Тест за бременност "Престо"?

  • 106 166
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 255

ами 2 теста с положителна черта, аз мога да ти кажа на сватбата да внимаваш с алкохола  Wink Бета- ЧХГ се казва кръвния и в лабораторите правят.. харесай си някоя покрай вас- Кандиларов или Рамус или каквото има  Crazy

# 46
  • Мнения: 22
Направих и кръвен, резултата е     79.81. Гинеколожката каза да почакаме още малко и да го повторя. Мерси за отговорите.

# 47
  • Мнения: 2 153
Направих и кръвен, резултата е     79.81. Гинеколожката каза да почакаме още малко и да го повторя. Мерси за отговорите.
Да, след два дена пак правиш тест и трябва да е пораснала стойността. Честито иии....без алкохол Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 5 255

Утре ново ЧХГ и за 48 часа трябва да се удвоило  Peace

# 49
  • Мнения: 22
Да кажа какво се случва. Втория кръвен беше около 400, според тестовете престо още е много бледа втора черта, а вече съм с 16 дни закъснение. Днес съм на лекар, но ме притеснява,  че имам леко прокървяване и болки в корема.

# 50
  • София
  • Мнения: 10 698
400 на 48-ия час ли?
Успех днес, пиши после.

# 51
  • Мнения: 22
Е прегледа мина, имало е бебе, но уви Sad

# 52
  • Мнения: 2 153
Е прегледа мина, имало е бебе, но уви Sad

Е как така, при стойности под 1000 видяхте ли нещо?!!!

# 53
  • Мнения: 22
Да видяхме.

# 54
  • Мнения: 2 153

Би ли споделила, плоден сак ли видяхте...и как стана ясно, че не се развива...Аз лично за първи път чувам за ехографска находка при такива стойности на ЧХГ...

# 55
  • Мнения: 22
Видя плоден сак. Поне така каза и ми показа нещо. Аз не съм АГ, не знам какво ми е показала. Каза, че се е смъкнал, явно не се е закрепил и толкова. Каза, че го била очаквала и толкова. Другия месец да сме пробвари пак. Нищо не ми обясни и за това ще я сменям. Като ми излизаха резултатите само ми каза, че било добре че се увеличавали. Да ми беши казала, че са ниски да не очаквам нищо по-добре. Ама като нищо не ми обясни, първа бременност ми беше, вярвах и, от къде да знам какво се случва. За следващия път ще знам. Имам час при друг, дано ми обясни какво се случва и защо.

# 56
  • Мнения: 2 153
Видя плоден сак. Поне така каза и ми показа нещо. Аз не съм АГ, не знам какво ми е показала. Каза, че се е смъкнал, явно не се е закрепил и толкова. Каза, че го била очаквала и толкова. Другия месец да сме пробвари пак. Нищо не ми обясни и за това ще я сменям. Като ми излизаха резултатите само ми каза, че било добре че се увеличавали. Да ми беши казала, че са ниски да не очаквам нищо по-добре. Ама като нищо не ми обясни, първа бременност ми беше, вярвах и, от къде да знам какво се случва. За следващия път ще знам. Имам час при друг, дано ми обясни какво се случва и защо.

Плодния сак не се смъква...при заплашващ аборт на ехографа се вижда, че се деформира, нагъва се, променя си формата, но не се мести и не се смъква...може да се види отлепване, което обикновено е придружено с кървене и/или болки...При какъв лекар си била моля те кажи му името да знам да не ходя при него никога...И пак казвам, че ми е чудно как при чхг 400 се е видял плодния сак. Дано да се включат и други с мнения, че наистина ми стана любопитно. Кюретаж ще ти правят ли, или ще те оставят сама да се изчистиш? Какво те посъветваха?

# 57
  • София
  • Мнения: 10 698
Е какви мнения, то е ясно че няма как да се види сак при такава стойност. Обяснението на лекарката/ или това, което се поднася като мнение на лекар/ няма да коментирам.

# 58
  • Мнения: 22
Явно сама се изчистих, в четвъртък на прегледа ще се разбере до колко. Все пак да се върнем на темата престо познаха, че няма бебе  Cry . Благодаря за отговорите, но няма да спамя повече тук. А за обясненията от аг-то, очаквах повече, ама уви. Ще потърся подходяща тема за преживяното и там ще разкажа. 

# 59
  • Мнения: 2 153
При кръвни стойности 70 и 400 би следвало да има положителен тест....
Магнитче има нещо съмнително тук...дали в потребителката, или в акушер-гинеколога...

Общи условия

Активация на акаунт