РЪЧНО ИЗРАБОТЕНИ ИГРАЧКИ 5

  • 78 331
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 247
Magazin za damaski

# 91
  • Мнения: 4 428
Момичета, вие от къде си купувате платове за работа? Идеята е, че трябва по малко. Аз, като съм правила неща за куклите на децата и като везна в магазина за платове, и поискат от три вида топове плат по 1/4м, продавачките ме гледат на криво  Crazy Или просто да не из обръщам внимание  Laughing

# 92
  • София
  • Мнения: 247
  bouquetиМАМЕ си остатъци.Кажи ако е нещо по малко и е за рокли на малки кукли-да ти пратя

# 93
  • Мнения: 4 428
Благодаря много за предложението  Hug Точно за рокли на кукли ми трябват. И аз имам няколко парчета, но не ми стигат за една нова. На мен ми трябват сатени, коприни, шифони, дантели и подобни, че мойте щерки искат да си играят с "принцеси"  Crazy И правя основно такива рокли.

# 94
  • Мнения: 555
От абсолютно всеки магазин си купувам по колкото поискам  Peace Купувала съм си и по 30-40 см плат. Като обясниш за какво ти е няма кой да те задължи да кушуваш в метри и топове. Или аз попадам на точни продавачки или съм прекалено готина, че ми пускат и по малко  Joy
Например такава еко кожа никога не купувам повече от 50 см. Първо че е много скъпа второ, че на мен митрябва много малко.

# 95
  • Мнения: 4 428
Е, то и аз до сега купувам, от където си харесам. Аз взимам по 25см, толкова ми е достатъчно. Не, че не ми ги дават, но тези окръглени лелки, на които попадам за продавачки, не са особено щастливи  Crazy Чудех се дали няма някъде, където да продават парчета от хубави платове. Но явно ще си карам по стария начин и си слагам непокиската физиономия  Laughing

# 96
  • зад кестените
  • Мнения: 793
Е, то и аз съм попадала на такива чичковци и лелки продавачи които стават много кисели като им кажа че искам 30-40 см-платец Grinning.Затова съм се изхитрила вече и си купувам нужното от дрехи втора употреба.Попадала съм на невероатни матери които едва ли бих намерила по маг.за платове.А и в пъти ми е излизало по тънко Wink

# 97
  • София
  • Мнения: 247
Веселина-няма.Има парчета но дебели четвъртини за пачуърк,но те са памук.Коприна особено не знам дали някой ще ти реше толкова малко тя и без друго се криви.На много места не режат под метър-зависи и от продавачката и от това дали си редовен клиент.Какви са тези кукли?Дантела и шифон в такива количества нямам,но може да ползваш някоя не скъпа на сърдцето ти дреха.
Има магазини втора употреба в които продават платове  от изрезки от проиводство(но около мене няма).

# 98
  • Мнения: 4 428
Ами на мен до сега не са ми отказвали, но определено са се цупили  Crazy Куклите не са специални - Барбита. Но правим красиви рокли, като на колекторските и порцелановите авторски кукли  Flutter За това искам хубави платове.
Ще прегледам и магазините втора ръка, но доколкото съм разглеждала в такива, там рядко има дрехи от подобни материи.

# 99
  • София
  • Мнения: 247
weselina- Покажи някоя,много ме заинтригува

# 100
  • София
  • Мнения: 1 340
Има магазини с платове за пачуърк - продават се на килограм Simple Smile
Ако има интерес - ще споделя адресите

# 101
  • София
  • Мнения: 247
Аз прояваявам-давай адреси-може да има някой дето не го знам-но там определено се цупят на малки парчета.

# 102
  • Мнения: 555
И за Пловдив ако може  Blush

# 103
  • Варна
  • Мнения: 78
Ще прегледам и магазините втора ръка, но доколкото съм разглеждала в такива, там рядко има дрехи от подобни материи.

Има, има. Просто са добре замаскирани. Виждала съм кадифета, тафти, коприни, импримета, лен. Намират се страхотни материи, дето просто плачат да станат кукленски дрехи.
Най-много съм виждала в Бултекс.
И аз искам да видя кукленски дрехи.

Последна редакция: чт, 13 сеп 2012, 20:08 от araxna

# 104
  • Мнения: 4 428
Ще покажа, но като направя някоя нова  Grinning Отдавна не съм правила нищо, а старите вече нямат особено приемлив вид. След пазене зад витрината и удържане набезите на малките, накрая се предадох и им ги дадох да си играят - резултата е ясен  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт