ТРЕТО КЛАСИРАНЕ СЛЕД 7 КЛАС

  • 58 634
  • 254
  •   1
Отговори
# 210
  • гр. София
  • Мнения: 4 769
Молете се другите да са с по-нииски балове от вас!  Simple Smile

Точно.  Peace

# 211
  • Мнения: 75
Молим се за всичко, за което се сещаме Laughing
В крайна сметка - каквото стане... Не можем всичко да подредим както ни се иска. Нали животът е това, което ни се случва, докато си правим други планове.

# 212
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Нали животът е това, което ни се случва, докато си правим други планове.

Това много ми хареса.  Peace
Бях го чувала, но явно съм го забравила.
Успех. newsm10

# 213
  • Мнения: 31
Аз пожелавам на всички успех (включително и на нас Grinning

# 214
  • Мнения: 75
Успех, Regata! Малко остава Laughing и после - приемане на резултата и 2 месеца релакс.

# 215
  • София
  • Мнения: 62 595
само да не забравите после да се запишете! Детето на една позната е било прието в едно от хубавите училища, обаче изпуснали срока да го запишат, нещо недоразбрали (а са образовани хора, не са не е да кажеш, че са неграмотни), а от РИО като че ли напук не са им се обадили, и сега са принудени да чакат трето класиране.
Хайде другарки, утре ще стане ясно какво ще донесе късметлийското раздаване на картите!

# 216
# 217
  • гр. София
  • Мнения: 4 769

Успех утре и спокойна нощ!!!

# 218
  • Мнения: 75
Добро утро, чакащи приятели! Денят обещава да е хубав и ми се иска пак да ви/ни пожелая - нека се случи най-доброто. Всички знаем, че понякога не знаем кое е всъщност най-добро за нас...
Нека имаме повод за празнуване днес и след това - истинска почивка!
Ако само знаете колко ми е нервно.....  #Crazy

# 219
  • Мнения: 42
След като станат ясни резултатите от трето класиране , училищата трябва да обявят окончателно списъците с приетите деца ,нали?

# 220
  • гр. София
  • Мнения: 4 769
След като станат ясни резултатите от трето класиране , училищата трябва да обявят окончателно списъците с приетите деца ,нали?

Незнам какъв е реда, но ще бъде хубаво.

# 221
  • Мнения: 1 685
Добро утро и успешен ден!

# 222
  • София
  • Мнения: 3 111
Добро утро!  bouquet

Няма ли още резултати? Rolling Eyes На втория етап бяха излезли вече по това време....

# 223
  • Мнения: 45
добро утро, дами! Успех на всички... моите палци вече са изтръпнали от стискане Joy

# 224
  • София
  • Мнения: 62 595
уф, ама, как ме заразихте с тази емоция на очакването!  Crossing Arms Ама, много мека Мара съм, вълнувам се за вас така, все едно е за моето дете! Много сте лоши, ей!

Общи условия

Активация на акаунт