С коса ли се родиха бебетата ви?

  • 5 415
  • 183
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 019
И двете ми дъщери се родха с косичка.

# 16
  • Мнения: 356
              Моето човече се роди със съвсем малко коса. И когато нареждаха количките в коридора на родилно си го познавах по плешивата глава. smile3521

# 17
  • Мнения: 1 382
С доста коса,русинка.Казват,че колкото повеч киселини е имала бременната,толкова повече коса има бебока,ама не виждам голяма връзка.

# 18
  • Мнения: 310
Имаше мъничко косичка, а на теменцето въобще!

# 19
  • Мнения: 5 299
С много малко коса, и до ден днешен е така Confused

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да с коса, но не много гъста- беше 2-3см.  дълга.

# 21
  • Мнения: 188
имаше си коса, и сега е с доста буйна коса, но най смешното беше, че като се роди отдолу косата й беше черна ,а отгоре имаше руси кичурчета, все едно че някой фризьор я беше правил така.  Joy Точно както изглеждат някой момченца - тинейджърчета, като таралежче, личната ни лекарка много се смя като ни видя smile3532
Така беше около месец, след това цялата стана кестенява

# 22
  • Мнения: 1 938
Абсолютен плешо - до 3-годишна възраст. Joy

# 23
И двамата се родиха с коса - баткото с по-малко, малчото с повечко. Но и на двамата косата беше пухеста и не особено гъста.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Имаше косичка и стърчеше навсякъде като таралеж. Много беше сладичка  Blush

# 25
  • Мнения: 2 220
Да, с коса се роди, а не съм имала киселини като бременна  Wink

# 26
  • Мнения: 411
Имаше милия коса и една такава щръкнала  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 393
Първото ми детенце се роди с много дълга и стърчаща нагоре коса,и и викахме пънкарче  Joy,а второто имаше по малко коса,но до 5-ия месец му порасна и сега си е изцяло с косичка.

# 28
  • Мнения: 5 468
Гери се роди с черна коса, около 4 см. Щръкнала навсякъде Sunglasses. Поокапа й на 3-4 месеца и й израстна русолява косичка, мека като пух. Има гъста коса и се надявам, че ще й е хубава като стане по-голяма.

# 29
  • Мнения: 8 769
И двамата се родиха доста космести, не само по главата. Младежът, като един истински мъж, беше по-окосмен. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт