple Smile
стори ми се много чаровно за момче

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт