Тест за бременност "Престо"?

  • 106 020
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22
Имаше бременност, въпреки ниските стоиности. Снощи при поредната смяна на превръзката излезна може би каквото е започнало да се развива. Мъничко около сантиметър или 2, приличаше на малко топче или сърчице. Както казах нищо не ми обясни аг-то и за това утре съм на преглед при друг. Да разбера какво се случва.

# 61
  • София
  • Мнения: 10 694
Ако е сакче, то то е продълговата маса с вид на месо.

# 62
  • Мнения: 22
Твърда маса, месо, кръв. Не съм го изследвала задълбочено. Не знам кръг, елипс или каква форма точно. Но беше много голямо парче няма как да го объркаш с редовна менструация.

# 63
  • София
  • Мнения: 10 694
Твърда маса, месо, кръв. Не съм го изследвала задълбочено. Не знам кръг, елипс или каква форма точно. Но беше много голямо парче няма как да го объркаш с редовна менструация.
аз моето го занесох за изследване.

# 64
  • Мнения: 76
Аз съм много доволна от Престо. Още преди закъснението на цикъла ми беше показало адски тънка като косъмче чертичка - тази чертичка скоро ще стане на две годинки. На всичкото отгоре тестът беше с изтекъл срок (беше ми изостанал). Е, повторих теста с новозакупен, отново ми хвана, че съм бременна с тънка като косъмче чертичка. Други тестове не са хващали толкова рано. И, както вече са споменали и другите - другото предимство за мен е, че са два в опаковка.

# 65
  • Мнения: 4 696
Пфуууу и аз съм в голяма чуденка, заради Престо. Сутринта - 11 -12 дни след О. реших да се тествам, погледнах теста в банята в полубудно състояние и видях, че е отрицателен и го занесох в дневната и го оставих там. След като се върнах, предполагм, че са минали повече от 10 минути, пак започнах да се взирам и видях много бледа втора черта, която се вижда под определен ъгъл. ooooh! В банята, определно е нямало как да я видя, защото там е по-тъмно, а дневната е източна и сутрин е много светло,така че не съм сигурна кога се е появила. Преди два дни пак направих Престо и определено нямаше такова нещо. Преди малко се тествах с някаква лентичка Лейди, но е отрицателен! Почти съм наясно, че става въпрос за изпарителна черта, но все пак много се надявам, защото опитваме доста дълго. Лошото е, че дори не знам с точност кога ми е била О.,само предполагам, но смея да твърдя, че се научих да познавам доста добре тялото си! Но все пак вече имам ПМС и тъпата болка в корема, която ми подсказва за МЦ! Но се надявам......!

Последна редакция: ср, 20 авг 2014, 20:22 от bananarama

# 66
  • Мнения: 338
Здравейте на всички бъдещи и настоящи мами! Последната ми М беше на 4.10 ,( при МЦ 28 дни средно) след това случайно посещението ми при гинеколога беше в деня на овулацията(17.10) и ясно се видя доминантен фоликул. Бебеправихме на 17 и 18 , след това на 22 кпгато ходих за резултати от секрет при гинеколога се видя и , че фоликула се е пукнал. Малко след това ми започнаха болки в яйчниците и в гърдите. Но това което най-много ми вдъхна надежда е , че на 27.10 ( 10 дни след О )имах еднократно ръждиво зацапване( което било характерно за импланция на яйцеклетката), и си взех тест presto , който направих с първа урина на 28 , а вторият на 30 и двата отрицателни, имам и силни ПМС от 5 дена някъде.Очаквам М днес или утре.  Всичко пасваше , а теста отрицателен. Междудругото днес се ядосах и го отворих и извадих лентичката от кожухчето й и вътре в частта, която попринцип не се вижда имаше една ясна черта червена, но след като не се вижда от прозорчето попринцип сигурно нищо не значи. Ще съм благодарна да чуя вашето мнение.

# 67
  • Мнения: 4 696
Ох Мария, и това съм го правила, но щом няма черта според мен, не възлагай големи надежди. Но все пак докато нямаш МЦ- надежда има! Успех!

# 68
  • Мнения: 1
Три дни след закъснението на цикъла при ниво на общ ЧХГ от 35 mIU/ml, установено при кръвен тест в същия ден Престо ми показа твърдо една черта...

# 69
  • Мнения: 30
Здравейте момичета Simple Smile

Бих искала да се включа, за да споделя. Днес сутринта си направих тест Престо (6 дни преди очаквана М). Пъвоначално видях само една черта, но като се загледах под ъгъл се видя едва едва контур на втората черта. Знам, че е прекалено рано, но все пак тая надежда, че чудото е станала. Вие как мислите?

Успех на всички!  Hug

# 70
  • Мнения: 2 153
Мисля, че е прекалено рано за тест! Според мен е по-вероятно да си идяла изпарителна чертПри Рпесто много често се получават такива. Недей дасе настройваш от толкова рано, може да е станало, но може и да не се е получило!

# 71
  • Мнения: 30
Да, знам, че е много рано. Преди малко се прибрах в къщи и видях отново теста. Сега чертата се вижда по-добре. Охххх, нз вече. Няма да се настройвам, за да не се разочаровам .
Благодаря за отговора и успех на всички.!  Hug

# 72
  • Мнения: 195
Ех мадами тест се прави едва когато има закъснение 5,6 дни,а не предварително няма как да отчете дори и да сте бременни! Naughty

# 73
  • Мнения: 4 696
чак пък 5-6 дни закъснение....., който може да устиска, супер ама.... не винаги става!
Нивото на хормона се покачва при всяка жена различно, така че може да отчете и 5-6 дни преди датата за МЦ, но все пак търпението е препоръчително!

# 74
  • София
  • Мнения: 10 694
Отчита отчита по - рано.
Бебе 1 хванах на 6- ти ден след овулация, бебе 2 също.

Общи условия

Активация на акаунт