«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќабори
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
525-539 от 812 отговора

—офи€, ћладост 2

ћнени€: 831
ќще н€маме €снота за оценките по бел и мат  за кра€ на годината  #Crazy

ƒобро утро! » ние сме така по ћј“. ўе € изпитва допълнително, ама като гледам как се готви пред телевизора...
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 28
Ќ€кой качи ли статистика за ѕловдив?

јз € имам за ѕловдив на PDF, мога да € прат€ на който му тр€бва или да € кача н€как си тук - кажете, ако ще представл€ва интерес. »ма и комбинирана за ѕловдив, което е разликата със ¬арненската...
÷итирай

ћнени€: 75
ƒобро утро, момичета. Ќещо топло от медиите:
¬секи девети в —офи€ с двойка
¬секи девети седмокласник в —офи€ е с двойка на изпита по математика, стана €сно вчера. —лабите оценки са общо 1172 срещу 778 миналата година. ѕовече са и двойките по български - 501 срещу 344 за 2011 г. Ўестиците по литература пък са намалели наполовина - от 918 на 543. »ма обаче общо 72 оценки "пълен отличен" по математика срещу нула през 2011 г. —редни€т успех на випуска е приблизително като миналогодишни€. ѕо български той е 4,476 срещу 4,524 за 2011 година. ѕо математика децата са изкарали средно 4,091 срещу 4,002.

ћерси! јко не греша, това означава общо малко по-нисък бал... ћоже и да греша Confused ако аз б€х на този изпит по математика, щ€х фа съм в групата на двойките Laughing
÷итирай

ћнени€: 111
”чителката по български език на мо€ син каза, че днес или най-късно утре ще излезе статистика.
ѕо тази стати€ за средни€ успех, който е равен с миналата година пак не можем да се ориентираме, но е поне малко успокоение, че н€ма драстично да се вдигнат баловете(може би!)
÷итирай

—офи€

ћнени€: 16 027
ƒа му се не види, вече сън не сп€ заради тази статистика!  акво ни пускат на час по лъжичка! јко написаното е в€рно, значи статистиката отдавна е готова, ама се стискат, защо и аз не мога да разбера, каква им е ползата!  ато ц€ло за мо€та щерка това с намал€ването на шестиците, по-скоро в интервала 5.50-6.00 е добра новина, защото е в този отсек, ама как са разпределени между момичетата и момчетата?
ѕак ако е в€рно написаното, ако сега не усп€ват да оправ€т двойките с този лесен изпит по математика, какви ще ги дроб€т догодина, че пак съм със седмокласник! јко дадат по-труден изпит, съвсем ще € окъкат и двойките ще са още повече.  Crazy

јз нещо средни€ успех не го тача по тази статистика, подозирам, че по —офи€ са сметнали средни€, той тр€бва и да е около 4, иначе н€ма как да е на средата на скалата между двойката и шестицата. «атова са променили формулата, ако см€таха по старата формула, щеше средни€т леко да се вдигне, обаче шестиците щ€ха да са невоъбразимо количество, също и двойките.
÷итирай

ћнени€: 734

јз € имам за ѕловдив на PDF, мога да € прат€ на който му тр€бва или да € кача н€как си тук - кажете, ако ще представл€ва интерес. »ма и комбинирана за ѕловдив, което е разликата със ¬арненската...

много мол€ на мен Praynig
÷итирай

—офи€

ћнени€: 212
ƒобро утро! ¬иждам, че се е по€вила статистика, но не точно тази, ко€то на нас ни тр€бва.  ато студент си спомн€м, че имах един преподавател по статистика, който само ни повтар€ше, че от ц€лото учене на разни глупости, накра€ ще ни остане само статистиката и беше много прав. — годините разбрах какво е искал да каже. “ака че аз много уважавам статистиките. “е са като ноти, от които добри€т композитор може да напише ц€ла симфони€. ј основни€ извод от ¬арненската статистика за тази година е, че т€ не е пълна и само с отделни статистики по Ѕ≈Ћ и мат не става. ќт предишни години може да се види, че бро€т на оценките по Ѕ≈Ћ и мат поотделно по високите етажи примерно е н€колко пъти по-висок от този в комбинираната таблица. — други думи, на нас последната ни тр€бва за —офи€ и за другите населени места, за да си правим н€какви сметки. ƒа, те ще бъдат приблизителни, не много точни, дон€къде условни, но все пак ще дадат база за оценка на шансовете на децата ни. » да, естествено, че това не тр€бва да се отраз€ва на подреждането на желани€та. “е се ред€т независимо от вс€какви статистики. Ћек ден на всички жела€.
« ѕоследна редакци€: ср, 06 юни 2012, 08:16 от bganio »
÷итирай

ћнени€: 10 913
» многото двойки не означават малко отлични оценки. ѕросто ножицата е между тези, на които им е все едно и онези, които са се готвили допълнително €ко. јмбиции €ки срещу пълна незаинтересованост. “ова би могло да доведе до по- малко средни оценки също, например /това, което би следвало да е по принцип нормата/, а не до намал€ване на отличните.
ƒокато не си свършат работата да дадат бройките хора по интервали оценки и по полове /за там, където има места за момичета и места за момчета, защото не навс€къде е тъй/- нищо не са свършили.
÷итирай

ѕЋќ¬ƒ»¬

ћнени€: 36

ѕолезно ще е много.јко не можеш тук можеш ли на лични? Ѕлагодар€ .
÷итирай

—офи€

ћнени€: 212
”чителката по български език на мо€ син каза, че днес или най-късно утре ще излезе статистика.
ѕо тази стати€ за средни€ успех, който е равен с миналата година пак не можем да се ориентираме, но е поне малко успокоение, че н€ма драстично да се вдигнат баловете(може би!)

—редното нищо не значи за нас (не въобще). “о е малко като във вица за кюфтетата, дето един отишъл на гости неканен из€л общо 7 от 9-те кюфтета, които била изпържила домакин€та за не€ и мъжа си, и накра€ казал "—ега, след като хапнахме по 3 кюфтета средно на човек, можем да си л€гаме".
÷итирай

¬ най - гол€мото село

ћнени€: 1 072
Ѕлагодар€ за линка за статистиката  bouquet
»зненадана съм (при€тно) , че нашето (134то) училище е на 8 мо м€сто.
ћоже ли + 1 за срещата, над€вам се да успе€.
÷итирай

ћнени€: 10 913
Ѕлагодар€ за линка за статистиката  bouquet
»зненадана съм (при€тно) , че нашето (134то) училище е на 8 мо м€сто.
ћоже ли + 1 за срещата, над€вам се да успе€.

Ќашето е още по- напред.  Smile ¬чера сравн€вах на градско ниво- всички от него са май над петици и отлични, на фона града, където оценките са доста по- ниски. ѕри нас частното обучение почти не е разпространено, ако тр€бва да сравн€ с други градове.
ќчевидно пол€ризаци€та е гол€ма- за което споменах в горни€ си пост- или много или клон€що към минимума.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 28
«дравейте! ѕоради големи€ интерес към ѕловдивската статистика € качих тук: http://dox.bg/files/dw?a=5d0fe40c63
÷итирай

ћнени€: 734
zdravko , благодарим ти  bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 011
Ћеле, ама вие спите ли изобщо?  Hug Hug
 ато гледам статистиката за —офи€ още не е изл€зла. Ќие сме в интервала 5.50 . 6.00.
ј за срещата - дайте резюме - къде и кога, че не ми се чете назад!  Peace Peace Praynig Praynig Praynig
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
525-539 от 812 отговора