Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мили татковци, интересно ми е как точно разбрахте, че това е ТЯ? С какво ТЯ е по-различна от другите? Защо точно ТЯ е майка на вашите деца? Задължително ли е голямата любов да е и вашата семейна половинка?
Цитирай

София

въй те не щат да си кажат:) вероятно не знаят и се чудят "О, Господи, защо???????? Защо тя???????"
 Laughing  Laughing  Laughing
Цитирай

Луксозенец

..защото ме обича, защото я обичам, защото е красива, умна, амбициозна, защото има въображение, защото ме уважава, защото ми е вярна, нежна.....и още милион причини....защото е моята Жена...
Цитирай

Sofia

Цитат
как точно разбрахте, че това е ТЯ?

Very Happy  Усеща се! Разбира се в последствие. Най вероятно при всеки е различно. Аз просто си знаех, нужно беше само да се засечем.

Цитат
С какво ТЯ е по-различна от другите?

С уникалната съвкупност от много и важни за мен неща
С нещата по които си приличаме и с тези по които се различаваме
С безброй малки, необясними и неразказваеми подробности
....
И не на последно място, че аз съм нейният ТОЙ  Cool, а това като условие изобщо не е за пренебрегване, защото бих могъл и да не съм и тогава всичките ми чуруликания тук не биха имали особено голямо значение ( и спокойно можем да преминем към последния ти въпрос )

Цитат
Защо точно ТЯ е майка на вашите деца?

По всички гореуказани причини + тази, че искаме тези деца.
При точно стечение на обстоятелствата децата са точно токова мои, колкото и нейни, т.е са НАШИ  Exclamation

Цитат
Задължително ли е голямата любов да е и вашата семейна половинка?

Абсолютно не е задължително , но ако случаят Е такъв  (както е при мен) е чудесно и определено си струва и чакането и усилията и .... последствията   love017
Ако пък не е, също се живее, но определено не е същото Neutral
Цитирай

Montreal

Taia tema ne ia razbiram 4ydia se kakvo bi stanalo ako niakoi tatko ne napishe tova koeto se o4akva ot nego veroiatno she bade pybli4no lin4ivan a da ne mislim kakvo bi my se sly4ilo kogato nejnata my polovinka pro4ete pisanieto.
Цитирай

geography.tar.gz

щото само тя може да ме изтрайва по-дълго от час.
Цитирай

Цитат на: mariane
Taia tema ne ia razbiram 4ydia se kakvo bi stanalo ako niakoi tatko ne napishe tova koeto se o4akva ot nego veroiatno she bade pybli4no lin4ivan a da ne mislim kakvo bi my se sly4ilo kogato nejnata my polovinka pro4ete pisanieto.

a какво се очаква да напише един татко? Rolling Eyes  Едва ли ше напшише нещо лошо щом още е с НЕЯ! Просто ми е интересно по какво тази точно жена е била различна от другите. Има ли някаква особена разлика м/у жените като цяло? Например тя е от типа "майка" а онази от типа "любовница", " приятелка"... ей такива ми ти работи. Имам познати които пък твърдят, че няма значение коя ще е. И без това жените били еднакви. Има и други които казват: "ааа, не, аз може много да я обичам, но тя не може да е майка на децата ми..." За това става дума.
Цитирай

Sofia

може ли да отговоря вместо мъжа ми?
Цитирай

Луксозенец

Цитат на: DEianaZ

Ама поне го регни (ако няма акаунт) и напиши нещо от негово име. Не казвай, че си ти обаче Wink
Цитирай

Sofia

Цитат на: Future pere

Ама поне го регни (ако няма акаунт) и напиши нещо от негово име. Не казвай, че си ти обаче Wink

няма да е честно, а и на него не му е интересно тук
написа 2 постинга и се отказа
та на въпроса...ами защото съм луда
Цитирай

Луксозенец

И кое ти е лудото ?! Дай конкретен пример, случка ...
Цитирай

Варна

Ами може да е диспансеризирано в психото момичето...каква конкретна случка искаш пък и ти Shocked  Rolling Eyes  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
DEianaZ, да не се вържеш сега Cool
Цитирай
протто като я видях за пържи път си знаех че е тя,тя е моето друго аз!
И Beaztie samo Rammstein Evil or Very Mad  Very Happy
Цитирай

Sofia

Цитат на: Туфи

Ами може да е диспансеризирано в психото момичето...каква конкретна случка искаш пък и ти Shocked  Rolling Eyes  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

сърдита съм ти!
Цитирай

Варна

Цитат на: Туфи

сърдита съм ти!

Знаех си, че тъй ще стане...... Banghead  Banghead  Banghead  Banghead
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.