Да се оплача

  • 710
  • 3
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
Момичета да знаете какво ми се случи.Преди няколко дни взе да ме наболяват шевовете / имах 5 външни шева / , мъжът ми ми вика , че няма начин да е от това , все пак са минали 5 месеца.Аз взимам едно огледало и гледам нещо бяло и веднага ми се привижда някаква пъпка.Викам си , бре каква е тази работа .....Тази вечер викам на мъж ми да види пъпката , а той като ми вика :"А , бе тва не е пъпка , тва е забравен конец ".Не можеда си представите какво ми се обърна.Явно като са ми махали конците са забравили един да издърпат.Много ме е страх  Cry Дали ще боли? Направо как ще заспя незнам!На вас случвало ли ви се е такова нещо.И явно се е възпалило , защото се е подуло малко и е червено.Ще ми сложат ли някаква упойка? Ох , извинявайте ама много ме е шубе.Имам нужда от успокоение и във вас ми е надеждата.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 049
Не се тревожи, мила angi, на мен преди години ми се отвори операцията от апендисит и то доста късно - след 3-4 месеца. Конците общо взето сами си излизат (както вече си забелязала Cry ), по неприятно при мен беше прочистването на отворената рана, но не мога да го нарека болезнено, въпреки че тогава ми го правеха без упойка, бяха онези гладни години ок. 90-та, когато нищо нямаше по болниците. Стискам ти палци и иди веднага на лекар.

# 2
  • Мнения: 18 542
Иди да ти го махнат и спокойно! Няма да боли повече отколкото те е заболяло като си установила наличието на конеца.  Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 322
Цитат на: cheta
Иди да ти го махнат и спокойно! Няма да боли повече отколкото те е заболяло като си установила наличието на конеца.  Simple Smile

Аха, така си е! Важното е, че си го забелязала. Всичко ще е ОК! Ще видиш!

Общи условия

Активация на акаунт