«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
450-464 от 735 отговора

ћнени€: 3 322

ћурат на турско-арабски€ форум

« ѕоследна редакци€: нд, 01 юли 2012, 11:04 от rina-rina »
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 3
    Ќов ден, нов месец- нови надежди, нови мечти!
      Ћина, да си джулайстваш с настроение!  Hug
       ƒанче, спиране н€маш, джанъм! ўе си напълн€ компютъра с твоите колажи  Very Happy Very Happy
          –ина и т€ слага ли слага във фейса- кое по- напред да гледаш Rolling Eyes Rolling Eyes
        ≈то нещо от там.

—ложих “уба, че ћурат си го гледаме в јраби€та. јма нещо стайлинга му не ми харесва newsm78 newsm78  я вижте, ƒефне  как се е докарала. “€ нали си беше по хубавите тоалети, че и јси се докарваше с т€х, когато имаше нужда.

ќф, ћиглена, и аз втори път го пиша този пост. “уй техниката хич не пита какво да трие- не мисли за труда ни. ≈, аз затова често си пише отделно и после го слагам в темата.
 —нощи си ходих на факелно шествие и си казах сбогом на всички / временно, де /

ѕредпоследната сери€ си нарекох приказка, последната  ”—ћ»¬ ј!

«ащото много се см€х на трите, свати ли да ги нарека,или трите майки.
       Ќо ще си пиша след малко по- подробно, а сега да вид€ нещо друго.
÷итирай

ћнени€: 3 322
Tuba Büyüküstün, Onur Saylak, Toprak and Maya - Bodrum - 01.07.2012 - Super star life

Play Thumb

÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 221
ƒобър ден и от мен wavey!
¬чера се б€х отдала на разходки и пазаруване,но снощи най-старателно ви изчетох и си изслушах клиповете  Very Happy!¬сичко е страхотно-красиви снимки на “уба и ћурат,прекрасни колажи и гифчета  и клиповете са страхотни smile3525!
–ина Hug,благодар€,че си онагледила поста ми от петък през нощта Very Happy!Ѕ€х твърде разтърсена ,за да търс€ снимков материал,а и беше доста късно и бързах да си изле€ душата!» сега гледайки снимката на ƒемир,който се качва на самолета,си давам сметка,че с този поглед назад е търсел јси,все пак се е над€вал,че т€ ще иде на летището(не се сетих за това).
ћеги  Hug,мерси за подкрепата ти от онази вечер Very Happy.јко знаеш колко сълзи изплаках още до финала.....но е толкова хубаво всичко!!!јма си много хубава да знаеш и ƒемир право в тебе гледа  smile3521    Love!
¬анина Hugплийз приемете ме и мен във ваши€ клуб ћуратоманки baby_neutral!!!
–ени newsm51,ƒанче newsm51,ѕепи newsm51!
» да ви сподел€,че снощи сън не ме улови след като изгледах 87 еп.,просто не можах да спра до финалните надписи на 90еп.(отиде ми ц€лата нощ,но не съжал€вам  Very Happy)!¬ момента в мен бушуват толкова различни чувства-възторг и облекчение от щастливи€т край,изненада от неочаквани€т финал(имам предвид факелното шествие ) и мъничко тъга,че приказката свърши....ще ви сподел€,но не зна€ дали днес ще ми остане време Sick,нещо не мога да си смогна със задачките,ума ми е все в това,което гледах ....
∆ела€ ви  при€тна недел€ Hug Hug Hug!!!
« ѕоследна редакци€: нд, 01 юли 2012, 12:38 от borovinka123 »
÷итирай

ѕловдив

ѕолека лека си събирам мислите по финални€ епизод.  –азбира се, очаквам и Ѕоровинкините вълнени€- т€ ги описва подробно и емоционално.
 ћоите коментарии ще са по- кратки.
«ащо нарекох сери€та ”—ћ»¬ ј. «ащото този път повече се см€х и може да се каже, че не плаках. —м€х се :
 огато Ќериман, —ухейл€ и ‘атма  ст€гаха колета за »станбул и скришом изкрив€ваха уста за другата майка; hahaha hahaha
 огато тръгнаха нашите свахи към нивата, първом викайки се отдалеч, размахвайки ръце и кошници, а после с бодра стъпка и песен на уста; hahaha hahaha
 огато предлагаха подготовката на сватбата на јслан да поемат те, ама кой ще поиска момата- мълчание; hahaha
 огато тръгнаха по магазините да ст€гат чеиза за јслан- ко€ повече и по- красиви неща да накупи- ту в едната къща, ту в другата се размахваха покривки, каренца , нощници и какво ли не; 35 35
 огато обличаха булката и вс€ка й слагаше нейното колие- младите само се подхилкваха. 35 35 35
 »маше ли още- вече не помн€, но ще ме допълните. Ќо най- весело си беше на јслановата сватба. ¬сички играха от сърце на хорото, а  и преди това, особено родителите. »мах чувството, че наистина го правеха, не заради сценари€, а просто им беше весело.
  Ќо аз непрекъснато връщах сцените, защото търсех јси и ƒемир. ƒадоха и техни€ танц, усмихнати, но нещо не ми достигаше.
  ƒано ме разубедите, дано си въобраз€вам, но в тази сери€ не ми достигна емоци€та около т€х.
ƒемир и јси се ожениха- отново оригинално решение -на плажа. Ћодката и пътуването. «ащо ни дадоха само една целувка по челото? «ащо оставам с впечатлението, че като настъпи н€какъв такъв момент, веднага се насочваха към јсиа, с€каш да прикри€т липсата на интимните моменти.   олко милувки и целувки получи това дете. «ащо виждах и една тъга в очите, н€маше го пламъка. ќф, бе. ooooh! ooooh! ћного ли искам!? ј и на шествието не ни ги дадоха отблизо двамата, даже не б€ха и един до друг по едно време- дадоха не€ отделно, него отделно.
 Ќе мога да отрека- имаше и красивите моменти в коридора на болницата. ƒемир обгръщаше јси, местеше ръцете си по гърба й-  атето за такава ƒемирова прегръдка говори, но ръцете на јси не помръдваха. Ќейната емоци€ бе в стиснатите очи. —ъщо под дървото, когато јсиа ги пощипваше по бузите, а после под къщичката  й. ј и в двора, когато си похапваха череши , но и там уж личен момент и ƒемир хоп към јсиа.
    —поред мен, фактът, че това е финалът на сериала от една страна ги облекчава, но от друга- налице е тъгата. ѕредстав€те ли си, след толкова дълго време, прекарано заедно, изжив€вайки емоциите на своите герои и ...край! ƒо тук са и всеки тръгва по сво€ си път! —€каш нищо не е било. Ќа мен ми е тъжно, много... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
   «а повече- имате думата вие. ’аресва ми, когато на фона на музиката се показват различни сцени, и в домакинството, и на нивата, и постро€ването на къщичката Ц много успешни и емоционални действи€.
   ј, само не разбрах защо и след 6 месеца имаше бали на нивата- за да има къде да се обл€га ƒжейл€н ли  newsm78 newsm78
   ≈, хайде, това е засега, а ако се сет€ за нещо друго, пак ще ви споход€.
  ѕри€тен след об€д! ƒано все пак се по€вите , макар и късно, защото ни липсвате.
÷итирай

гр.–усе

ћнени€: 0
—≈√ј ѕЏ ...ƒќЅЏ– ƒ≈Ќ, ј—»ћјЌ »! ѕЏ–¬ќ...да ви покажа резултата от вашата помощ...http://www.vbox7.com/play:4890f9196f.ƒано да ви хареса...прав€ ги с много любов към јси и ƒемир. ћного благодар€ за съдействието,благодар€ на ƒанчето,че ме насочи към 81-ви епизод....хем го б€х минала,просто съм го пропуснала. —ега..както обещах да почерп€. ¬ тази горещина кое е най-при€тно....хем вкусно, хем с малко калорийки...
÷итирай

ѕловдив

ѕепи, хубав клип , хубава песен и текст! smile3525 smile3525

» аз си избрах едно хубаво клипче от един много, много емоционален момент

http://www.vbox7.com/play:a5dcc4a191
÷итирай

ѕловдив

Ќамерих ви нашенска песен за при€телите- кадрите са от последната сери€!ўе ви хареса.

ѕари да имаш,т€х щом ги н€маш / при€телите /
                         всичко е друго измама

http://www.vbox7.com/play:4c4270758f
÷итирай

ћнени€: 562
«дравейте, момичета!  Hug
¬ първи€ ден на ёли да се разпиша в темата.
Ѕлагодар€ на всички ви, които правите темата толкова колоритна и интересна с информаци€, клипчета, колажи.  bouquet –€дко пиша, но ви чета най- редовно
ѕепа, клипа ти е чудесен  smile3525
ƒанче, и аз си запамет€вам клипчетата ти и колажите ти. — всеки следващ ставаш все по-добра!  newsm51
Ѕоровинка, ћеги, –ени Ц анализите ви на сериите са толкова добри, че в съзнанието ми ожив€ват описаните от вас моменти.

ƒа ви поздрав€ с един клип на “инчето:

http://www.vbox7.com/play:2d29029a
÷итирай

ћараба и от мен! Hug Hug

–екох да ¬и се обад€, че черен гологан не се губи...колкото и да сте се над€вали.. Naughtyтук съм и ¬и държа под оченце.

–инка, бравас бе, джанъм!
ѕапарак от класа!
»зловила си и ћурат, и “уба къде са, с кого са и какво са правили.... 35 35

ћладото ни семейство €ко почива. ƒа събират сили, че ги чакам на есен- с песен. hahaha hahaha

ќт мен едно ,,јфферим'' на нашите писателки, връщайки ни към трепетите във филмчето ни.

ѕепа, задобр€ваш с клипчетата. smile3501

јйде, че с моите поздравлени€ и благодарности, ще си помисл€ че съм спечелила ,,ќскар'' и се изказвам от сцената... hahaha hahaha hahaha
÷итирай

в чифлика

ћнени€: 4
–инка,благодар€ и аз за актуалната информаци€ с папарашки елементи! smile3503
ј сега,сподел€м-прави ми впечатление,че всеки от сем.—айлак си гушка бебче с неговата си бо€-“уба-чернокосото newsm03,а ќнур светлокосото newsm53.ќще не сме ги вид€ли отблизо,но за очетата сме  на€сно-сигурно и двете сладурки ще са зеленооки-като мама и тате.
÷итирай

ј сега,сподел€м-прави ми впечатление,че всеки от сем.—айлак си гушка бебче с неговата си бо€-“уба-чернокосото newsm03,а ќнур светлокосото newsm53.ќще не сме ги вид€ли отблизо,но за очетата сме  на€сно-сигурно и двете сладурки ще са зеленооки-като мама и тате.[/i][/b]

јаааа...минали€ месец беше обратното.
ќнзи малки€ рус живак, трайно се беше настанил в ръцете на мама... hahaha hahaha
÷итирай

In the light side of the Moon!

ћнени€: 1 689
привет моми4ета  txtloves

хайде да се пробвам пак с поста си....

¬анина,  н€ма зна4ение колко е гол€м клубът, важното е и аз да съм там  35 35 35
ѕепа, –ени немога да ви отвор€ клип4етата но съм сигурна 4е са много хубави  Hug ще се пробвам на други€ комп, дано успе€.
този ¬-бокс ме разсипва. сега ве4е и серииките не мога да си гледам там, отказа... добре 4е си имам ангел спасител  ommта с негова помощ ще си догледам филма!  txtloves

такааа сегааа преди да по4на по 63 и 64 еп които изгледах снощи искам да се върна малко назад към пожара, заради този пожар зациклих на едно м€сто за да го намер€ и изгледам без дублаж. и то4но това което предполагах това се слу4и, неможах да усет€ ƒемир с дублажа, но с оригинала го усетих. усетих и 4ук от4а€ни€ вик, усетих безпомощни€ поглед в о4ите му, вид€х страхът в о4ите му 4е е загубил любимата си, о4и пълни със сълзи, страх и безнадежност и в следващи€ момент същите тези о4и се изпълниха с много надежда 4е јси може да е жива, когато прокурора му каза 4е може изобщо да не е била в къщата. как може за толкова малко време този ћурад да си промен€ 4овешкото състо€ние в най силните 4овешки емоции и наистина да ме накара да пов€рвам 4е то4но това изпитва в момента. вси4ко е толкова истинско и реално в този филм. н€ма нищо преувели4ено, н€ма измишльотини, н€ма извънземни ..... има съвсем адекватна 4овешка реакци€ на 4овек който за минутка свтът се срива в краката му, има макови пол€, има слън4огледи, има житни ниви и царевица, има моти4ки и трактори които като вс€ка една техника (като мо€та например ) се 4уп€т. и като казах моти4ки се сетих...много им малки моти4ките на тез хора... на мен д€до доста по- гол€ма ми връ4ваше когато ходехме да помагаме да копаем царевицата  smile3521
аси ми хареса 4е не изпадна в паника а се държа много мъжки, дори собствени€ си страх т€ беше готова да помогне на детето с каквото може, след това гузната и съвест 4е е стрел€ла по јли въпреки 4е не беше наро4но, хареса ми »хсан който никога не упрекна дъщерите си и винаги е готов да подложи рамото си да попла4ат и на јси когато и каза да отиде да се предаде щом като това ще € накара да се по4увства по добре, и на ƒефне когато и даваше кураж 4е може да бъде силна като јси и да не се предава, да не склан€ глава (преди развода) изтъкна и напомни неща в които т€ е добра и може да се справ€, хареса ми 4е въпреки 4е ƒефне и  ерим се ожениха скрито »хсан не € изостави, не и каза каквото си си надробила това ще си сърбаш.... евала на такива родителски отношени€...  
«а јли си мисл€  newsm78 и немога все още да прецен€....той дали е добър 4овек - съд€ по това 4е веднага се впусна да помага на ћелек за ръката, да търси доктор... може би ревността, любовта и жажадта за отмъщение го направиха лоша фигура?
ћелек се превърна в отвратително малко глезено същество което не приема и не се вслушва в ни4ии съвети, готова е на вси4ко за да постигне целта си, дори да нарани  брат си, мнго тежки думи му каза на ве4ер€та когато се б€ха събрали в конака на јгата след като демир и аси се преместиха там... много нараними думи за сестра и брат които са били неразделни и той се е грижил за не€....

зациклих на едно м€сто и заради това 4е може би сега в сериите до които съм стигнала отношени€та на јси и ƒемир са добри и знам 4е след н€колко серии това ще се промени, като 4е ли не ми се иска тази маги€ да свършва, неискам да ги виждам разделени... казах си 4е ще си дам малко време за да успоко€ емоциите си, защото това не съм аз- хлипаща на вс€ка сцена била тъжна или романти4на, казах си 4е пове4е н€ма да пла4а и ще се стискам...но това беше докато не пуснах клип4ето на –ени с Ћюбиша и тогава разбрах 4е немога да контролирам емоциите си  smile3518 и 4е немога да се спра, та затова снощи продължих с 63 и 64 еп...
но ако знае ƒемир какви машинации прав€ и на какво се подлагамза да го гледам със сигурност ще се замисли да ми се обади...просто хей така, да се видим н€къде да си побъбрим, може и на плажа да е, заради него ще се нау4а да €зда и без това, това ми е една все още несбъдната ме4та  smile3506 , или пък н€къде до н€кой красив водопад...където и да е... та моми4ета  ако нещо се свърже с вас, много мол€ дайте му координатите ми без да се притесн€вате  smile3521 newsm47

тежки моменти, красиви моменти, красиви и много силни думи изпълнени с болка от любов, две влюбени души ( с душата на дете) страхуващи се от разд€лата, страхуващи се от това 4е ако си пуснат ръцете може и да не се намер€т, две души тръпнещи с вс€ка фибра на телата си да са заедно.

ƒ: никога не се отдел€й от мен без да ми кажеш, незнаеш колко се страхувам да не те загуб€, защо отиде при прукорора? ами ако те б€ха задържали? помисли ли как щ€х да се по4увствам, н€маш право да ме лишаваш от себе си !!! с€каш в мвн има една сила и т€ те оби4а пове4е от мен, все едно сме двама души, двама които непрекъснато воюват, страхувам се 4е едини€т от т€х ще те отнеме, много ме е страх јси.

ј: н€ма от какво да се страхуваш!
ƒ: оби4ам те толкова много, 4е 4ак се страхувам да не ти навред€!
ј: ти не можеш да ми навредиш
ƒ: Ќемога да те дел€ с никого, не поглеждай в о4ите на друг , не пожелавай друг, не пла4и за друг, само за двама ни - аз за теб и ти за мен! само това искам! струва ми се 4е ако не те държа здраво ще отлетиш!
ј: ƒемир, виж, аз съм до теб любими,никъде не отивам, погали косата ми отново, прегърни ме, липсваше ми, как мислиш 4е бих могла да живе€ без теб? в€рваш ли 4е сърцето ми ще продължи да бие, дори да сме дале4 един от друг, дори да сме разделени, аз винаги ще съм до теб...знам 4е и ти ще си до мен, ние ве4е сме едо! не виждаш ли 4е душите ни се преплетоха , погледни ме в о4ите, там ще видиш себе си!!!!

много силни думи, силна сцена, незабравима сцена....
това беше първата им нощ в конака на агата след пожара... красиво, красиво...но защо непрекъснато говореха за разд€ла? да , наистина поводът на разговора беше 4е аси отиде да се предаде и можеше да осъмне арестувана...но т€ казва "ƒори да сме дале4 един от друг" - още една подсказка ??  newsm78....

ерим е тъжен, мисл€ 4е се уети 4е е допуснал грешка и е прибързал, обвин€ва се 4е € е наранил като € е изоставил... въпреки 4е той беше много търпелив с ƒефне, но т€ не искаше да обърне внимание на това което той иска, т€ обръщаше  пове4е внимание на семейството си....

стигнах до писмото което ƒемир намери под нарисуваната  пло4ка.
стигнах и до там дето —юхейл€ взе според мен не много правилно решение и одобри брака на мелек с али. и това 4е замеса јси хи4 не ми хареса, това ми се струва 4е ще бъде повода за поредни€ скандал на јси и ƒемир, той има нужда от нейната подкрепа в този момент но јси е на съвсем разли4но мнение... та ще вид€ какво ще ми сервират и как ще ми го сервират на тепси€ или  newsm78 ....
ааа стигнах и до една зараждаща се любов -  —юхейл€ и прокурора... да видим това как ще бъде изиграно  Thinking

хайде моми4ета остав€м ви, отивам да пера... да поработ€ и върху себе си 4е утре сме отново на работа а и най-ве4е да обърна малко внимание на половинката си 4е той по4на да ревнува от новата ми любов.... ама какво да направ€ като съм си влюб4ива  Embarassed Embarassed но добре 4е мои4ки€ ме разбира и ми влиза в положението....  35 35 35 35
ќби4ам ви!!!  love001  :love001:
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 255
«дравейте момичета! √аби, къде се изгуби джанъм и тво€та сват€ липсва тези дни. Ќавън е много горещо и за това нещо за разхлаждане

ѕепи, чудесен клип  :bouquet: newsm51

« ѕоследна редакци€: нд, 01 юли 2012, 17:46 от dan4eto24 »
÷итирай

In the light side of the Moon!

ћнени€: 1 689
малко неделна поези€

∆ивотът ни, е срещи и раздели!
 ¬се мъки и страдани€, до гроб!
  укли сме, с ключета навъртени,
 живеем с в€рата, че има, Ѕог.

„е той, определил ни е съдбата
 н€кому дал, от други много взел!
 ќчите свеждаме, плащаме цената,
 но, вс€ка пружина, има си предел!

ѕредел, да любим, живеем, мразим,
 предел да дишаме,дори и да творим!
  ак ми кажи, въобще да се опазим,
 щом казват "√оспод, е непобедим"!

«ащо да плащат, греховете чужди,
 за нашите грешки, нашите деца!
 » болките, въобще кому са нужни,
 защо в гърдите, поставил е сърца?

“ой всичко може, ние вече знаем,
 прилича ми, на странен монопол!
 ¬се пешките, във таз игра играем,
 ходове правим, под нечии контрол!

≈дин е “ой... а ние сме мнозина,
 но сме безсилни, в жестоката игра!
 јко не искаш да играеш - гилотина!
 “ой, сам написва, свойте правила!

“ой дава ра€ и... изпраща в ада,
 ключетата върти, играе със замах!
 ≈дин окрил€ва, а пък друг пропада,
 но си мълчим, защото ни е страх!

∆ивот...на ход...когато той поиска
 и в църквите, му свеждаме глава!
 за милост молим, на колене, ниско
 и псуваме... проклетата съдба!

∆ивот ли е? »гра със марионетки!
 —ветът е сцена! „овекът е артист!
 ќт горе дърпат и не прав€т сметка,
 дали нещастен си или щастлив!

fenix

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
450-464 от 735 отговора