РЪЧНО ИЗРАБОТЕНИ ИГРАЧКИ 5

  • 78 340
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 79
Да ви представя котките:
Фелипа, Тут и ... котето на цветчета няма име.  Rolling Eyes То беше първото, което уших и дъщеря ми веднага си го присвои и постоянно го разнася с нея (затова е и малко мърлявичко, но скоро му предстои баня). Идеята за тях взех от блога на една бразилска дизайнерка, чиито стил ми допадна със  свежестта си. Много са й весели играчките! Ето линк, за да се порадвате и вие:

http://sebastiaopretocarvao.blogspot.com/









Уф, уж ги оразмерявах тези снимки и пак много големи станаха. ooooh!
В следващия пост ще се постарая да  намаля още снимките на другите неща, моля за извинение, ако ви дразнят.   bouquet

# 31
  • Мнения: 79
А това е мечето Ромашкин. Направих го по кройка от онзи руски сайт с много играчки, който бях публикувала преди време:

# 32
  • Португалия
  • Мнения: 3 897
страхотни играчки , verano azul Simple Smile
a на мечето шапката направо ме остави без дъх1-аз толкова сили за такова малко нещенценце не мога да събера !

# 33
  • Мнения: 79
Mamagemelar, благодаря ти!  Hug Аз май предпочитам да майсторя самата играчка, отколкото да я обличам.  Thinking Наистина е доста пипкаво да се изработи кукленско облекло и макар, че не срещам трудности с измислянето и скрояването на модели, сякаш по-голямата ми тръпка е да направя куклата, животинчето ... А на теб благородно ти завиждам за португалския - на такива добри блогове съм попадала написани на този език, ама като нищо не разбирам, само гледам картинките.  Rolling Eyes Crazy

# 34
  • Португалия
  • Мнения: 3 897
ако има нужда-винаги мога да помогна  Hug
аз страдам,поради многобройните ми хобита и увлечения-рядко правя играчки,в смисъл това не е основното ми хоби,правя по повод,но много-много обичам да разглеждам чужди работи  Flutter ,та но поне мога да помагам в осъществяването на други проекти  Grinning

# 35
  • Мнения: 44
verano azul, тоя безименния...е върховен с тва цвете на носа. Hug Страшно много ми харесват. А тая малката розичка дето е на сърцето...ти ли си я правила? Ако е така, би ли ми казала от къде видя начина и на направа...много ми харесва и искам и аз да се науча.

# 36
  • Мнения: 79
pianoto,  да спомена с добро Бабилия - в една от първите теми мисля че тя беше пуснала линк към руски сайт, в който подробно се обяснява как се шие розичка в стил "рококо". Тогава го запаметих и сега просто следвах указанията, за да ушия розичката. Ето го:

http://blogs.mail.ru/bk/lunevaa/4326F1DD12CDDE83.html

Mamagemelar   bouquet Наистина може да ми се наложи да ми помогнеш с превод на нещо някога и ще ти бъда благодарна за това!

Приготвила съм за качване още няколко нещица, но ... след като осъществя кратка лятна среща с морето, сините вълни, голяма бира, цаца ... т.е. някъде към полунощ.  beer Просто се налага да изнамирам начини за изморяване на малката, че иначе няма заспиване до малките часове на нощта.  ooooh!

# 37
  • Мнения: 44
Благодаря за линка и да знаеш, че чакам с нетьрпение и другите неща да покажеш!

# 38
  • Мнения: 79
Ето и ангелчето, което уших с голяма любов и вяра, че ще помогне на едно малко ангелче да се справи със страшната диагноза:


Само трябва да му направя розови бузки.

# 39
  • Мнения: 79
А това е дрешка за книга, която вече е при собственичката си - приятелка-съфорумка.   bouquet



Останаха ми да кача още 2 обвивки за книги, но вече е ме е срам само аз да пиша. Embarassed Ще поизчакам малко и тогава.

# 40
  • Мнения: 44
Толкова са ти хубави нещата- качвай да им се порадваме! Няма от какво да се срамуваш. И на мене мнаго ми се шие нещо, но с бебето и коликите дето го мъчат не ми остава време. Да не забравя да кажа, че тоя блог на бразилката е адски свеж!

# 41
  • Мнения: 79
pianoto, до края на втория месец ще минат, така че стискай зъби още малко. Дано имаш кой да ти помага поне за час-два било то през деня или нощта, че аз нямаше на кого да разчитам и сега като се връщам назад, от безсъние и умора изминалите две години са ми като в мъгла. Струва ми се, че съм живяла на автопилот... Rolling Eyes Едва от половин година мога да твърдя, че успявам да си поема въздух, да си поспивам вече поне 3-4 часа без бебешки рев да разкъса съня ми. Едва сега, когато беба вече е на 2г. и 3 м-ца започнах да се сещам, че вкъщи има огледало и че червилото не е само да седи в несесера.  Grinning Но пък съм най-щастливата майка, когато ме прегърне и ми запее "Мила майката обичам много ..."  Joy

Ето още една обвивка за книги - и тя е за приятелка-съфорумка, която обаче още не знае, че е за нея (мисля, че не наднича тук, така че ....):


Това мече го видях нарисувано върху някаква марка памперси и много ми хареса. Запазих идеята в тетрадката ми за идеи и един ден просто го "видях" колко добре би пазило някоя книга.  Sunglasses

# 42
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Това мече го видях нарисувано върху някаква марка памперси и много ми хареса. Запазих идеята в тетрадката ми за идеи и един ден просто го "видях" колко добре би пазило някоя книга.  Sunglasses
Аз пък направо съм отлепила лентите, защото различните животинки са много готини  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 79
vesi1, дори не ги помня как се казваха. Беба беше много малка, когато взех едно пакетче номер 2 от тях, за да ги пробвам и до сега си пазя това памперсче с мечето, не помня за други животинки.  Embarassed

# 44
  • Мнения: 44
Verano azul, пак си качила голяма красота! Браво за идеята и срьчните рьце.
 Няма кой да  Ми помага, но  поне  се наспиваме нощем.
Би ли ми обяснила как правиш тези апликации...( дьрвото например). Подгьваш ли по някакьв начин плата за да не ти се разнищва в края?  Да не пропусна да кажа, че пчеличката е жестока.

Последна редакция: чт, 05 юли 2012, 21:50 от pianoto

Общи условия

Активация на акаунт