Книги за бременността

  • 2 895
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 970
Обръщам се към вас- бъдещите и настоящи майки с молба за съвет.При наличието на толкова много книги по темата,кои бихте препоръчали?Кои от тях са най-добрите.Кои са ви били най-полезни.Предварително благодаря за отговорите!

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз ползвах " Аз чакам дете " от Лоранс Перну и ми вършеше
работа. Най-добре разгледай много книги и избери тази
която според теб ще ти е най-полезна. То общо-взето май
във всички пише едно и също.

# 2
  • Мнения: 2 663
Ами какво да ти кажа не са толкова много гнигите за бремеността,аз имам 4-5 и всичките са ми полезни.Купила съм си Ръководство на  Д-р Спот-става,но може и без нея да минеш.Имам още на Лоренс Перну -Аз чакам дете-старо издание е ,а пише, че е преработена,но...още Какво трябва да знае всякабременна жена-пак с тара.Най-полезна ми е Бремеността седмица по цедмица.Най-нова е от всички.
Ако имаш възможност да ползваш интернет по-често-това ще ти бъде много по-полезно поне според мен,и по-специално форума.
Надявам се съм ти била полезна

# 3
  • Мнения: 1 489
аз ползвах книгата "Аз съм бременна" на Мари-Клод Дьолае.Всичко е описано подробно  и за всяка седмица как се развива плода и какво става с майката.

# 4
аз ползвах книгата "Аз съм бременна" на Мари-Клод Дьолае.Всичко е описано подробно  и за всяка седмица как се развива плода и какво става с майката.
И аз ползвах нея, много е хубава. Има и място за лични бележки за развитието на твоето собствено бебе Peace

# 5
  • Мнения: 10 568
Интернет и особено форумите са ми най-полезни. Четох д-р Спок, става, но не е впечатляващ. Наистина много хубава книга е "Книга за кърменето" на Хана Лотроп. Препоръчвам ти я!!!

# 6
  • Мнения: 3 423
аз ползвах книгата "Аз съм бременна" на Мари-Клод Дьолае.Всичко е описано подробно  и за всяка седмица как се развива плода и какво става с майката.
и аз съм доволна от тази Simple Smile

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 701
аз ползвах книгата "Аз съм бременна" на Мари-Клод Дьолае.Всичко е описано подробно  и за всяка седмица как се развива плода и какво става с майката.
Много е хубава!И аз ти я препоръчвам! newsm10

# 8
  • в стаята
  • Мнения: 469
МИЛИ МАМИ, ИСКАМ ДА СИ КУПЯ НЯКАКВА КНИГА ЗА БРЕМЕННИ ЩЕ МИ ПРЕПОРЪЧАТЕ ЛИ НЯКОЯ Simple Smile

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Книгата на доктор Спок за бременност.Бях си купила 3, но тя най-ми хареса.

# 10
  • Мнения: 108
На доктор Спок - класика при книгите за бременни. Друга досега не ми е харесала освен една, но нея я няма преведена на български, а я имаме на гръцки.

# 11
  • Мнения: 5 299
Аз си купих 2 книги, изчетох си на 2 на 3, и така си събират прах. Форума ми беше най-полезен Peace

# 12
  • Мнения: 132
аз ползвах книгата "Аз съм бременна" на Мари-Клод Дьолае.Всичко е описано подробно  и за всяка седмица как се развива плода и какво става с майката.
Много е хубава!И аз ти я препоръчвам! newsm10
И аз smile3521

# 13
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
аз ползвах книгата "Аз съм бременна" на Мари-Клод Дьолае.Всичко е описано подробно  и за всяка седмица как се развива плода и какво става с майката.
добра книга също така д-р Спок и новите издания и майка ми е запазила нейната книга с която ме е отгледала също така черпя инфо и от нета има доста места с подробни описания за бременост,раждане и отглеждане на дете

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
аз ползвах книгата "Аз съм бременна" на Мари-Клод Дьолае.Всичко е описано подробно  и за всяка седмица как се развива плода и какво става с майката.
Много е хубава!И аз ти я препоръчвам! newsm10


 thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт