Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

у дома

Утре мисля да направя ориз със зеленчуци, но незнам с какво да го подправя newsm78
Цитирай

Гърция

Зависи от зеленчуците Wink. Ако сложиш много и разнообразни, според мен, сол и пипер е достатъчно. Иначе можеш да сложиш сладко къри или куркума. Въпрос на вкус Wink.
Цитирай

София

Джинджифил, куркума, чубрица, шафран, звезден анасон.
Цитирай

usa

Свекърва ми слага на ориза тарос/естрагон, и става добре. А аз пък след като е наготвен и ако в него няма червен пипер, винаги си го доподправям със соев сос.
Цитирай

Русе

И Босилек мисля може.

АЗ последния път сложих на Вегета - за ориз и спагети.  Peace
Цитирай

Зависи от зеленчуците и от товакакъв вкус искаш. Аз слагам обикновено на ориза Маги вълшебен вкус плюс някаква подправка в зависимост от останалите неща в ястието и с каквоще се комбинира: копър, куркума или къри.
Цитирай

София

Аз когато готвя ориз с пиле или някакво друго месо слагам черен пипер и ронена суха чубрица,а когато го правя само със зеленчуци му слагам шафран,риган и къри,понякога слагам и Маги Вълшебен вкус или Пикантина PeaceМисля че "носи" ориза на всякакви подправки и зависи най-вече от вкуса и предпочитанията ти Hug
Цитирай

софия

само сол и пипер слагам, зеленчуците овкусяват достатъчно. Иначе някоя от универсалните може да ползваш.
Цитирай

Пловдив

соев сос
Цитирай

Пловдив

Магданоз
Цитирай

Бусманци

Ако обичаш екзотичните ястия, можеш да го подправиш с канела, кимион и кориандър - по индийски  Smile     На мен много ми допада
Цитирай

у дома

Благодаря ви момичета Hug
Ориза ми стана много хубав Wink, сложих "Вълшебен вкус", малко чубричка, чер пипер и щипка джоджан.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.