Гримиране - техники, съвети, идеи  и предизвикателства- 8

  • 48 395
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 573
Два пъти се пробвах и двата пъти не ми хареса.

Аз се пробвах три пъти. Първия път се харесах и пратих снимките на МисНели, но исках да имам и още един вариант. Пробвах втори път и се получи "Синьо лято", не принцеса  Laughing
А третият път беше такова фиаско, че още ме е срам като си спомня  Laughing

# 31
  • Мнения: 54
Уф, ами то аз съм си виновна. Първо, гримирам се с цвят дето не харесвам. Второ, за две седмици не се организирах да го направя вкъщи, ми тъкмо се върнахме от една почивка, оп, днес се решихме пак да заминем... И стъкмих набързо несесера, да направя грим тука. Обаче кой като мене да си забрави четката за гел очната линия и фотоапарата. Пълна простотия.  Laughing Поне Мис Нели каза, че може до късно, ще направя трети опит, пък дано стане...

П.П. Скалъпих го разгеле.  Laughing И ако някой някога се е чудил - да, гел очна линия се нанася по-добре от оакваното с апликатор за сенки.  Joy Викам си фотографа с телефона и пращам.  Peace

Последна редакция: нд, 01 юли 2012, 00:31 от Pure Adoration

# 32
  • София
  • Мнения: 6 219
Не можах да се включа в арабската принцеса и много ме е яд, но това е положението. До днес се надявах, че ще намеря някой свободен час, но... с удоволиствие ще гледам вашите идеи  Hug

Благодаря за новата тема   bouquet

# 33
  • Мнения: 0
Не можах да се включа в арабската принцеса и много ме е яд, но това е положението. До днес се надявах, че ще намеря някой свободен час, но... с удоволиствие ще гледам вашите идеи  Hug

Благодаря за новата тема   bouquet

И аз съм така.  Tired С тая моя дипломна работа не ми остана никакво време, но ако някой път реша да се пробвам, ще покажа непременно  Wink Макар че досега каквото съм се опитала да снимам и да ви покажа, нищо не ми се е получавало. То като знам колко време ми отне да се науча хубаво да си снимам маникюрите  Laughing Но с удоволствие ще ви гледам като принцеси утре  Mr. Green

Тази вечер си спретнах едно бързо гримче за вечеря. Получи се нещо подобно на това (снимката е от нета):


Използвах:
- база MAC Paint pot - Bare Study
- розови сенки (от неизвестна марка, някаква стара палитра  Laughing)
- блестящи сенки Loreal Color Infaillible - 002 Hourglass Beige (за вътрешната 1/3 от клепача и като хайлайтър)
- златисто-кафяв молив за очи Avon 24k - Golden brown
- руж Catrice - Apricot smoothie

Ето снимка на една мацка от нета, която е направила лек грим с ружа на Catrice:
Скрит текст:

# 34
  • Мнения: 54
Banana_Moon, първото много ми харесва! Ще го пробвам и аз...

Момичета, които правите нормални снимки... Моите станаха сполучливи, докато не трябваше да ги изрежа ( за да не ми се виждат кратерите ), и се уголемиха и поразмазаха... Идеи къде сгреших да знам в бъдеще? Или да го отдам на това, че снимах с iPhone този път, преди не ми се е случвало.

# 35
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И аз това се питам, моите снимки са винаги кекави Embarassed.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 175
Аз все пак успях да се включа в последния момент, пратих преди малко материалите на Мис Нели  Laughing Снимките и при мен след изрязването стоят някак размазани Rolling Eyes , не знам къде е причината, нямам никакъв опит в обработване и подобни неща, свързани с фотографията  Blush  Ако не се вижда много добре, ще сложа някоя неизрязана.
Нямам търпение и аз да видя всички принцеси  Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз също снимам с телефон. Първо снимах с Х10 мини, а сега съм със Самсунг Галакси 2. Явно вече му хванах цаката защото от 20 снимки само 5-6 не са добре, а преди от 200 снимки само 5-6 бяха добре  Laughing
Слагам всичко на автоматични настройки и снимам съвсем от близо - около 15см. и после малко поизрязвам отстрани с Пейнт за да остане само окото. Снимам на силна бяла светлина.

# 38
  • Мнения: 616


Предизвикателство Арабска Принцеса


lepidopteria

Снимки: 1 ; 2 ; 3

Продукти:

Nyx Ultra pearl mania WHITE
Nyx Ultra pearl NUDE
Nyx Ultra pearl WALNUT
Lovie 29
MAX FACTOR 103 BARLEY FIELDS
Urban Decay HALF BAKED
IMPALA SILICON PEN 01
ESSENCE GEL EYELINER 01 MIDNIGHT IN PARIS
MASCARA SEPHORA ULTRA BLACK TRIPLE ACTION

Ivana*

Снимки

Продукти:

Златист молив на Орифлейм като база на целия клепач-мисля че вече го няма в каталозите.
Светлокафяви сенки от една тройка супер евтини сенки,на които не знам марката-пише само Butterfly  на тях. Тъмнокафяво и червеникавокафяво от палитра 120 цвята от тези китайските 
Черен молив Kohl на Орифлейм и спирала пак тяхна от серията Liselotte Watkins

malvinka88

Снимки: 1 ; 2 ; 3 ; 4

Продукти:

сенки Deborah Trio Hi-Tech Eye Shadow 02, Bourjois Smoky Eyes сенки за очи 04, Seventeen Pro Liner очна линия 7, Seventeen Sparkling Highlight 13, спирала L'Oreal Telescopic Explosion


NovemberRain

Снимки
Продукти:

Сенки Moda I-Shine №301, №306
Сенки Flormar №04, №M05
Прахообразни сенки Rubi Rose (не им пише номера
Черен Kohl - незнайна марка от индийски магазин
Спирала Golden Rose
Мигли Ardell Demi 120

veselina_s_p

Снимки: 1 ; 2 ; 3 ; 4

Продукти:

- очи - сенки Golden Rose 204, Catrice Talk Like An Egyptian, Essence Olive garden, Inglot Matte 329, Inglot DS 474, Flormar /палитра, но ползвах само един цвят и не знам как да го запиша това/, молив за очи Super Shock Blackberry, спирала Bourjois Volume Glamour Ultra Black, коректор ELF
- лице - ФДТ Vichy NormaDerm, ELF Contouring Blush&Bronzing, червило ANON Ultra Colour Rich Moisture Silky Peach, пудра Vichy Dermablend, BB cream Skin 79 Super +

~Elg~

Снимки

Продукти:
В линка

Жаки°

Продукти:

Снимки: 1 ; 2 ; 3 ; 4 ; 5 ; 6 ; 7 ; 8

лице: Revlon Colorstay Buff, Maybelline Eraser, Flormar Bronzing Powder Bro4
oчи: MAC Painterly Paint Pot, Inglot AMC 26, Inglot AMC 64, Essence I love rock gloss pencil, AVON Blackberry
вежди: Rimmel professional eyebrow pencil- Hazel
мигли: Inglot N31

joy_r

Снимки: 1 ; 2 ; 3 ; 4
Продукти:

тюркоазени сенки и син автоматичен молив Basic
розови сенки Yves Rocher
молив каял Bourjois
спирала The Falsies на Maybelline

Пух

Снимки: 1 ; 2 ; 3 ; 4

Продукти:
База за сенки E.L.F. Eyelid Primer (Sheer)
Четворка сенки Golden Rose Wet & Dry 02
Черна очна линия E.L.F. Cream Eyeliner
Спирала Max Factor False Lash Effect
Изкуствени мигли E.L.F. Dramatic Lash Kit
Комплект четки за очи Ecotools
Четка за очна линия Catrice


Pure Adoration

Снимки: 1 ; 2 ; 3 ; 4 ; 5 ; 6 ; 7 ;

Продукти:
Essence Mascara 2 in 1
Essence black mania eye pencil
Есенс гел очна линия
Estee Lauder  единична сянка в 44 Camouflage - на костта.
Wet n Wild  единична сянка в е91406, ако въобще това е цвета /златисто-шампанско, с лек брокат/ - върху целия клепач.
Накрая добавих и Avon Eye Pencil, Arabian Glow - Emerald. То е само на последната снимка и въобще не е реален цвят...

em4eto

Снимки

Продукти:
база Paint Pot Painterly, молив за вежди Rimmel Hazel, бели сенки Inglot 373 мат, сини и черни сенки от палитра Marks&Spencer, спирала Yves Rosher Mascara Volume Deploye

Shide

Снимки: 1 ; 2 ; 3 ; 4

Продукти:
Лице: Mac matte,Revlon colostay(220 natural beige),Miss sporty bronzing powder(001 sun kissed),Constance Carroll Shimmer Glimmer(4 nude),Mac fix+
Очи: Mac paint pot(painterly), сенки 120 цвята, Chanel eye-liner(10 noir-black),молив за вежди Rimmel( dark brown),get  lashed London( get striking)
Устни: Rimmel stay on lip liner(021 red dynamite), Max Factor lipstick

# 39
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мм, явно аз съм първа кукумявка на линия за снимките Mr. Green. Прекрасни, просто прекрасни Heart Eyes. Сега като заспя, ще сънувам бедуински керван в пустинята Crazy

# 40
  • София
  • Мнения: 1 175
Ауууу, колко сте хубавиии  Heart Eyes Направо онемях! Какви очи, мигли, блестящи ефекти, воали, бижута...  Crazy Малко да си събера мислите и с удоволствие се включвам в коментарите  Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 1 573
Страхотни!!!
Направо не мога да повярвам, че толкова много момичета се включиха  Crazy Hug
МисНели, благодаря за огромния труд, който си положила   bouquet

# 42
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Великолепна приказна нощ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 142
Аууу, невероятни! Има изпълнения, които ми спряха дъха! Момичета, от вас могат да излязат страхотни гримьори!

# 44
  • Мнения: 3 342
Браво, момичета!
И аз не мога да повярвам колко много от вас са се включили, при това на толкова трудна тема.
И само мога да предположа колко трудно се снима грим...
Адмирации за положените усилия Hug

Общи условия

Активация на акаунт