Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Здравейте,
Моята умна главица днес измисли следното сигурно според мен средство за забременяване, зцащото във всяко правене намреме и идване на М. след доста опити трабва да има някаква логика.
Моята е следната -- ако се приеме минимумът на живот на сперматозоидите 2-3часа, както пише в мед. книги и минимумът живот на яйцеклетката 6 часа, както и да си смятаме овуто и точно деня да знаем и точно момента на пукане на фоликула, никога няма да се получи, ако не се прави секс точно в момента, когато се пука и когато при някои от нас най-боли.
Ами помислете - може ли нещо мъртво да оплоди нещо живо и обратно.
А по повод на овуто, не е задължително да е в средата на цикъла/някой беше пуснал такава тема/, но се брои отзад минус 14 винаги.
А сега по моите умозаключения за срещата на сперматозоид и яйцеклетка, споделете правили ли сте го така, точно в такъв момент, а не 10-12 часа по-късно в същото денонощие.
Може да научим нещо, пък и да се посмеем.
"Умничка" съм, защото много мисля и смятам, та така сега давайте, кой какви ги е вършил???
Цитирай

Пловдив

Мила може и да си права,но с този ритъм на правене на бебчовци страшно се опасявам че след поред годинки изобщо няма да ми се прави секс,давай сутрин-давай вечер,когато ни се иска и когато не ни се иска,а то все не става. Sad
Цитирай

абе на мен ми ги разправят 4е се из4ислявало назад Question  Question  Question а пьк аз досега все напред,загубена работа,4ак се обьрках Sad

аз забременях сьс сегащната ми дьщеря на 7 ден след М.имах втора несполу4лива бременност,и сьс сигурност знам,4е забременях на 13 ден след М.
 е какво е това????тогава бях на 21 ,сега сьм на 33.да неби това да оказва влияние,а пьк цикьла си ми е сьщият....
така се омотах,4е...... Rolling Eyes  Rolling Eyes
Цитирай

Цитат на: Anonymous
, но се брои отзад минус 14 винаги.

Аз по темата нищо не мога да кажа. Само това, че НЕ ВИНАГИ се брои 14... моята лутеална фаза като е 15 дни? Как да ги броя 14? 14 е средното, иначе може да е 12-16... че и тук даже си има изключения Wink
Цитирай
Ами и аз винаги напред съм ги изчислявала.... Ох, незнам вече какво да кажа, ама по всяко време сме го правили....и бебенцето още го няма. А какъв е шансът да изчислим точно кога е този момент, то не зависи ли и от с. колко време ще издържат .....
Цитирай

София

http://www.biberonbg.com/info/plan_za_zabreme
Цитирай

Sofia

http:// :lol: Sbetlaa, нещо не се отваря страницата.Интересно ми … съл те ужасява...
Цитирай

Sofia

Наистина закона на всемирната гадост
Едно време все се притеснявах да не съм забременяла, сега пък съжалвам че не съм. Първо, че е доста трудно ( поне за мен ) да взема такова решение, а после и това чакане е изнервящо.
Но няма как. Сядам си на ината и това е ...
Цитирай
моми4ета и аз ве4е по4вам да заси4ам дали от пред на зад или от зад на пред о6те незнам, но дано открия тестовете за овулация в някоя аптека,че да ми е по лесно:)
Цитирай

Sofia

Цитат на: nora78
моми4ета и аз ве4е по4вам да заси4ам дали от пред на зад или от зад на пред о6те незнам, но дано открия тестовете за овулация в някоя аптека,че да ми е по лесно:)

Не знам, но колкото и да засичаме, все трябва да оставим аванс от +/- 2 дни. То като е гарга-да е рошава!
Пък до края на Октомври да има щастливи новини!

Wink
Цитирай

Smolyan

От твоите уста в божиите уши мила. Дано октомври да бъде пълен с положителни тестове за бременност!
Цитирай

в обятията на ЛС

Може би това е част от проблема. Познавам две жени, които забременяха след като осиновиха и престанаха с опитите за "бебеправене".
Някъде четох, че най-много бебета се раждат април - май. Приблизително 9 месеца след "ваканционните" юли - август. Почивката, през която разпускаш, отърсваш се от стреса и пр.
Цитирай

София

Вчера и на мен ми дадоха подобен пример-много жени са забременявали след като са си осиновили детенце,т.е. са се успокоили достатъчно че нещата да си дойдат на мястото.Така че извода е-да караме по-спокойно и ще стане.Нали така?
Цитирай
Цитат на: Teddie
Вчера и на мен ми дадоха подобен пример-много жени са забременявали след като са си осиновили детенце,т.е. са се успокоили достатъчно че нещата да си дойдат на мястото.Така че извода е-да караме по-спокойно и ще стане.Нали така?

Мила Teddi, лесно е да го кажеш - не се притеснявайте. Ама си е притеснение. Аз лично се притеснявам, че ако и този месец пропусна, ще трябва да дебелея в най-големите жеги, плюс това не, че имам против, но не искам да уцелвам неприятните за мен зодии (лъв; дева и скорпион), особено за палавник.
Освен това работя и ми се иска да знам, че ще си изляза по майчинство скоро, така че после да наблегна на кариерата....  comp03 Да не говорим за ежедневния стрес на който се подлагаме в работна обстановка, еле пък ако сме шофьорки.   car003 Умората вечер....всичко си казва думата Smile
Какво ще споделите още, момичета Smile
Цитирай
Аз не се притеснявам Embarassed
Много искам бебе, но съм си дала "отворен срок" - когато стане, тогава! Не преследвам нито зодии, нито сезони. В началото имах някакви претенции, но сега искам само здраво бебе... е, нямам нищо против да е по-скоро Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора