Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 2

  • 69 606
  • 731
  •   1
Отговори
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Щастливи Заедно




Добре дошли в тема 2 за сериала " Щастливи заедно "!
Желая на всички интересни и приятни мигове в темата!



Непоколебимия Хазар и чаровната Зилян – мъж и жена, които стават жертва на дългогодишна семейна война. За да спрат враждата между фамилиите и като част от сделката за помирение, двамата сключват брак по принуда. Впоследствие обаче любопитството между тях прераства в неочаквана любовна история.

Beren Saat

Берен Саат, която през последните две години оглавява класациите за най-добра актриса, също преминава през редица изпитания на живота. През 2003 г. Берен все още следва бизнес в Анкарския университет, когато приятелят й Ефе я подтиква да участва в състезанието "Звездите на Турция" и да осъществи мечтата си да бъде актриса. Точно тогава се случва най-лошото – Ефе загива при автомобилна катастрофа дни преди тя да спечели втората награда в състезанието – отличие, което в последствие открива пътя й към актьорската кариера. Именно по време на конкурса бъдещата звезда е забелязана от брата на известната продуцентка Томрис  Джиритлиоглу, който е в журито – така още на следващата година тя получава първата си роля в поредицата "Смърт има в любовта ни".
Именно със сериала „Щастливи заедно” Берен прави впечатление с актьорските си качества. След него идват поредица от все по-успешни роли в телевизионни сериали и игрални филми, които я изстрелват на първо място в класациите за най-добра и най-високо платена турска актриса.
Освен в сериали, Берен Саат има роли и в пет игрални филма, последният от които "Сезонът на носорозите" ще участва в международния филмов фестивал в Кан тази година. За изминалите осем години 27-годишната актриса е постоянен обект на медийно внимание и с любовните си истории.

Mahsun Kırmızıgül

Също толкова интересна е и съдбата на екранната й половинка в сериала – 43-годишният Махсун Кърмъзъгюл. Той обаче е трудно да бъде представен с една дума, защото е едновременно певец, композитор, актьор, сценарист и режисьор. За първи път започва да се занимава с музика през 80-те години – първо като аматьор, а впоследствие и като професионалист. От тогава до днес е продал 16 милиона бройки от 22-ия си албум и е изнесъл хиляди концерти на шест континента. Първият филм на Махсун, който от дете е влюбен в киното – "Белият ангел", става най-гледаният в Турция филм за 2007 г. Следващият – "Видях слънцето", на който той е едновременно сценарист и режисьор, е избран за американската филмова награда Оскар за чуждестранен филм през 2010 г.
Актьорът е от кюрдското племе заза, живял е в Диарбекир, но се преселил в Истанбул, за да влезе в музикалния бизнес. Той живее заедно с майка си и сина от първия си брак, който е вече на 17 години и е копие на известния си баща. В дългия списък на жените, с които чаровникът е имал връзка, присъстват имена на много известни личности от турския филмов и шоу бизнес. Една от последните е Баде Ишчил, актрисата, която изпълнява ролята на русата помощничка на Езел в едноименния сериал.

В сериала „Щастливи заедно” участват и други известни на българската публика турски артисти – Аслъ Тандоан /Ламия от "Мелодия на сърцето"/, Селин Сайлан /Пънар от "Ангел хранител"/, Дениз Гьокчер /Саадет от "Незабравима"/, Йълдъз Кюлтюр /леля Зариф/ и Фърат Танъш /Юсуф/ от "Двама завинаги".

Сериалът се излъчва по Нова телевизия от 12.00 часа всеки делничен ден. Повторенията са по Диема Фамили в 23.00 часа.

Сериите, сваляне от торент (сериите се качват го края на деня, след излъчването им на обяд)

Сериите, гледане on-line   (сериите се качват до края на деня, преди повторението им по Диема Фамили)
Сериите, гледане on-line - VBox

Филмите на Махсун Кърмъзъгюл :

Видях слънцето Освен сценарист и режисьор и участва !
Видях слънцето (втори линк)
Пет минарета в Ню Йорк Освен сценарист и режисьор и участва !
Белият ангел сценарий, режисура, музика и участва Махсун Кърмъзъгюл - това е първият му филм

Филмите на Берен Саат :
Крилете на нощта сценарият е на Махсун Кърмъзъгюл

Тема 1

Последна редакция: вт, 12 юни 2012, 08:46 от ChemistryLady

# 1
  • Мнения: 10 989

Сериите, сваляне от торент (сериите се казват го края на деня, след излъчването им на обяд)

Сериите, гледане on-line   (сериите се казват го края на деня, преди повторението им по Диема Фамили)




 Rolling Eyes ???  Rolling Eyes
тука нещо и аз не разбирам. Друг въпрос е как се публикува нещо, без да се погледне предварително, да се редактира и чак тогава да се пусне на хората да го четат.

От бързане да бъде пусната нова тема (когато предишната е още на 45 стр.), умишлено или не,... е пропуснат:

ВиБОКС канала с епизодите
http://vbox7.com/collection:1694196

# 2
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Аз съм попитала дали се отварят линковете, а също така съм питала дали съм пропуснала нещо да го добавя. Не разбирам какъв е проблема.
Темата е пусната, защото друг не искаше да се заминава, а аз мога да я пусна само вечерта. Също така се реши да се доизпише старата и след това да се преместим в тази.

# 3
  • Мнения: 0
ChemistryLady,

Темата е супер. Поздравления.  bouquet

[videohttp://www.youtube.com/watch?v=CRx3vFSLLpM&feature=related][/video]

# 4
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
 diziler, не разбирам защо се заяждаш? Ако беше прочела малко от другата тема щеше да разбереш, за какво иде реч. Да вярно, има сигурно грешка вместо да напише (качват) е написала (казват), но това не е кой знае какъв проблем. Нека бъдем благодарни и на това Wink.
 ChemistryLady благодаря за старанието  bouquet

# 5
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
diziler, не разбирам защо се заяждаш? Ако беше прочела малко от другата тема щеше да разбереш, за какво иде реч. Да вярно, има сигурно грешка вместо да напише (качват) е написала (казват), но това не е кой знае какъв проблем. Нека бъдем благодарни и на това Wink.
 ChemistryLady благодаря за старанието  bouquet

Мен ме издразни друго - рекламата на неговият канал. Забравих да помоля модератора да му измете поста да не грози първата страница.
Признавам си беше ме страх да направя темата и допуснах много грешки, но това ми е първата тема с такова голямо оформление.
Сърдечно Ви благодаря на всички за милите думи!   bouquet  Hug

И за да не е излишен спам - ето една хубава песен на Махсун ( с доста хубав текст).



Ето как се снимат любовни сцени ( Joy Joy Joy) - http://www.btv.bg/news/spetsialno/zvezdi%20ot%20serialite/story/ … bezrazlichen.html

Последна редакция: вт, 12 юни 2012, 09:03 от ChemistryLady

# 6
  • Мнения: 1 252
ChemistryLady, адмирации за темата, страхотно оформление Hug

Как сравнявате Ресул с Явуз? ooooh! Явуз си беше много готин , гаден , но симпатичен - имаше визия, много хубави очи. След Мурат , той ми беше най - симпатичен като актьор.  Докато на това недоразумение Ресул няма какво да му харесам даже Sick Гнус. Гнус..

# 7
  • Мнения: 0
Просто актьора е много добър, аз съм го гледала някъде на концерт или награждаване/не съм сигурна/ и изобщо не е гаден.Но във филма е като изчадие адово

# 8
  • Мнения: 1 252
Просто актьора е много добър, аз съм го гледала някъде на концерт или награждаване/не съм сигурна/ и изобщо не е гаден.Но във филма е като изчадие адово
Аз това се напъвах да си спомня гледала ли съм го в друга продукция? Ама май - не. Иначе адмирации, защото от актьор знам , че точно тези роли - негативните , противните са едни от трудните за актьорите. Сега се сетих , че и свекървището не мога да я приема като такава гад , защото самата актриса е миловидна, с добронамерен поглед, я да беше свекито на Ясемин и  Шехи. Ох култова е тази актриса , но изобщо не сещам как се казва... дано сте се досетили за коя  пиша.

# 9
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Добро утро.
Записвам се в новата тема,за да не ви изпусна.И за да не е спам,актьора,който изпълнява ролята на Ресул е уникален.Отговаря си на героя на 100%,не всеки може да играя гадна роля.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 433
Иве, поздравления за Новата тема  bouquet  bouquet
адмирации за труда и старанието, въобще не се връзвай на критикарите, дето не знаят какво искат
важното че си имаме уютно местенце за обсъждане на любимия ни сериал Hug Hug
и да си повторя питането от снощи-според вас подстригали ли са махсун в поседната серия или само на мен така ми се струва
в началото май беше по-рошав Joy Joy
Петя, Томрис Инджер иваш предвид нали-мали какъв поглед вадеше тя
тук свеки дамо върти очите, къде може дасе мери с баба ти Надиде и Шахнур ага Thinking
актьора играещ Ресул играеше брата на Менекшето, в Менекше и Халил

# 11
  • Мнения: 0
Иве, поздравления за Новата тема  bouquet  bouquet
адмирации за труда и старанието, въобще не се връзвай на критикарите, дето не знаят какво искат
важното че си имаме уютно местенце за обсъждане на любимия ни сериал Hug Hug
и да си повторя питането от снощи-според вас подстригали ли са махсун в поседната серия или само на мен така ми се струва
в началото май беше по-рошав Joy Joy
Петя, Томрис Инджер иваш предвид нали-мали какъв поглед вадеше тя
тук свеки дамо върти очите, къде може дасе мери с баба ти Надиде и Шахнур ага Thinking
актьора играещ Ресул играеше брата на Менекшето, в Менекше и Халил


Гале и според мен е подстриган,но аз на Махсун харесвам очите и погледа,ох погледа  е  Embarassed

# 12
  • Мнения: 0
Иве виждам ,че си тук,браво за новата тема,страхотна е и благодаря

# 13
  • София
  • Мнения: 1 433
Петя, и аз харесвам най-вече очите, погледа и цялото му излъчване
снощи докато Мустафа му разказваше нещо, той така присви очите и аз се нагласих да зяпам, и хоп, резнаха серията #Cussing out

# 14
  • Мнения: 0
Петя, и аз харесвам най-вече очите, погледа и цялото му излъчване
снощи докато Мустафа му разказваше нещо, той така присви очите и аз се нагласих да зяпам, и хоп, резнаха серията #Cussing out
Аз честно си признавам,че гледам филма само и единствено заради него.Макар че и Берен Саат ми харесва тук, докато в другите и много успешни филми ,изобщо не ми харесва,но тук е много млада,има невинно излъчване и не гримасничи заучено.Хубава двойка са и начина по който се гледат ме кефи.Но много бавно се влачи действието, особено така нарязан както е,направо нямам нерви.Аз не го гледам по телевизията , а в нета и прескачам мъжката,като започнат да се лезят на този диван.За това и много пъти не знам за какво говорите newsm78

Общи условия

Активация на акаунт