КГБ=Клуб на Готините Баби - 123.

  • 47 234
  • 729
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 1 529
 Sad Flowers Rose Flowers Rose
 Маринка ,Бог да го прости зет ти. Вярваме ,че е на по добро място.
 Осъзнавам ,че това са клишета.
 Мъката е за вас ,за Мила ,за малкия,който ще отрасне без баща. Знам ,че не е лишен от нищо,и дано той бъде щастлив,живота му да бъде лек,без болка,да живее и заради тати.... Cry

# 556
  • Мнения: 894
Маринка,нека душата му почива в мир,дълбок поклон пред младостта му Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 557
  • Мнения: 1 563
Маринка , нека почива в мир твоят зет.! Лека  му пръст! Дълбок поклон !  Flowers Rose Flowers Rose Cry Жалко , много жалко , че си е отишъл толкова млад Cry   Затова трябва да ценим и да се радваме ,и на най малкото , което имаме , и да сме по позитивни, а не само да се оплакваме.

# 558
  • Мнения: 7 362
                Маринка,лека му пръст на зет ти и нека почива в мир ! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
               

# 559
  • Мнения: 2 099
Светла да е паметта на Владимир.  Flowers Rose
Прегръдки за Мила и за всички вас - близките.
Владимир продължава да живее във Владето.

Как е сладкият ми приятел?
Как мина в Тетевен, в тази жега?

# 560
  • Мнения: 5
Най после прохладааа и бързам да ви се похваля дружки !Заваля и така кротичко вали вече близо половин час Супер е !Дано продължи и цяла нощ !
Маринка, Hug лека  му пръст на зет ти  Да почива в мир !
Чета и аз за тези кюфтенца, но у нас  сигурно  дедичко ще ги побутне и...ще пита с месо ли са ??? Mr. Green
Днес бях гледачка на малкото момиченце -спогаждаме се ,но не знам до кога ще имат възможност да ме викат...Съчувствам на младите хора ,но  и аз  не мога да съм благотворителна за съжаление....
Сега ставам да наготвя че взех месце и зеле и познайте какво ще сготвя  Grinning

# 561
  • Мнения: 5
Момичета от Варна ,тъй като БЯЛО ЦВЕТЕ си идва за  кратко до родния град ,уговорихме се с нея да се видим на 18 юли в 16 часа на входа на Морската градина После ще решим къде на морския бряг ще се почерпим  Надявам се всички които четат и имат желание ще дойдат на тази приятелска среща !Ще се радвам да се съберем ,защото преди дни си изкарахме чудесно с Танита и Ивлин ! Hug

# 562
  • София
  • Мнения: 471
Браво, варненки!!! smile3501  love001 

# 563
  • София
  • Мнения: 471
Маринка, бог да прости татко Влади. Вярвам, че той е винаги с вас и ви помага. Целувки на Владето , теб и Мила.

# 564
  • Мнения: 1 250
Маринка,да бъде светла паметта на зет ти Владимир Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose , а малкия чаровен палавник Влади Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover да расте жив и здрав за радост, гордост и утешение на мама, баби, дядовци и лели


# 565
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 271
 Маринче, лека му пръст на зет ти!  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Ама много сте изписали за ден и половина! Чак сега ви изчетох.
Аз от снощи имах гости - Анжелка с татко си.Днес ги изпратих за Русе - ще останат 2-3 дена (на хотел  Naughty) и аз ще отида да си взема момичето, пък може и да поостана някой ден.Ще видим на място.
Като ви чета - снощи при Дидия е валяло, днес във Варна.....нас защо ли ни заобикаля newsm78
Варненкиииии, как искам да дойда и аз, ама....

# 566
  • Мнения: 11
Маринка, мир на праха на зет ти - нека почива в мир  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
И дано никога млади хора не си отиват от живота  Praynig

# 567
  • Мнения: 1 065
Здравейте.
Преварих половинката  Wink Simple Smile с прибирането в къщи тази вечер и се самонаградих  Wink с изчитане на последните страници от темата ни.

Маринкаа,  Hug няма думи за утеха след такава трагедия.  Cry
Колкото и години да минат болката си остава. Свива ми се сърцето само при мисълта за това, което ни сподели на Морени Sad Cry
 Милият млад човек, каква нещастна случайност Cry Cry  Flowers Rose Flowers RoseСветла му памет и мир на духа му , дано е на по-добро място.
 Не знам какво да ти кажа за утеха, днешният ден ти е бил сигурно ужасно тежък. А пък и тази задушаваща жега ...
Силна виртуална прегръдка, за теб и близките ти хора.

Момичета от София, а и не само -  видях, че коментирате силиконовите гривни против комари.
В близка квартална аптека има такива гривни по 4.90.
Някакви други са, не са като тези постнати от Майчето, но и през плътно затворената опаковка се усеща миризма. Трайността им е до 2015 година.
Някой да иска да му купя?
 Утре 99% ако сме живи и здрави, съм на среща, мога да ги донеса.
Но пък щом тук има, ,,в нашия забутан квартал'', както се изразява дъщеря ми, сигурно  са популярни и са заредили и по други аптеки и други градове. Казвайте?

Спирам.
Може би късно вечерта ще погледна.
 
Пожелавам ви прохлада  Laughing  Heart Eyes студена бира beer cheers и спокойна вечер 1dating luvbed

# 568
  • Мнения: 894
Момичета-а-а-а-! Hug Hug
Хип-хип ура-а-а-а-!!!!!!!!!!!  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Явор си взе първия държавен изпит с петица!На мама слънцето е вече инж
Точката ще дойде от другия изпит,който е по английски.Там не се притеснявам защото е завършил езикова гимназия.
За всички!

# 569
  • Мнения: 1 065
Ивлиин Hug, споделям радостта и гордостта ти.  bouquet
Да ти е жив и здрав сина, много здраве, късмет и сбъднати мечти да го очакват за напред.

А майките сме за това, за да се радваме с радостите и плачем с болките на децата ни...

За тебе, Ивче! -

.

Хубава вечер!

Общи условия

Активация на акаунт