Къде в Пловдив??? - 34

  • 87 038
  • 776
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 481
Здравейте, търся детски кецове за момиче. Загледах на Бефадо, но ми стоят като пантофи, на Булдозер нещо не ми допаднаха. Някой да е виждал скоро симпатични кецове, да не са ярко розови с лепенки, защото лепенките много грозно започват да се белят.
Търсих из форума информация за това къде мога да пробия ушите на 6 год. си дъщеря, но информацията е доста стара. Иска ми се да е лекар и да има подход към децата, макар че имам сериозни опасения, че ще си ходим с една обица.

# 766
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Момичета, помагайте, моля. Трябва ми майстор за ушиване по поръчка на калъфи за седалки. Става въпрос за 9 местна кола - тип малко бусче, така че готовите решения по магазините не ме устройват. Три реда по три седалки са, като някои са по две, а други са самостоятелни. Ама обяснение дадох и аз. Мисълта ми беше, че и няколко готови комплекта да купя, няма да паснат. Препоръчаха ми майстор на площад Шазбазян, но вече не е там, а в Асеновград.

# 767
  • Мнения: 137
ivka03, наскоро ползвахме услугите на този тапицер: http://www.tapitseria.com/
Адресът е бул. "Източен" №57A, до Каменица.
Там ни ушиха калъфи за седалките на дивана и сме много доволни.

# 768
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
ivka03, наскоро ползвахме услугите на този тапицер: http://www.tapitseria.com/
Адресът е бул. "Източен" №57A, до Каменица.
Там ни ушиха калъфи за седалките на дивана и сме много доволни.
Благодаря  Hug, звъннах, но само претапицират. Не предлагат услуга шиене на калъфи. Събирам още предложения Simple Smile

# 769
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
... Трябва ми майстор за ушиване по поръчка на калъфи за седалки...

За този, дето беше  на Шахбазян първо се сетих и аз.  Зная, че няколко фирми, които се занимават с трансформации на автомобили, работеха с него за калъфи и подглавници, така че, от гледна точка на качество и опит, ей го де е Асеновград. Wink

Друг вариант е, ако има представителство в Пловдив на марката, от която е бусчето, в отделите им за резервни части обикновено има каталози на тапицерии и калъфи, ако седалките са фабрични, обикновено предлагат такива конфигурации калъфи, в комплект или поотделно. Понякога цените са съвсем приемливи, макар че обикновено се изчаква за поръчка, не държат на склад.

# 770
# 771
  • Пловдив
  • Мнения: 238
Здравейте момичета!Може ли да ми помогнете-трябва да си извадя свидетелство са съдимост незная къде да отида в коя сграда на съда ги правят?Иоще колко се чака и какви парички струва?Благодаря ви предварително!

# 772
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте момичета!Може ли да ми помогнете-трябва да си извадя свидетелство са съдимост незная къде да отида в коя сграда на съда ги правят?Иоще колко се чака и какви парички струва?Благодаря ви предварително!

питай в новата тема

мисля,че ги вадят в съда на 6 ти септември-има един единствен вход.на втория етаж,но като питаш,ще ти кажат къде точно

# 773
  • Мнения: 1 095
В съда.
Влизаш през централния вход, по коридора вляво и в дъното е мястото, където се издават свидетелства за съдимост. Трябва да си носиш лична карта и акт за раждане.

# 774
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
В съда.
Влизаш през централния вход, по коридора вляво и в дъното е мястото, където се издават свидетелства за съдимост. Трябва да си носиш лична карта и акт за раждане.

+ платена такса в банката, която е вътре срещу входа. Не беше скъпо, като вадих миналата година - нещо като 5-10 лв. Става за седмица, ако се не лъжа.

# 775
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Няма ли кой да удари ключа на темата вече?

# 776
  • Мнения: 1 095
Няма ли кой да удари ключа на темата вече?

Да, видяхме, че има нова тема, но все пак решихме да помогнем на момичето!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт