Къде в Пловдив??? - 33

  • 65 407
  • 765
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Благодаря за отговорите за обувките. И на моето дете се оказа голям проблемът. Обувките трябва да ползва задължително, освен това сега ходим на ултразвук, масаж и гимнастика, не съм сигурна колко голям ще е ефектът от 7 пъти по 3 минути ултразвук и 3 минути масаж, но ще видим. И аз предпочитам стелки, но ще вземем и въпросните обувки.

Ние в момента сме в същата ситуация. Ходим на физиотерапия и ще имаме протокол за обувки от работилницата на Хирургиите. Там, според лекарите във физиотерапията, ги изработвали точно по начина, по който лекарят /д-р Панчев/ ги одобрява. Така, че не съм мислила за друга работилница. Относно стелките, досега бяхме с едни индивидуално направени и едни готови. Оставаме си само с готовите и с по-затворени сандали няма проблем за носене през лятото.

# 751
  • Мнения: 1 009
Знаете ли къде в Пловдив има най-голям асортимент на играчки Лего?

# 752
  • Мнения: 9 088
На първия етаж на МОЛ Галерия има.
Бих ти препоръчала да прегледаш сайтовете обаче - днес точно поръчах от toytown едно Лего, което много трудно се намира, пък и цената му беше по-ниска в сайта.

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 3 356
Полароид имат магазин и в Гранд, но не знам дали предлагат детски слънчеви очила, защото не съм влизала вътре

# 754
  • Мнения: 729
Момичета, препоръчайте ми откъде и най-вече какъв модел обички да купя на щерката. Губим вече втора обеца от различен чифт от английското закопчаване, ама какво прави, незнам, изчезват и изчезват....

# 755
  • Мнения: 4 305
Момичета, препоръчайте ми откъде и най-вече какъв модел обички да купя на щерката. Губим вече втора обеца от различен чифт от английското закопчаване, ама какво прави, незнам, изчезват и изчезват....
Аз съм много доволна от тези на дъщеря ми. Купих ги от Паул на Железарска. Английско закопчаване са, стегнати. Детски и щифтчето, което минава през ухото е доста късо и накрая е заоблено. Именно това били разликите с дамските.
Ние сме ги сваляли два, три пъти за почистване и ми е било много трудно. Закачаме ги всеки ден с дрехите и не са мръднали.

# 756
  • Мнения: X
Момичета, къде мога да намеря детски слънчеви очила на Чико? Във Вис Виталис дали има?  newsm78 Не съм обръщала внимание досега, а ми се иска да взема на малката.  Rolling Eyes
Може би във фирмения магазин на Чико, на бул. Мария Луиза, в блока срещу Авеню.
Благодаря! Не знаех, че имат магазин там, а секцията "магазини" в сайта им не работи. Сега видях във фейсбук страницата, че имат намаление в момента.  Hug
Магазина от няколко месеца не е там-преместиха го в Капана,уличката е успоредна на малката главна,"Магура" мисля се казваше....най-лесно се стига до нея или като се завие зад Офис 1 и после първата вляво,или от другата страна,първата вдясно,като завиеш откъм пресечката-ул."Братя Пулиеви".
Hug

А детски очила на Полароид да сте виждали някъде в Пловдив?  Rolling Eyes
Магазинът е там, преди 15 мин. минах оттам отдалече, действително има някакво намаление, това е нов магазин, само на Чико, преди беше някакъв аутлет Peace

# 757
  • Мнения: X
Явно,е така/щом си го видяла/....но последно,беше в ремонт помещението,а наистина преди това беше аутлет на Чико...,който последно беше в Капана.

# 758
  • Пловдив
  • Мнения: 454
В магазина на Полароид на ул.Отец Пайсии имаше добър избор от детски очила преди.С картинки на Дисни,по мой спомени около 40 лв.

# 759
  • Мнения: 23
Откъде мога да взема комплект за барбекю (прибори) на прилична цена, защото това, което намирам в интернет, е за 60лв+?

# 760
  • Мнения: 729
Момичета, препоръчайте ми откъде и най-вече какъв модел обички да купя на щерката. Губим вече втора обеца от различен чифт от английското закопчаване, ама какво прави, незнам, изчезват и изчезват....
Аз съм много доволна от тези на дъщеря ми. Купих ги от Паул на Железарска. Английско закопчаване са, стегнати. Детски и щифтчето, което минава през ухото е доста късо и накрая е заоблено. Именно това били разликите с дамските.
Ние сме ги сваляли два, три пъти за почистване и ми е било много трудно. Закачаме ги всеки ден с дрехите и не са мръднали.
Точно това ми трябва. Там само златни ли има?

# 761
  • Мнения: 4 305
Май да.
Когато обичката е тънка, лесно се отваря.
Нашите са от този тип пак англ.закопчаване:.
Помня, че нямаше много голямо разнообразие от модели в Паул, детските бяха 4-5 вида. Купувани са преди три години и нямаме нито едно откопчаване.

# 762
  • Мнения: 1 230
Откъде мога да взема комплект за барбекю (прибори) на прилична цена, защото това, което намирам в интернет, е за 60лв+?
Миналата година по това време имаше в Баумакс, Алати. Предполагам и Бриколаж няма да те разочароват  Peace

# 763
  • Мнения: 959
Май да.
Когато обичката е тънка, лесно се отваря.
Нашите са от този тип пак англ.закопчаване:.
Помня, че нямаше много голямо разнообразие от модели в Паул, детските бяха 4-5 вида. Купувани са преди три години и нямаме нито едно откопчаване.

И ние си изгубихме обецата на морето и ме вълнува темата.Къде по-точно е този магазин?

# 764
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

НОВАТА ТЕМА

Последна редакция: пн, 09 юли 2012, 22:54 от ♥Elfita♥

Общи условия

Активация на акаунт