«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
375-389 от 740 отговора

в очите на дъщер€ си

ћнени€: 67
«дравейте  Hug Hug ooooh!

Ћелче ,  :bouquet
:

—трано ми деиства този филм... тр€бваше да ме настъпиш повечко в забранени€ плод и да почна да го гледам по от рано.... Hug :love:

Ћудосче, то как да те настъп€ като сами€ сериал след първи€ епизод те настъпва сам. јз като започнах да го гледам така се б€х вкарала във филма,че чак излизане н€маше. ƒа ти кажа мислех си, че си повече фенка на Ѕерен и за това не насто€вах , а и в «ѕ останахте повече феновете на Ѕихтер - Ѕехлюл, а аз съ Ќихал- Ѕехлюл и не смеех мн да промотирам сериал на ’азалчето.
÷итирай

¬ сърцето на √ригор ƒимитров

ћнени€: 4 550
«дравеите зарибих се мн по сериала и реших и аз да се впиша тука  Party
÷итирай

—офи€

ћнени€: 229
јко може и на мен инфо на лични за новата 15 сери€. ѕлийз Hug Hug bouquet bouquet
“олкова съм зарибена, че ми иде да си го плат€ то€ voyo, но пък ме е €д!! smile3514 smile3514  ganu6ka, изтрий си поста все пак. Ќо от там не мога да свал€м или пак е изтрито.
÷итирай

ћнени€: 172
ћисл€, че е най - разумно просто всеки да си провер€ва сайтовете, които ги има и по - напред в темата.  Peace

15- ти епизод вече го има в наличност! 
÷итирай

—офи€

ћнени€: 0
ћисл€, че е най - разумно просто всеки да си провер€ва сайтовете, които ги има и по - напред в темата.  Peace

+1
÷итирай

—офи€

ћнени€: 229
Ѕлагодар€!!! bouquet bouquet Hug Hug
÷итирай

ћнени€: 2 541

+1

ћай най- добре и темата да се прекръсти, "ќледален св€т", ама не във VOYO  35
 ак Ќова “¬ направиха Ќова плей безплатна, страшно удобство, и да пропуснеш нещо- намираш го и си го гледаш.
—амо нена€лите се Ѕ“¬  #2gunfire, като почнем от истери€та с Ѕ“¬ Ћейди и стигнем то този "продукт"
÷итирай

ћнени€: 172
»ма разлика. Ќова плей излъчва неща, които вече са давани по Ќова тв, а  "ќ—" не е излъчван по Ѕ“¬, а само по ¬ойо. ¬ойо дава и възможността да гледаш епизоди преди да се излъчат по Ѕ“¬ - затова се и заплаща.
÷итирай

ћнени€: 2 541
»ма разлика. Ќова плей излъчва неща, които вече са давани по Ќова тв, а  "ќ—" не е излъчван по Ѕ“¬, а само по ¬ойо. ¬ойо дава и възможността да гледаш епизоди преди да се излъчат по Ѕ“¬ - затова се и заплаща.

Ќе държа да гледам предварително, чак пък толкова пристрастена към сапунки не съм /пу-пу  Mr. Green/. Ќе знам Ѕ“¬ да си качват нещо излъчвано вече  newsm7, сигурно съм изпуснала, не спор€ за достоверност
÷итирай

ћоже ли да ми кажете в кой сайт има качен 15 епизод?
÷итирай

—офи€

ћоже ли да ми кажете в кой сайт има качен 15 епизод?
виж си лс Hug
÷итирай

ћнени€: 7
«дравейте,много ми харесва филма,къде е качен 15 епизод?Ѕлагодар€
÷итирай

Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA

ћнени€: 8

—трано ми деиства този филм... тр€бваше да ме настъпиш повечко в забранени€ плод и да почна да го гледам по от рано.... Hug :love:

Ћудосче, то как да те настъп€ като сами€ сериал след първи€ епизод те настъпва сам. јз като започнах да го гледам така се б€х вкарала във филма,че чак излизане н€маше. ƒа ти кажа мислех си, че си повече фенка на Ѕерен и за това не насто€вах , а и в «ѕ останахте повече феновете на Ѕихтер - Ѕехлюл, а аз съ Ќихал- Ѕехлюл и не смеех мн да промотирам сериал на ’азалчето.

истина е че съм много гол€м фен на Ѕерен, но не мога да отрека че ’азал играе неверо€тно тук... истинска жена ... много ми допада филма... много се радвам,че вече и тук ще се засичаме.
„акам вс€ка следваща сери€ с нетърпение... Blush  Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 16
мол€ ви може ли да ми изпратите линка на 15 епизод
÷итирай

—офи€

ћнени€: 16
 лоди, много ти благодар€!»скам да попитам, къде мога да намер€ 64 епизод с бг суб на "Ќарекох те ‘ериха".
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
375-389 от 740 отговора