Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 254 отговора
Някой има ли представа кога ще излезе списък с останалите незаети места? Подаването на заявления е вторник и сряда, но нали имаме нужда от време за размисъл и стратегии Smile Ние, след много мислене, объркахме подредбата и се запецнахме на неподходящо място, от което сега трябва да избягаме.
Цитирай

И ние се хвърлихме на риск в третото класиране, защото не сме убеди, че мястото, където е приет синами е най-удачното - 31 сучем, Технолоии и стонаски мениджмънт. Напрежението е ужасно. Вие откъде искате да се преместите?

Цитирай

Свободните места ще бъдат обявени на 9.07 (понеделник). До 10 часа на същия ден училищата ще се отчитат в РИО-София; предполагам, че до обяд или в ранния следобед ще качат информацията на сайта.
Цитирай

Дали в училището гнездо,в понеделник, ще има изнесен списък с незаетите места по училища и специалности?
« Последна редакция: Нед., 08 Юли 2012, 15:15 от monii »
Цитирай

Привет!

Отговори на въпросите относно кандидатстването след седми клас можете да намерите и в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=667380.240

Има много компетентни родители, които ще ви помогнат!
На мен ми бяха от полза техните съвети! Smile bouquet
Цитирай

Свободните места ще бъдат обявени на 9.07 (понеделник). До 10 часа на същия ден училищата ще се отчитат в РИО-София; предполагам, че до обяд или в ранния следобед ще качат информацията на сайта.
Точно така е. Утре в техникума "Ломоносов" училищата по график за съответните общини ще внесат протоколи за незаетите в тях места. Процедурата стартира в 8 часа и в 10 последно се отчитат училищата от  общините Люлин, Банкя, Средец и Овча купел. Гарантирано РИО ще качи утре свободните места след второ класиране, тъй като според утвърдения график само 10 и 11 юли са дните за подаване на заявления за участие в трето класиране. Peace
Колкото до стратегията - при участие в  трето класиране  е трудно съставянето на такава. Принципът там е "Риск печели, риск губи". Пожелавам на всички, които ще участват в трето класиране, да се радват на печалба след поетия риск.
« Последна редакция: Съб., 07 Юли 2012, 17:18 от eine in Rente gegangene Nixe »
Цитирай

Искрено се надявам слабото участие по тази тема да означава, че участниците за трето класиране ще са малко и да имаме късмет да се класираме нагоре....
Някой случайно да е водил списък на освободените места от записани в други училища деца от форума?
Цитирай

Искрено се надявам слабото участие по тази тема да означава, че участниците за трето класиране ще са малко и да имаме късмет да се класираме нагоре....
Някой случайно да е водил списък на освободените места от записани в други училища деца от форума?

На мен също ми е интересно.  Peace
Цитирай

Ето и свободните места след второ класиране в НПМГ:

http://npmg.org/wp-content/uploads/2011/12/adm-2-rez.pdf

Цитирай

Ето и свободните места след второ класиране в НПМГ:

http://npmg.org/wp-content/uploads/2011/12/adm-2-rez.pdf

мерси  bouquet
Цитирай

Regata, ние не се записахме в ПГИЧЕ Св. Методий. Грешка в подредбата - след него сме написали по-добри училища, за които балът ни стигаше (момиче). Успех!
Цитирай

Пожелавам и на вас успех!
Цитирай

Точно така е. Утре в техникума "Ломоносов" училищата по график за съответните общини ще внесат протоколи за незаетите в тях места. Процедурата стартира в 8 часа и в 10 последно се отчитат училищата от  общините Люлин, Банкя, Средец и Овча купел. Гарантирано РИО ще качи утре свободните места след второ класиране, тъй като според утвърдения график само 10 и 11 юли са дните за подаване на заявления за участие в трето класиране. Peace
Колкото до стратегията - при участие в  трето класиране  е трудно съставянето на такава. Принципът там е "Риск печели, риск губи". Пожелавам на всички, които ще участват в трето класиране, да се
радват на печалба след поетия риск.

Знам, че стратегия е силна дума Smile, но поне този път да подредим оставащите места като хората, пък каквото сабя покаже. Просто едно тъпо недоразумение и си отнехме шансовете за 133-то, 35-то, 32-ро, 18-то. Дано сега имаме късмет. Аз и мъжа ми сгрешихме, детето си искаше само едно имго писахме на 1 желание, но за там не стига балът.
Цитирай

На мен също ми е интересно.  Peace

Foxysilver, и на нас в това ни е надеждата, но има много хора, които си мислят по темата, без да влизат и пишат тук.
Цитирай

С какъв бал е дъщеря ви?
Някъде във форума четох, че май се освобождават 2 или 3 места в 133-то, защото няколко деца са се записали в НГДЕК.
Относно НПМГ, може ли да кандидатстваме, ако не е ходил на изпитите в това училище?
Цитирай

1-14 от 254 отговора