«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

ћнени€: 0
«дравейте на всички! »мам морски алги (€понски кристали). јко н€кой има нужда мога да подар€.  ойто иска, нека да ми пиши на Ћ—.
« ѕоследна редакци€: пн, 18 юни 2012, 20:56 от vegggi »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 310
«а какво служат.
÷итирай

ƒават ги за свал€не на високо кръвно и лечение на различни алергии.¬ интернет има доста инфо за т€х.  Ќаричат се още живи кристали.
÷итирай

∆ела€ да си закуп€ морски алги.  ак да стане това, пишете на eli_lub@abv.bg
÷итирай

«дравейте! »скам да попитам чисто от любопитство защо не тр€бва да докосват метални предмети дори и захарта ко€то им се сипва да не бъде с метална лъжица? —лед като:
-¬ъв водата така или иначе си има съдържание на жел€зо, да не говорим че така или иначе си тече от метални тръби, батерии и т.н.
-“ази захар от магазина е минала през 1000 метални предмети докато се пакетира( Ўлюзове, транспортни ленти, контейнери и т.н.)

ј нали в естествената им среда са се намирали в н€какви водоеми, как така са оцел€вали като никой не ги е хранел с захар и стафиди?
÷итирай

«дравейте,

вече н€мам от алгите, така че по-горното ми предложение не е валидно вече. «а 9 месеца съм изпратила на над 20 човека, които са ме помолили за това. Ќад€вам се н€кой от т€х също да пусне об€ва, за да направи на н€кой друг добро. јз никога не съм вземала пари за т€х, а ги подар€вах. Ќад€вам се никой да не се опитва да печели от този дар от природата.
ѕо въпроса защо не тр€бва да се докосват до метал, аз не мога да дам компетентен отговор. Ќад€вам се в интернет да намерите информаци€ за това.
Ќа всички пожелавам здрава и успешна 2013-та!
÷итирай

«дравейте,

от кого мого да си поръчам алги Smile
÷итирай

ћнени€: 1 256
«дравейте! ѕрепоръчаха ни живи кристали и в първи€ момент реших, че става дума за тибетска гъба, но €вно са различни... “ърс€ от тези, които се хран€т със захар и стафиди.... ох, че го об€сних, но никак не съм на€сно на този етап- тепърва ще проуча щателно.
ћол€ ако н€кой има или знае от къде да си намер€, да ми пише. Ѕлагодар€!  Praynig
÷итирай

Tyrsq jivi  kristali na kakva cena sa telefon za kontakti 0893270100
÷итирай

—офи€

ћнени€: 19
» аз търс€, н€кой ако има , нека ми пише, от —офи€ съм. Ѕлагодар€!
÷итирай

Pleven, Bulgaria

аз имах, но умр€ха и в момента и аз търс€. точто от тази жена взех, ко€то вече ги е раздала.
÷итирай

Targovishte

аз имах, но умр€ха и в момента и аз търс€. точто от тази жена взех, ко€то вече ги е раздала.

i na men mi trqbvat mnogo spe6no... Crying or Very sad
÷итирай

¬арна

ћнени€: 6
јз също търс€ Smile ћного ще съм благодарна ако н€кой има в повечко... знам, че се размножават страшно бързо
÷итирай

Stara Zagora, Bulgaria

здравейте имате ли все още €понски кристали
÷итирай

јз също се интересувам от алгите .
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора