Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Романтични сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
435-449 от 758 отговора

Здравейте. Hug Hug Hug

В крайна сметка кой ще участва в трети сезон? newsm78

Не знаех, че Айча Върлаер е и певица. Hug

Здравей, Снеже.... Hug Love
Дааааааа...Айча е и певица....има и други много интересни песни...ще ги пусна някой път...ако ви е приятно ,разбира се...
Ами...от филма излизат Али ,Осман,Нихал/тя още не се е появила/...за Айлин се говори...но аз все още тая някаква надеждица...незнам newsm78
Цитирай

София

Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Цитирай

Незнам и за Хасефето...след 10 години дали ще е още жива newsm78
Всички други остават...Дж,Карото...не ми се ще ,но кучката има 9 живота май #Crazy 35 35 35,Ахмет,Хакан,Нерката и исие...и Осман,но вече като по голям Peace
Цитирай

Пловдив

Трети сезон сега ли се снима?
Цитирай

Пловдив

Хасефе не ми се струва чак толкова стара, че да не е жива след 10 години. Може да е доста остаряла тогава, но май е възможно да е жива
Цитирай

Трети сезон сега ли се снима?

Август месец ,започва и май към средата на септември ще се излъчи 80 епизод...по назад бях сложила датата Peace
Цитирай

Хасефе не ми се струва чак толкова стара, че да не е жива след 10 години. Може да е доста остаряла тогава, но май е възможно да е жива
Може bowuu...Джошко е доста непридвидим...такива ги надроби,че ми иде да го  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Цитирай

Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Мерсииии...Слънцеее Hug Love...в тая жега ...суперррррр... Peace
Цитирай

Пловдив

Аз не знам нищо за сериала - гледам го сега по бТВ и наистина много ми харесва. Бях в Благоевград, когато започна, и леля ми разказа първа серия, а след това гледам редовно сериите досега
Цитирай

Аз не знам нищо за сериала - гледам го сега по бТВ и наистина много ми харесва. Бях в Благоевград, когато започна, и леля ми разказа първа серия, а след това гледам редовно сериите досега
Кажи какво те интересува и ще ти кажа... Peace
Цитирай

София

Незнам и за Хасефето...след 10 години дали ще е още жива newsm78
Всички други остават...Дж,Карото...не ми се ще ,но кучката има 9 живота май #Crazy 35 35 35,Ахмет,Хакан,Нерката и исие...и Осман,но вече като по голям Peace

Ако всеки сезон дава по един живот,трябва да се пенсионираме с тая кобила  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Цитирай

Пловдив

Значи времето наистина ще отлети? Това в трети сезон ли ще се случи? Интересно ми е защо Нериман (така ли се казваше другата снаха) иска парите на Хасефе? Това се сещам засега да питам
Цитирай

Пловдив

Каролин и мен много ме дразни. Аз в Пловдив работя с циганчета, които се смятат за турци, и те казват, че малко трудно ще си сменят жената. Не че не е възможно, но им трябва сериозна причина да го направят, а и ако това се случи, ще гледат да е пак от тяхната вяра. Затова се чудя на Каролинката, че се вързала на Али
Цитирай

Значи времето наистина ще отлети? Това в трети сезон ли ще се случи? Интересно ми е защо Нериман (така ли се казваше другата снаха) иска парите на Хасефе? Това се сещам засега да питам

Защото си е такава ...егоистка,клюкарка...цял живот работа не е подхващала ...то поне да беше възпитала и дъщеря си в някакви добродетели,а то ...и тя като нея...завистница ...гони богатството на Сонер...но...не я огря... Naughty
Цитирай

Каролин и мен много ме дразни. Аз в Пловдив работя с циганчета, които се смятат за турци, и те казват, че малко трудно ще си сменят жената. Не че не е възможно, но им трябва сериозна причина да го направят, а и ако това се случи, ще гледат да е пак от тяхната вяра. Затова се чудя на Каролинката, че се вързала на Али

Гледайки го на турски ,така и не разбрахме какво гони Карото..в смисъл...в първите серии като ,че ли е влюбена в Али Thinking......но има и опасно минало #Crazy...гледай и ще разбереш....Карото обича само себе си и парите... bowuu
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
435-449 от 758 отговора