На море с............мама

  • 27 660
  • 269
  •   1
Отговори
  • Мнения: 571
Тъй де,не сме били  заедно на море от 8 години.Сега ще съм с ММ и бебето+ мама в куфАрО
Тя не е ходила от години и ми е кофти да я зарежа така сама.Брат ми с гаджето,аз с детето/по-малкото/и мъжа.Намерихме и квартира и всичко е ток и жица и мармалад.
Ама.......ще е с нас по цял ден и вечер,а като нещо и доскучее и причука на вратата...а като иска компания само от мен...а като ние се усамотим и тя дойде-познава собствениците на Семейната къща и ще знае къде сме,разбира се...
Абе...ако станем като с Мари от всички обичат Реймънд newsm78
Ако сте били-споделете.Майката е тъща,не свекърва

# 1
  • Мнения: X
Абе с две думи - зарежи я тая работа. Мама да си стои в къщи.

# 2
  • Мнения: 6 365
Надявам се квартирата да е с климатик.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 857
Аз с моята майка не бих отишла на море, имам предвид с майка ми и мъжа ми, макар че всички сме в добри отношения. Някакси винаги ми е била странна тая комбинация.
Но щом вече сте решили, най- добре предварително поговори с нея и се изяснете.
А голямото дете що няма да идва с вас ,ако не е тайна?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 844
От майка до майка има голяма разлика. Лично аз много обичам да ходя където и да е с моята, та е най-добрата ми приятелка и не скучая нито миг, когато е наоколо.
По принцип откакто имаме деца, ходим на море и с наште - на хотел, всеки в отделна стая, ама те са с нас.

# 5
  • Мнения: 9 990
Майка ти няма ли приятели, с които да ходи насам-натам, какво значи Кофти ти е да я Оставяте така.А Иначе как е? ThinkingОткакто имате деца...за какво са ви и родителите с вас на море, за да ви гледат децата ли? Thinking

# 6
  • Мнения: 513
От майка до майка има голяма разлика. Лично аз много обичам да ходя където и да е с моята, та е най-добрата ми приятелка и не скучая нито миг, когато е наоколо.

Все едно аз съм го писала  Peace Ходихме преди 3 години с моите родители на море и си изкарахме супер.

# 7
  • София
  • Мнения: 28 553
Не, не бих отишла с майка ми. Плюс това тя не е малко дете, че да не може да остане сама.

# 8
  • Мнения: 571
Квартирата е с климатик-и нашата и нейната.Не знам защо беше този въпрос
От едно известно време се е посветила изцяло на нас с брат ми и не ходи много с приятели насам натам!
Няма да сме на едномясто,разбира се.Притеснявам се за това,че ще е сама в квартирата си и,че ще поиска да е повече с нас/може би се сещате,че с ММ ще искаме да сивъзродим интимния живот най сетне след раждането/и маааалко ще пречи.
На плаж ще сме всички заедно,на разходки,на вечери също...ще излезем с нея/аз и тя,де/и на бар някоя вечер.Не върви да я зарежа ей така
идеята ми е,че се притеснявам той дане се поувства пренебрегнат.И без това не му е особено кеф,че тя ще е там Tired
Голямото дете е на близо 4г. и е от доста време с другата си баба.Малкото ще е на близо 6месеца

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 380
какъв е проблема щом ще сте с деца - връчвате й ги и се усамотявате. а и тя е възрастен човек, сигурно се сеща, че имате нужда от усамотение.

# 10
  • Мнения: 46 508
От майка до майка има голяма разлика...

Точно!
Ние също често ходим на море с моите родители, изкарваме се идеално.

*Мира*, ти си познаваш твоята, прецени  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 9 857
Мира, в такъв случай съвет не мога да дам, за мен тая ситуация е неразбираема и не бих се въвлякла доброволно в нея.
Весело изкарване!

# 12
  • Мнения: 9 990
Ако искаш да разсееш майка си, резервирай почивка за вас двете и го осъществи.Ако ще е досаден придатък-забрави да се получи добре. TiredВъзрастта на детето няма нищо общо.

# 13
  • Мнения: 1 129
С тъща на море...ми не.  Naughty

# 14
  • Мнения: 571
Аз искам тя да се поувства комфортно и да си прекара добре-заслужила го е.Не е досадна в никакъв случай.А камо ли придатък
Същевременно ми се ще и да си останем малко сами с ММ,че не сме били от дооооста месеци Embarassed
Притеснявам се за всичко и всички.ММ не беше много съгласен,аз не искам тя да ми е гледачка,той не иска да ни е лепната "отзад"....Не е много лесно да угодя на всички.Ще ми се той,тя и детенце да имат хубава поивка-нищо повече.А не съм много сигурна дали ще успея да го постигна

Общи условия

Активация на акаунт