Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
660-674 от 749 отговора
Догади ми се от Азо! Пу, да му се не види, няма ли кой да го изгони за винаги от сцената!  #Cussing out
Цитирай

Е, не!! (Азис)

като гледам тази снимка, направо ми идва да го шутирам отзад  smile3511,
Цитирай

Толкова е противен Sick
Цитирай

На втората снимка трябва да си оправиш линка. След .jpg сложи една скоба.
Цитирай

Оправих го!  Embarassed
Цитирай

Толкова е противен Sick
Гнусен циганин  Sick
Цитирай

Толкова е противен Sick
Гнусен циганин  Sick
Sick Sick SickТоя е Мега противен!Не знам за какъв се е взел,обаче си е един гнусен изрусен Манго
Цитирай

Слушала съм изказвания на Азис в разни предавания и говореше много верни неща. А сценичното му поведение е просто начин за привличане на вниманието и съответно повече приходи.
Цитирай

Е кой ходи да го гледа бе? Слуша ли го още някой тоя? Sick Тууу че е гаден значи, не, не мога да повярвам че има хора които СИ плащат за да го гледат  Shocked
Цитирай

Било потвърдено вече...  Rolling Eyes Tom Cruise and Katie Holmes Divorcing
Цитирай

Било потвърдено вече...  Rolling Eyes Tom Cruise and Katie Holmes Divorcing
Peace Много се радвам за Katie Holmes  Very Happy надявам се да остане с дъщеричката си  Hug т.е. да не и я вземат  Rolling Eyes
Цитирай

Изявлението на адвоката на Кейти е, че това е личен семеен момент и най- основната грижа на майката е добруването на Сури. Бащата на Кейти е бракоразводен адвокат, смята се, че е помогнал на дъщеря си.
Цитирай

Чудесна новина! Very Happy Радвам се за Кейти, дано сега си върне предишната жизненост и усмивка, защото е красива жена!
И дано хората с власт и пари в ненормалната му църква, не й вземат детето!
Цитирай

Изявлението на адвоката на Кейти е, че това е личен семеен момент и най- основната грижа на майката е добруването на Сури. Бащата на Кейти е бракоразводен адвокат, смята се, че е помогнал на дъщеря си.
Имам бегли спомени, че именно баща й я е "подтикнал" към женитба с Том, чела съм го някъде, някога...
Цитирай

Mr. Green
Sofi i Kiril ot dueta qujen vqtar ,izpalnqva6e sas sestra si kultuvata pesen Bataliona se stroqva.....
Toi e parviqt ot lqvo na dqsno.Sega sestra mu e omajena v Garciq i ne sa ve4e duet
Цитирай

660-674 от 749 отговора