ТРЕТО КЛАСИРАНЕ СЛЕД 7 КЛАС

  • 58 630
  • 254
  •   1
Отговори
# 60
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Чух за дете отишло в АК. Как тогава няма дори едно място? Но явно критериите за записване са други и не се обявяват местата.

# 61
  • София
  • Мнения: 62 595
Точно НУКК са много мътни с тази история с местата. Там никога никой нищо не знае, ни за ДГ, ни за първи, ни за седми клас! Според мен е загуба на време и нерви някой в седми клас да се опита да се набута там.
Има свестни деца там, не е като да няма, познавам няколко като приятели на моите деца още от първи клас, но се губят на общия фон. Просто веднъж записани там, не искат да се местят, защото са свикнали, а и кой се отказва от вътрешен изпит, вместо да се набутва цяла година да зубри като откачен, само и само да изкара висок бал, че да се състезава с цялата навалица за държавните гимназии!

# 62
  • Мнения: 31
Сега всъщност осъзнах, че резултатите от 3-то класиране ще излязат в петък, 13-ти Shocked
А уж не съм фаталистка Simple Smile

# 63
  • Мнения: 75
А като сега проверих на сайта на Италианския лицей пише, че няма свободни места за нито един клас (от 1-ви до 8-ми, вкл. и детската градина) Laughing

 Embarassed #2gunfire

Привет от мен!
В Италианския лицей можете да кандидатствате само ако са се освободили места след вътрешното им
класиране. Ако деца учили там до 7 клас се откажат, то външни ученици могат да си подадат
документите. Явно обаче такива не е имало или аз съм изпуснала срока, защото преди да подадем
заявлението за 1-во класиране проверих  в сайта на Лицея и се натъкнах на съобщението, че за никъде
няма свободни места.
Струва ми се ,обаче че това училище някога е давало добро образование, а сега е мярка за финансово благополучие, но не мисля, че е място за умни и чувствителни деца!
Това е мое мнение!


И аз мисля така. Затова, въпреки необходимостта от италиански език, дори и не се опитахме, дори не проверихме има ли места. Училището наистина е замислено по несравнимите стандарти на Монтесори училищата, но отдавна се е изродило. Ще си дебнем другия късмет Laughing

# 64
  • Мнения: 75
Сега всъщност осъзнах, че резултатите от 3-то класиране ще излязат в петък, 13-ти Shocked
А уж не съм фаталистка Simple Smile

Не си фаталистка Grinning И аз не съм:) аз даже смятам, че на мен ми върви в петък, 13-ти!!! Хубаво, че ми го каза, Regata!!!

# 65
  • Мнения: 75
Точно НУКК са много мътни с тази история с местата. Там никога никой нищо не знае, ни за ДГ, ни за първи, ни за седми клас! Според мен е загуба на време и нерви някой в седми клас да се опита да се набута там.
Има свестни деца там, не е като да няма, познавам няколко като приятели на моите деца още от първи клас, но се губят на общия фон. Просто веднъж записани там, не искат да се местят, защото са свикнали, а и кой се отказва от вътрешен изпит, вместо да се набутва цяла година да зубри като откачен, само и само да изкара висок бал, че да се състезава с цялата навалица за държавните гимназии!


Явно наистина не си струва дори мисловната енергия. Ама не защото "гроздето е кисело". В крайна сметка аз и не искам да плувам в ТОВА затворено общество. Малко го дели от секта.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 266
Със сигурност има 2 свободни места в 18 СОУ Китайски + АЕ. Кураж и успех!  Praynig

# 67
  • Мнения: 75
Със сигурност има 2 свободни места в 18 СОУ Китайски + АЕ. Кураж и успех!  Praynig

Мерси, Ani_meli! Hug

# 68
  • гр. София
  • Мнения: 4 766
Дали излязоха свободните места след второ класиране  newsm78 ?

# 69
  • Мнения: 205
Момичета, пожелавам успех на всички смелчаги, които ще се включат в трето и четвърто класиране. Искам да питам дали в интернет ще има данни за свободните места за трето класиране? Ние вече свикнахме вкъщи (след много сълзи) с мястото, на което попаднахме при първото класиране, а след второто класиране не помръднахме. Дъщеря ми е с бал 33,178 за ЕГ, но не ни достигнаха 0,108 за 2АЕГ, така че ще изучава "Икономика и мениджмънт" в НФСГ с АЕ, но тъй като мечтата ни беше за ЕГ все пак ми се иска да видя дали пък няма останали местенца някъде. 

# 70
  • Мнения: 5 671
Дали излязоха свободните места след второ класиране  newsm78 ?

Все още не са!Явно пак след обяд ще ги изнасят резултатите.

# 71
  • Мнения: 21 455
В Габрово вече са изнесени свободните места след второ класиране. Явно в големите градове ще трябва да почакате още.  Peace

# 72
  • гр. София
  • Мнения: 4 766
Момичета, пожелавам успех на всички смелчаги, които ще се включат в трето и четвърто класиране. Искам да питам дали в интернет ще има данни за свободните места за трето класиране? Ние вече свикнахме вкъщи (след много сълзи) с мястото, на което попаднахме при първото класиране, а след второто класиране не помръднахме. Дъщеря ми е с бал 33,178 за ЕГ, но не ни достигнаха 0,108 за 2АЕГ, така че ще изучава "Икономика и мениджмънт" в НФСГ с АЕ, но тъй като мечтата ни беше за ЕГ все пак ми се иска да видя дали пък няма останали местенца някъде. 

 Simple Smile И на нас не ни стигна за малко бала за ЕГ . Затова ми е любопитно има ли някакви местенца или не? Сигурно по-скоро не.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1 379
РИО Пловдив е обявило на сайта си свободните места за трето класиране.
Пожелавам успех на всички, които са решили да се пробват! Peace

# 74
  • Мнения: 45
Да се включа и аз. Явно това е най-трудоемката част Simple Smile Предишните 2 класирания излязоха около 13.30. Синът ми е приет в 35то, но категорично отказва да учи немски...и сега сме в изходна позиция. Дано да има шанс.

Общи условия

Активация на акаунт