Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 2

  • 69 594
  • 731
  •   2
Отговори
# 420
  • Мнения: 17
Продължавам разказа на Djoleva.
Гостите поискаха Дилян за снаха.
Бащата на Дилян им благодари ,но каза ,че смята да я изпрати да учи в университет.Ресул като чу това усмивката му замръзна.След това дадоха как на терасата седят Зилян ,Дилян ,Хазар, Дживан ,Султан и Азан(ако съм объркала някое име извинете)Хазар попита тъста си има ли някакъв проблем и той им каза за Бену.Ресул направи някакво изказване за асирийците и баща му го скастри.Той каза  ,че вече е свикнал къщата му да е пълна с Азизоолу и ако дойде и Низар ще му опъне един дюшек на терасата.След това дадоха Зилян и Дилян как отидоха при отчето и той ги заведе при Бену.Юсуф каза ,че ще говорят с Низар ,но Зилян им каза да забравят ,че Низар ще се съгласи на подобен брак ,а Бену каза ако трябва ще избягат зад граница.Отчето каза ,че има и друг вариант ,но не поясниха нищо повече.В същото време Хазар и брат му са в затвора.Питаха брата на Зилян той ли е убиеца на брат им.Дадоха ,че той си спомни вечерта и как Ресул му даде пистолета и каза ДА.Вечерта Хазар говореше с баща си по телефона ,след това отиде при Азан и брат му попита дали Азан вярва ,че сина му е убиеца.Той отговори Не.След това Хазар седеше в стаята на Зилян и тя влезе, при което той стана и каза ,че при тях е така ,като влезе жена те стават.Тя го попита за брат си и той й каза ,че не вярва ,че той е истинския убиец ,защото има поглед на невинен ,но за Ресул не може да каже същото.При това Зилян понечи да излезе й каза ,че е направила всичко ,което е могла да не иска повече от нея.Той й благодари  й я помоли да не тръгва.Погали я по бузата и й каза ,че му е помогнала да намери  и опознае себе си  ,че когато той се приближи тя се отдалечава и обратното ,но й благодари ,че винаги е до него.Аха да се целунат и серията свърши.
Ако съм объркала или  пропуснала нещо извинете!


Djoleva ,извинявай ,но сега видях ,че си продължила !  bouquet

Последна редакция: вт, 19 юни 2012, 13:29 от beti01

# 421
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
djoleva, beti01, много благодаря, че потушихте пожара в мен. Благодаря Ви много, че ме разсеяхте малко!   bouquet

# 422
  • Мнения: 17
А забравих ,че дадоха как Ася и бащата на детето се срещнаха в парка .Той каза ,че до сега не го привличало никое дете така и вече иска да стане баща.Вечерта като се прибраха Мустафа ги чакаше пред къщата.Ширин му каза ,че са били в парка с приятеля на мама.Тя влезе в къщата ,а Мустафа попита Ася дали е казала ,че детето е негово-на приятеля й.Значи той знае ,че Ширин не е негово дете.

# 423
  • Мнения: 533
djoleva, beti01, много благодаря, че потушихте пожара в мен. Благодаря Ви много, че ме разсеяхте малко!   bouquet
И аз благодаря  Hug

# 424
  • Мнения: 17
djoleva, beti01, много благодаря, че потушихте пожара в мен. Благодаря Ви много, че ме разсеяхте малко!   bouquet
И аз благодаря  Hug

Моля ,пак заповядайте! Hug

Аз искам да помоля момичетата ,които разбират турски ако могат и искат естествено да кажат с две-три думи за какво точно става дума в статията ,която е публикувана от petiab на стр 21 пост№308 става дума за Берен и Кенан.Чичко Гугъл прасна един превод ooooh!

# 425
  • Мнения: 0

Ünlü oyuncuyla ipler koptu
18.06.2012 19:00:00
 
 Usta oyuncu Füsun Demirel, mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi için kendisine teklif edilen 10 bin liralık ücrete ateş püskürdü. Oyuncu, “Filmin bütçesi bu kadar yüksekken bana biçilen fiyat ancak bahşiş olarak verilir” dedi.
 
Oyuncu Füsun Demirel mahsun Kırmızgül'ün yeni filmi için teklif edilen ücreti öğrenince deliye döndü. Beyaz perdede büyük başarı yakalayan ‘Romantik Komedi’ filminin ikinci serisi için kendisine rol teklif edildiğini belirten Demirel, Kırmızıgül'ün üstlendiği filmde yer almayacağını açıkladı. Oyuncu, ‘Filmin bütçesine göre bana teklif edilen fiyat ancak bahşiş olarak verilir. Hollywood oyuncuları kıdemlendikçe rakamları artar. Bizde de tam tersi" diye konuştu.
 
ÇELENK DAHA PAHALI

Oyunculuğu bırakacağını açıklayan Demirel, “Bana biçilen değer hakarettir. Cenazelere gönderdikleri çelenkler bile daha pahalı” dedi.
 
PARA İÇİN FİLMİMDE HİÇ OYNAMASIN
 
Filmin yapımcısı Murat Tokat ise Demirel için şu sözleri sarf etti: “Ayıp laflar söylemiş. Para için benim projemde oynayacaksa oynamasın.10 bin lira teklif edelim dedik. Neticede başrol oynamayacak. Filmde 4 dakikalık rolü var” ifadesini kullandı. (Ayaklıgazete.com)

# 426
  • Мнения: 898
Епизода от днес , приятно гледане .
http://www.dailymotion.com/video/xrmc3s_yyyyyyyy-yyyyyy-aska-surgun-yyyyyy-24-krasimirem_shortfilms?search_algo=1

# 427
# 428
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Няма ли ги качени някъде епизодите напред?

# 429
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
dzori, на български език няма епизоди качени. Има на турски - дала съм линковете напред в темата.

Дилян не разбрах как стигна до този връх. Хазар и Дилян отидоха с кола. Тя как изприпка до там без превоз или кон. Думите, които и каза Зилян бяха точно копие на това, което каза Дживан на Хазар в миналия епизод само, че по друг начин казано. Хареса ми колко лошо гледаха Хазар и Дживан като дойдоха да искат Дилян. Браво на Азам не очаквах толкова съвременно мислене от него. /някой беше писал, че Дживан е влюбен в Дилян, но не го съзнава. Определено е така особено ако се съди по лошите погледи, който хвърляше на кандидат жениха.
Много поражения понесе и днес Ресул. Всичката тази стаена злоба и ненавист ще избие някъде. Да видим какви ще ги сътвори този път.
Джелял само как гледаше Хазар. Имаше вид на уплашено дете хванато на местопрестъплението. Не му е леко. Твърде голяма жертва прави, заради Ресул. Като шок дойдоха думите на Азам на Хазар и Дживан, че не смята Джелял за виновен.
Хасан подозира , че нещо става с Ася, ама идея си няма какво ще им поднесе тя. За пръв път думите на Берин за брака ми харесаха! На Дестан също.
Хазар е сложил пръстена отново. Хазар и Зилян бяха много сладки, Това с обичая за ставане беше много добра закачка. Хазар е наистина влюбен. Много хубави думи каза. Този момент си беше за една хубава целувка, жалко, че няма да стене.

# 430
  • Мнения: 898
dzori, на български език няма епизоди качени. Има на турски - дала съм линковете напред в темата.

Дилян не разбрах как стигна до този връх. Хазар и Дилян отидоха с кола. Тя как изприпка до там без превоз или кон. Думите, които и каза Зилян бяха точно копие на това, което каза Дживан на Хазар в миналия епизод само, че по друг начин казано. Хареса ми колко лошо гледаха Хазар и Дживан като дойдоха да искат Дилян. Браво на Азам не очаквах толкова съвременно мислене от него. /някой беше писал, че Дживан е влюбен в Дилян, но не го съзнава. Определено е така особено ако се съди по лошите погледи, който хвърляше на кандидат жениха.
Много поражения понесе и днес Ресул. Всичката тази стаена злоба и ненавист ще избие някъде. Да видим какви ще ги сътвори този път.
Джелял само как гледаше Хазар. Имаше вид на уплашено дете хванато на местопрестъплението. Не му е леко. Твърде голяма жертва прави, заради Ресул. Като шок дойдоха думите на Азам на Хазар и Дживан, че не смята Джелял за виновен.
Хасан подозира , че нещо става с Ася, ама идея си няма какво ще им поднесе тя. За пръв път думите на Берин за брака ми харесаха! На Дестан също.
Хазар е сложил пръстена отново. Хазар и Зилян бяха много сладки, Това с обичая за ставане беше много добра закачка. Хазар е наистина влюбен. Много хубави думи каза. Този момент си беше за една хубава целувка, жалко, че няма да стене.
Възможно ли е, Берин да знае истината да Ширин ??? Когато чу за Ферхат лицето и се промени и Дестан я забеляза . Щом знае , че са били гаджета може да знае и останалото от историята ???? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 431
  • Мнения: 188
Не знам дали Берин знае че Ширин не е от Мустафа.По скоро знае че връзката на Ася и Ферхат,е била доста сериозна.
Но пък от реакцията и като че ли се разбра че може и да знае.

# 432
  • Мнения: 11 983
Тази Дилян май само да циври знае,аман от мрънкането и и смъркането на с***ли,че за капак и дубльорката е връХтЪ #Crazy

# 433
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тази Дилян май само да циври знае,аман от мрънкането и и смъркането на с***ли,че за капак и дубльорката е връХтЪ #Crazy
Еми кво нема да реве...сестра й и даваше полезни съвети, ама Хазар - бонбон...а тая кат не знае за какъв съсел ще я оженят...права е женицата. Joy hahaha

# 434
  • Мнения: 14 830
Тази Дилян май само да циври знае,аман от мрънкането и и смъркането на с***ли,че за капак и дубльорката е връХтЪ #Crazy
Еми кво нема да реве...сестра й и даваше полезни съвети, ама Хазар - бонбон...а тая кат не знае за какъв съсел ще я оженят...права е женицата. Joy hahaha
Абе тя и сестра и не знаеше за кой точно ще я женят ама като го видя бързо кандиса/ то май всеки би кандисал/
А пък годеника на Дилян един такъв смотан ,мустакат като котарак

Общи условия

Активация на акаунт