Бебешката количка - цяла наука за второ висше №17

  • 56 924
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 559
Добре дошли в
Тема  №17  за взаимопомощ при избора на количка


Стари Теми:
№1      №2      №3      №4      №5      №6      №7      №8    №9    №10   №11   №12   №13   №14   №15   №16
 



# 1
  • Мнения: 7 986
Пу първа! Количката ни е обещана като подарък, но още не е купена, така че ще ви чета.

# 2
  • Мнения: 6
айде и аз да се запиша  Laughing въпреки,че ни е малко рано и има време до декември, но си разглеждам...Не отказвам малко помощ с някакви предложения за зимно бебе  Kissing Heart

# 3
  • Мнения: 5 173
Вместо запис, да кажа, че вчера ходихме да гледаме колички.
Гледахме Jane Muum, Mutsy 4 Rider и X-Lander XA 2012 и на бутане, и на повдигане, все едно ще качвам бордюр, най-мн ни хареса Лендъра. Аз съм си пристрастна, защото от 2-3 години съм си го заплюла като количка за бъдещото ми дете Blush. Обаче повече ме блазни X-Lander XMove заради обръщането на летния кош към майката. Mежду тях двете коя бихте предпочели и защо. Благодаря. Ааа, в Ново бебе гаранцията е 3 години, а в Касида - 1, защо? newsm78

# 4
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 267
Запис.

# 5
# 6
  • Мнения: 252
Запис и от мен. Следа ви, че още не съм решила за лятната количка.

# 7
  • Мнения: 13 512
гаранцията трябва да е минимум толкова, колкото е дал вносителят. А магазинът ако желае, може да я увеличи с колкото си поиска.ТАка че- и в Касида трябва да е 3 и сигурно е толкова

# 8
  • Мнения: 5 173
гаранцията трябва да е минимум толкова, колкото е дал вносителят. А магазинът ако желае, може да я увеличи с колкото си поиска.Така че- и в Касида трябва да е 3 и сигурно е толкова
Не, 1 година е, категорични бяха.
Знам, че в твоя магазин се предлагат Лендъри, твоите впечатления от 2-та модела какви са?

# 9
  • Мнения: 2 891
Хъх, как може гаранцията да е една година, при положение че  всички стоки в ЕС имат гаранция минимум 2 г.? Аз поне така си спомням.

# 10
  • Мнения: 155
Шушулче, дай мнение за Мутси-то? и аз съм го харесала този модел, ама не съм ходила още да го видя.. иначе muum много ми допадна, сеега ще погледна и X-lander-a дето си дала, но ми беше интересно да чуя за мутси

# 11
  • Мнения: 74
Вместо запис, да ви се похваля - Нуната ставала и за породени - голяма ми дъщеря седи най-редовно пред бебето отпред на седалката и се държи отстрани, голяма забава става.

# 12
  • Мнения: 172
Ха добър ден и от мен и тук  Mr. Green

Имам питанИе, защото знам от времето като търсих количка за първото си бебе, че тук пишат и продаващи колички, добре информирани хора...та, имам Maclaren -  Quest Sport Coffee/Carmine Rose и ми се иска да прикрепя един предпазен борд, че бебето ми е малко и ми се струва по-удобно. Оказа се, че от Макларън са спряли производството им преди два месеца и докато се наканя аз, всичко останло по скалдове и магазини е изчерпано. Може ли някой да ми каже ако знае какви други марки предпазни бордове са съвместими с тази количка която имам Rolling Eyes

П.П. предватително се извинявам ако е нищена темата някъде назад, но и двете ми кукли са болни и ми е невъзможно да чета по-подробно, а с леко прехвърляне не намерих информация Peace

# 13
  • Мнения: 5 173
Шушулче, дай мнение за Мутси-то? и аз съм го харесала този модел, ама не съм ходила още да го видя.. иначе muum много ми допадна, сеега ще погледна и X-lander-a дето си дала, но ми беше интересно да чуя за мутси
На мен не ми хареса. Буташе се мн тежко по плочки и празна, не си представям с бебе как ще е. Повдигането на предните колела e кошмар. Пълно разочарование, а мн, мн ги харесвах.

# 14
  • Мнения: 13 512
Teddy*, борда не става за Куеста. Той е за XLR и XT. На Куеста шасито е по-тънко и бордът не се захваща както трябва. Може би трябва да потърсиш универсален някакъв.

Общи условия

Активация на акаунт