Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 35 отговора
Цитат
Извинявай за тъпия въпрос - но как се свързваш на лични? Аз отскоро се регистрирах  в  сайта и не съм го разучила много.
А аз от още по-скоро  Laughing Но докато се чудех какво да ти пиша ти си се справила чудесно и в крайна сметка се намерихме  Very Happy
Цитирай

Има ли майки с деца приети в 18 СОУ с ФЕ+АЕ
Цитирай

Или в ЯЕ+АЕ
Цитирай

Или в ЯЕ+АЕ

Синът ми ще учи там. Wink
Цитирай

Ние също сме приети в 18 СОУ  в паралелка АЕ+НЕ. Да се надяваме, че децата ни ще имат шанса да попаднат на  добри преподаватели, които да приемат присърце обучението на децата ни, да стимулират градивна амбиция в тях, да допринасят за   развитието им като личности и не на последно място да бъдат техни приятели . Дано попаднат в  хубава среда, в която да изградят трайни и истински приятелства, да изживеят един истински пълноценен уенически живот, за който след време да си спомнят с умиление. А на всички нас мами на деца приети в 18 СОУ, пожелавам да виждаме в домовете си едни щастливи, спокойни и уравновесени /поне в по-голямата част от времето  / тинейджъри, които да успеят да изградят баланс между ученето и купоните. Да им помогнем да гледат позитивно на света и да ги научим, че трудностите не са проблем, а предизвикателство, с което имат силите да се справят. Надявам се,  да извървим заедно новия път, по който ще поемат децата ни и да се запознаем в най-скоро време!   
Цитирай

Има ли майки с деца приети в 18 СОУ с ФЕ+АЕ

NIKI98 В ТОВА УЧИЛИЩЕ ЛИ ЩЕ УЧИШ? newsm78
Цитирай

Ние също сме приети в 18 СОУ  в паралелка АЕ+НЕ. Да се надяваме, че децата ни ще имат шанса да попаднат на  добри преподаватели, които да приемат присърце обучението на децата ни, да стимулират градивна амбиция в тях, да допринасят за   развитието им като личности и не на последно място да бъдат техни приятели . Дано попаднат в  хубава среда, в която да изградят трайни и истински приятелства, да изживеят един истински пълноценен уенически живот, за който след време да си спомнят с умиление. А на всички нас мами на деца приети в 18 СОУ, пожелавам да виждаме в домовете си едни щастливи, спокойни и уравновесени /поне в по-голямата част от времето  / тинейджъри, които да успеят да изградят баланс между ученето и купоните. Да им помогнем да гледат позитивно на света и да ги научим, че трудностите не са проблем, а предизвикателство, с което имат силите да се справят. Надявам се,  да извървим заедно новия път, по който ще поемат децата ни и да се запознаем в най-скоро време!   
Много добре казано (написано). big mama scandal  bouquet bouquet  bouquet
Цитирай

Познавам работата на конкретни преподаватели,когато разберете при кого ще сте ще напиша лични впечатления, ако имам разбира се. Smile
Цитирай

Познавам работата на конкретни преподаватели,когато разберете при кого ще сте ще напиша лични впечатления, ако имам разбира се. Smile
Ч

Благодаря! Единственото, което ми е ясно сега, че класна (паралелката ФЕ  и ИЕ) ще им бъде  Юлиана  Джупанова или Райна Тренева. И двете били  с над 20 год. стаж преподаване по френски.
Цитирай

Много добре казано (написано). big mama scandal   :bouquet: bouquet   :bouquet:

Благодаря iLUSIon, нали всички ние искаме и се надяваме на най-доброто за децата ни Smile
Цитирай

Sause baus, да те попитам и аз - някакви впечатления за Бойка Касабова/преподава английски/? Научих, че тя ще бъде класна на паралелката на дъщеря ми /АЕ+НЕ/
Цитирай

Запис и от мен  Smile А от 15 септември и аз ще съм там (паралелка френски и испански)  Embarassed Very Happy
Цитирай

Запис и от мен  Smile А от 15 септември и аз ще съм там (паралелка френски и испански)  Embarassed Very Happy

Браво! Досега във форума са се включили момичета или майки на момичета. Явно ще сте дамска паралелка!
Цитирай

Oбучението по френски в 18 училище е на много добро ниво ако им преподават госпожа Тренева или Григорова.
Ако ви се падне госпожа Крамарска леле майко! За нищо не става като преподавател и педагог.
Цитирай

Oбучението по френски в 18 училище е на много добро ниво ако им преподават госпожа Тренева или Григорова.
Ако ви се падне госпожа Крамарска леле майко! За нищо не става като преподавател и педагог.

Дано! Преподава им Григорова, освен това им е класна.  Извинявай за въпроса, откъде имаш информация? Smile
Цитирай

15-29 от 35 отговора