Помощ-"умирам" за сладко

  • 1 762
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 609
Здравейте!
Може би на някой ще му се стори смешно това ,което пиша,но аз вече почнах да се плаша от себе си Shocked  Shocked  Shocked
Незнам дали е някакво съвпадение или е свързано по някакъв начин,но откакто родих дъщеря си вече месец,много ми се яде сладко Embarassed .Направо издивявам ако няма нещо около мен Imp
Шашкам се направо,не съм се чувствала така никога,дори и през бременността(когато такива капризи нали уж са позволени)
Ужас,ако продължавам така ще стана 100 кила,дето се вика Embarassed  Embarassed  Embarassed ,а всички ми се чудеха,че толкова бързо съм си възвърнала килограмите от преди да забременея,а сега какво става с мем направо незнам...
Ако някой е бил в моето положение Close  ще се радвам да сподели как е излязал от него  Stuck Out Tongue
П.С.Може би темата не е точно за този форум,но неможах да реша къде да пиша Sad

# 1
  • Мнения: 4 212
да не си пак бременна. Rolling Eyes
аз умирам за сладко една седмица преди да ми дойде М.
ама 4овек убивам за шоколад Twisted Evil
ми ние жените си оби4аме бомбонки Laughing  Sunglasses
между другото,след раждането на дьщеря ми,основно ми се промениха вкусовите предпо4итания.....така 4е ако до сега не си оби4ала сладко,напьлно е вьзможно ве4е да си му фенка Laughing

# 2
  • Мнения: 2 006
Абе от това няма да умреш Grinning най-много да ка4иш някое и друго килце Grinning Споко Grinning

# 3
  • Мнения: 2 609
Цитат на: Teya
да не си пак бременна. Rolling Eyes след раждането на дьщеря ми,основно ми се промениха вкусовите предпо4итания.....така 4е ако до сега не си оби4ала сладко,напьлно е вьзможно ве4е да си му фенка Laughing

Ау надей така бе,какви са тези предположения?
Не съм със сигурност,няма как още не съм ощастливила тати-все още не ставам за това Imp Пък и недай си боже да стане скоро,че раждах със секцио...
Не,че не съм обичала сладко,но имах в предвид,че и когато бях бременна не съм яла толкова(сега направо мога да кажа,че е в промишлени количества) Embarassed

# 4
  • Мнения: 2 609
Цитат на: A.A.M.Belev
Абе от това няма да умреш Grinning най-много да ка4иш някое и друго килце Grinning Споко Grinning

Да бе и аз от това се притеснявам а и да не се захаросам Imp

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Teya

...аз умирам за сладко една седмица преди да ми дойде М.
ама 4овек убивам за шоколад...
Цитат


аз съм по-добре...само предният ден ми се папа шоколад!  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 713
Ако кърмиш, бих ти казала, че е от това. Ако не, само предположение - много си изморена, не излизаш насам-натам, липсват ти положителни емоции.

# 7
  • Мнения: 128
И аз преди да родя хапвах сладко в нормални коли4ества,а преди да забременнея дори и не се сещах за сладкиши.Сега и аз като теб мога да изям няколко шоколада наведнъж,ако не хапна нещо сладко и полудявам,дори захар да е,но важното е да сладни Cry Лошото е,4е не разрешавах на дъщеря ми да яде много сладко,а сега си разменихме ролите и тя се кара на мен,но славно си похапваме и двете Laughing Аз кърмя,възможно е да е от това и от умора,нуждаем се от допълнителна енергия.Ако те е страх от килограмите хапвай пове4е шоколад,от него се пълнее по-малко,от колкото от сладкишите и тестените изкушения.

# 8
  • Мнения: 5 255
Споко Buubinka, и аз съм като теб  Animal Pig
Аз като бях бременна бях по слаба  :nervous: а сега какво стана с мен - направо се плаша  ooooh!
Казват че е от кърменето, а аз кърмя  Heart Eyes
Вярно е че нямам много движение както преди да родя, но живот и здраве като почне Лора да сърфира из апартамента, а после и по детските площадки - да вляза във форма  Praynig

# 9
  • Мнения: 485
И аз обичам сладко,макар че като бях бременна не си падах по шоколада,твърде неприсъщо за мен ,а и ми се появяваха и киселини.Ама сега..., наваксвам пропуснатото количество сладко.Мое мнение е че организма наваксва, ако не си доспиваш от към храна ,поне аз съм така.Пък и кърменето явно е изтощителен процес... Grinning

# 10
  • Мнения: 62
Здравей buubinka,
не се притеснявай не си само ти (аз не кърмех). Един месец след като родих започнах да ям промишлени количества шоколад (говоря за 1голяма кутия Болеро на ден напр.) и съответно вместо да свалям кг. започнах да ги качвам. Аз родих на 14.11 и си казах  по новогодишните празници ще ям всичко, което искам пък после ще слабея, но от опит ти казвам, че не е хубаво така. Хубавото е, че се взех в ръце и си казах "стоп" и сега ми остават да сваля много малко кг. Според мен и при теб ще отмине този период, успех!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
направо ви се чудя. Не мога да понасям сладко и шоколад..

Общи условия

Активация на акаунт