Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Varna
Здравейте,мами от Варна! Simple Smile
Има ли някоя от вас, чието дете посещава тази ясла?Какво сте чували за нея?  По път за работа ми е и се чудя дали да не запиша наесен малката в нея?

# 1
  • Варна
За ОДЗ 2 "Петър Берон" ли става въпрос? Намира се малко по-надолу от Електрон на спирката на 13 номер. Thinking

# 2
  • Varna
Да,за нея Rolling Eyes

# 3
  • Варна
Големият ми син ходеше в нея ясла,а сега е в подготвителна група в същата градин.След 2 месеца и малкия ще е "ученик" там.
Ако малката ще започва на есен с яслата е наложително да подадеш молба още тези дни,защото наплива е много голям.
Има 2 яслени групи с по около 20 деца.Директорката предпочита да взема деца от района на градината,но прави и изключения,както стана при нас,защото и на мен работата ми е в близост.
Доволна съм от базата и госпожите,особено в яслата ги гледат много добре.
Вчера минах да ги питам дали ще е проблем ако малкия е още с памперс или биберон.Казаха,че ще го вземат така,а там покрай по-големите ще свикне и без тях.За изискванията им относно какво трябва при тръгването на ясла ще ти пиша по-късно ако те интересува.
Иначе при подаване на документите искат:молба в свободен стил,копие от акта за раждане и бележки от местоработата на родителите,че работят.
Ако се сетиш нещо,питай! Peace

# 4
  • Varna
Благодаря ти, Деска!
Ще намина и аз тези дни, щом е хубаво още от сега да подавам документи.
Малката също е още на памперс и се радвам, че това не е проблем за тях,макар че мисля лятото да го махаме Wink
Ще се радвам на още информация от твоя страна Praynig

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт