ЖЕНА БЛИЗНАЦИ!? - 5

  • 76 624
  • 647
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 35
Ванилина преди 10 години и аз така си виках, от тая работа нищо няма да излезе, тръгнах с идеята за нещо несериозно, пък каквото стане, така че нищо не се знае  Wink

Е, нищо не излезе. Каза ми че трябва да спрем да се виждаме, аз викам ОК. Той- само това ли ще кажеш?   ooooh!  Какво иска сцена ли?! И като казах какво мисля, той само - :Д ??? wtf.  Е нали искаше реакция....
  Знаех си че трябва да се пазя от Деви  Rolling Eyes

# 556
  • Мнения: 4 708
Е той не е Дева, а близнак нали? Явно не ви било писано, нищо другият път с друг близнак  Peace

# 557
  • Под люляка
  • Мнения: 72
Ванилина съжалявам за сегашният развой на събитията  cheers  .......... но знаеш , че след време отново ще ти напомни за себе си нали

# 558
  • Мнения: 35
Ванилина съжалявам за сегашният развой на събитията  cheers  .......... но знаеш , че след време отново ще ти напомни за себе си нали

Не знам какво ще си помислите за мен, но Crossing Arms майната му, трябва да го споделя - в края на краищата не бях влюбена в този човек. Той си беше плейбой, но това което ми хареса беше факта че не беше нагъл и гаден. Това за което тъжа е адреналина и емоциите които ми позволяваха да се концентрирам върху уроците. Та за пръв път от доста време насам се улових че съм здраво стъпила на земята и не си правя въздушни кули моя специалитет  ooooh! Бях наясно, че ще се сложи край, но...По дяволите пак не мога да се концетрирам. Ефекта замина... а още по-гадното е че с моя характер толкова трудно се престрашавам да се доверя на друг мъж. Покани за срещи винаги има, но никой досега не ме е печелил. И няма да ме печели по същият начин...
Най-забавното в цялата ситуация беше самия факт че не правихме секс. И въпреки това не ме насили, не правеше глупости, абе казано накратко само целувките ни ми даваха всичко необходимо Sad надали друг ще се съгласи на такива отношения ^^ а на мен в момента не ми е до секс  Tired

# 559
  • Под люляка
  • Мнения: 72
 Това със доверието напълно те разбирам, аз съм същата. Моето отношение към мъжете е - няма значение кой си или какъв си, Аз трябва да те почувствам. Вътрешното ми усещане не проговори ли ...... даже и не правя опит , не мога да вървя сама против себе си. Не, че сега някой не ги отчитам като неправилни , но това са си уроци през които е трябвало да мина. И при мен не действа максимата : Клин клин избива. За себе си миналата зима разбрах , че много ми помагат тренировките / във фитнес/ никога преди не се бях занимавала но след подобен развой на събитията  и предстояща сесия не знам как и защо, но започнах да тренирам и това изцяло преобърна възприятието ми за събитията и намесените хора в тях - просто спря да ми пука. От залата излизах размазана но щастлива, прибирах се освежавах се и преспокойно започвах да си уча.

# 560
  • Мнения: 35
Това със доверието напълно те разбирам, аз съм същата. Моето отношение към мъжете е - няма значение кой си или какъв си, Аз трябва да те почувствам. Вътрешното ми усещане не проговори ли ...... даже и не правя опит , не мога да вървя сама против себе си. Не, че сега някой не ги отчитам като неправилни , но това са си уроци през които е трябвало да мина. И при мен не действа максимата : Клин клин избива. За себе си миналата зима разбрах , че много ми помагат тренировките / във фитнес/ никога преди не се бях занимавала но след подобен развой на събитията  и предстояща сесия не знам как и защо, но започнах да тренирам и това изцяло преобърна възприятието ми за събитията и намесените хора в тях - просто спря да ми пука. От залата излизах размазана но щастлива, прибирах се освежавах се и преспокойно започвах да си уча.

Пробвала съм. Не дава ефект при мен Sad(( Нищи друго не помага срещу леенето в облаци. Sad((
Но иначе си права Горски букет- клина не избива клин Sad(((((((

# 561
  • Мнения: 35
Ванилина съжалявам за сегашният развой на събитията  cheers  .......... но знаеш , че след време отново ще ти напомни за себе си нали

 Права беше Горски букет.  Joy Напомни за себе си.... Само, че вече никога няма да се съгласявам с определението "непостоянна" казано по мой адрес.  НИКОГА! Много съм си постоянна даже  bowuu

# 562
  • Под люляка
  • Мнения: 72
Ванилина , постоянна в отказа ли  Rolling Eyes . Аз не бих се определила като непостоянна , а по скоро като непредвидима / дори за мен самата /  newsm56 reverance

# 563
  • Мнения: 35
Ванилина , постоянна в отказа ли  Rolling Eyes . Аз не бих се определила като непостоянна , а по скоро като непредвидима / дори за мен самата /  newsm56 reverance

O, определено и аз съм непредвидима. Първо вбесявах майка си с факта, че не се знае какво и кога ще направя, а сега всички ми познати обичат да казват, че не се знае каква реакция ще извадя - винаги е коренно различна от  очакваната Laughing

А сега милия вика, че не съм била като другите. Че то и той не е като другите, ама да видим......

 Но, определено от двама ни аз съм тази, която се отегчава по-трудно Mr. Green за това имах предвид постоянна  newsm03

# 564
  • Мнения: 35
 Ех, момичета, този близнак си е направо простоват.

 И не е никакъв плейбой. Язък, че е от нашата зодия. Или то това е от засилената му дева в картата, или е от факта, че рода му е от точно определен хамав край на България....

Да заплашва с край на връзката за да ме спечели за леглото- това не е поведение на плейбой. Laughing

 И този път аз го разкарах... Ех, че интересни плейбои имало hahaha
 Той не можа да ме спечели, а се смята за обигран.  Laughing

# 565
  • Под люляка
  • Мнения: 72
С манталитета ни зодията , ни асцендента може да се пребори  boo
Ванилина, то това не е порода плейбой а си е направо плебей
beer

# 566
  • Мнения: 35
С манталитета ни зодията , ни асцендента може да се пребори  boo
Ванилина, то това не е порода плейбой а си е направо плебей
beer

Любимата ми думичка!!! Бях я забравила Hug

"Плебей по рождение" толкова обичах да я казвам   bouquet

 

# 567
  • Мнения: 0
Аз съм родена на първия ден на Близнаците и познавам мъже от всичките зодии Simple Smile Най много не се понасям със Стрелец,Риби и Везни...! Бих ги праснала с нещо с голямо желание! Дружала съм с мъж Козирог,много го обичах но исра едно голямо.... и си замина! Риби - катастрофа ! Най добрата ми приятелка е Овен,много се разбираме,предаде ме Дева за това и отпада! Дружала съм с Лъв за малко,много са влюбчиви и ако обичат държат много на човека до себе си,но са мързеливи! Имам приятели мъже Близнаци но стават само за приятели! Сега обаче дружа с Рак, много е добър и не го заменям,има голямо сърце. Но започнем ли да спорим става патардията  Grinning вече свикнах и не споря,просто си замълчавам ( за да не го фрасна )  Grinning Иначе се разбираме и винаги се допитвам до него,дори и какво да облека! Но това че не показва чувствата си е много вярно и не говори много за тях,дори изобщо...  newsm78 а това леко дразни! На моменти не знам какво си мисли и дали ме обича още! Но като река да отсъствам си проличава!  Wink Иначе мъжете раци са спокойни,мили кавалери,хора на който може да разчиташ за всичко. Както се казва, мога да ме няма дълго време,да правя глупости,да лудея но знам че има сериозно рамо до мен което ще ме чака и спирам защото не се улях а направо се залях !  Grinning

# 568
  • Мнения: 35
Аз съм родена на първия ден на Близнаците и познавам мъже от всичките зодии Simple Smile Най много не се понасям със Стрелец,Риби и Везни...! Бих ги праснала с нещо с голямо желание! Иначе мъжете раци са спокойни,мили кавалери,хора на който може да разчиташ за всичко. Както се казва, мога да ме няма дълго време,да правя глупости,да лудея но знам че има сериозно рамо до мен което ще ме чака и спирам защото не се улях а направо се залях !  Grinning

А асцедента ти какъв е ако не е тайна? Завидях ти за мъжът до теб.  bowuu
Дано да даде бог и на мен такъв тип. Защото и аз искам такъв Praynig

# 569
  • Мнения: 20
И аз при вас. Зодия Близнаци съм, родена на 23 май с асцендент Рак. Ще ми е приятно да обсъждаме заедно нашата зодия и всичко, свързано с нея.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт