za ili protiv mineralnata voda

  • 408
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
мами, какво ви е мнението за мимнералните води(по-скоро изворни), на които пише, че стават за кърмачета?една приятелка от щатите ми каза, че там им дават(ако им дават въобще, де) направо от чеъмата без да я варят(само в кана пречистваща я слагат) или минерална...та се чудех аз как да постъпя.ще се радвам на съвети! newsm78

Последна редакция: чт, 19 яну 2006, 21:21 от Бу

# 1
  • Мнения: 1 313
зависи къде живееш, но на повечето места чешмяната вода не става за пиене, та какво остава за бебе. Не разбирам какво те претеснява минералната или изворната вода.Все пак толкова много бебета ги пият

# 2
  • Мнения: 117
ama ne be, ne mi e problem-prosto pitam dali nqkoi gi dava...ne znaeh, 4e sa tolkova razprostraneni...a ot 4e6mata tuk ne mi e i hrumvalo:)

# 3
# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Не бих дала минерална вода на бебе под годинка! Дори нискоминерализираните не са за предпочитане.

Пречистена вода, например през Брита е решение, но за след 6-я месец, откогато на детето трябва да му се предлага вода. Преди това кърмата е достатъчна за да задоволи нуждите на бебето от течности и няма нужда да си блъскаме главите каква вода да даваме   Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
против водата за кърмачета по принцип съм

# 6
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ами аз давам на синът ми точно от тези ниско минерализирани( или изворни, или както там се наричт) води, като когато беше по-малък я преврявах, а около 10-11 мес., спрях и я давам направо така.Много се изписа, много се и шуми напоследък, специално за "Девин"- розовия етикет, но аз се страхувах да дам от чешмата, па макар и преварена.

# 7
  • Мнения: 1 382
2-3 пъти правих чай от копър с нискоминерализирана заради коликите,но и от това се отказах.Мисля поне до 6-я месец да сме само на кърма....дай Боже Peace

# 8
  • Мнения: 35 949
за сеаг давам преварена от чешмата

Общи условия

Активация на акаунт