Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
585-599 от 740 отговора
Добро утро на всички! От вчера съм като куче пред месарница, проверявам постоянно дали е качена 23 серия Confused И поради липсата на повече преведени епизоди ги подхванах на турски. До 3 часа сутринта си гледах картинки, а мъжът ми отсече, че не съм добре
Наистина ни очакват доста абсурдни ситуации и нови персонажи. Лично за мен тръпката от сдобряването след някоя караница е по-завладяваща и това ме накара да прегледам толкова серии напред
Цитирай

Ох аз с нетърпение очаквам епизода да качат от Войо в dalimotion  щото нямам къде другаде да го гледам... нямам търпение .... чудя се къде да се дяна и да правя нещо да не мисля и да не гледам клипчета че почнах да ги научавам наизуст вече   Crazy
Цитирай

Привет! Hug

Вани, bouquet

bezymnalydost, bouquet

Хубав ден! Laughing

Цитирай

Здравейте,момичета. HugОтдавна не съм ви навестявала.Благодаря за хубавите закусчици и снимки. newsm51
Изгледах няколко епизода наведнъж и сякаш още по-опиянена,направо не мога да се спра.Преглеждам сериите по няколко пъти. Абе луда работа newsm44
Все повече започвам да харесвам и Корай като актьор,след разговора с Емир в 7 еп.тук направо много ме радва.Въпреки че харесвам до известна степен и  Ханде,много ми хареса как си го намери и от ФЕмир и от Корай.
А Синем и Джансу все повече почват да ме дразнят.То бива стойки,фасони и претенции,ама тяхното ми идва в повече.Ако бях на мястото на Фериха сигурно 100 пъти да съм изкрещяла на Джансу за Емир  smile3508 ,особено в 13 еп,направо ме вбеси.

Пожелавам ви един прекрасен ден. Hug
Цитирай

17 епизод: http://www.vbox7.com/play:m5e5947096
Цитирай

Премахнали са 17 серия  от вбох Sad
Цитирай

http://videoclip.bg/watch/141912
http://videoclip.bg/watch/141913
 Hug
Цитирай

Може ли две въпросчета ББ
Къде заминават майката на Фериа и братчето й?
И защо нямат първа брачна нощ след като подписват и не живеят заедно след това?
« Последна редакция: Вт., 24 Юли 2012, 14:43 от tedi80 »
Цитирай

Здравейте момичета,знаете ли от къде мога да гледам 18 епизод?Нямам търпение да го гледам на voyo,пък и неискам да плащам на тъпото БТВ за да гледам филма.Благодаря предварително. Smile Smile Smile
Цитирай

Може ли две въпросчета ББ
Къде заминават майката на Фериа и братчето й?
И защо нямат първа брачна нощ след като подписват и не живеят заедно след това?

Зехра заминават защото хващат йомер да си купува дрога в училище и решават да заминат за да го спасят от тия работи.
Нямат първа брачна нощ защото Фериха си спомни вечерта когато идваше  при Емир в 40 еп.
Не живеят заедно заради семейството на фериха .Тя искаше да се върне при тях но и поставиха условие да не се вижда с Емир и се закле пред корана че между тях не е имало нищо.Тогава почват целувките по кюшетата на които много съм се смяла.
Дано ме разбра как съм го написала .
Цитирай

Цитирай

Благодаря ти Клоди, светна ми картинката
Цитирай

Благодаря ти Клоди, светна ми картинката
Hug Hug
Цитирай

Здравейте момичета,знаете ли от къде мога да гледам 18 епизод?Нямам търпение да го гледам на voyo,пък и неискам да плащам на тъпото БТВ за да гледам филма.Благодаря предварително. Smile Smile Smile
Разрови се назад в темата имаше я качена във вибокса,ако неса я премахнали.
Цитирай

Здравейте  Hug Искам да попитам дали някой е свалил сериите след 17 от vbox защото вече са ги изтрили?
Цитирай

585-599 от 740 отговора