Времето лети-Öyle Bir Geçer Zaman ki- Еркан Петеккайа - колеги,филми,изяви #75

  • 37 491
  • 758
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 10 798
Това, което горе-долу имам като мнение за турците, е, че може и да залитнат, но трудно биха оставили семейството си за жена, която не е от тяхната вяра. Затова се чудя на Карото какво толкова се надява на Али. А и като гледам времето, когато се развива филма, не ми се вярва, че някой ще си остави семейството

Доколкото зная филма е по истински случай...но има все пак и някакава худежествена измислица...тъй ,че всичко е възможно....важното е да има интрижка и зрителите да залепнат за екрана...и явно целия снимачен и играещ състав го постигнаха...Две години филмът е с най висок рейтинг в Турция...бие даже и прехваления Век...сори...че говоря така ...въпрос на вкус....аз също започнах да го гледам и то само заради Халит...но не ми хареса...и спрях...та така...През първи сезон имахме рейтинг над 50%...после малко спадна около и над 40% ...но и това е нещо...винаги първи ...значи ....и артисти и сценаристи са си свършили работата... bowuu bowuu bowuu
М/у другото ,това е и любимия сериал на Сюлейман великолепни...опс ,на Халит Ергенч bowuu Joy Joy Joy

# 466
  • Мнения: 4 725
Арфииииииии Heart Eyes...здравей ,мила....най накрая да се засечем... Hug Hug Hug
Мерсажжжжжжжжжжжжжж Hug Hug Hug


Светлинчицеееее!  love001  love001  love001

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 3 355
Предполагам, че си има правила, но пък понякога дразни това накъсване. Аз даже не разбрах дали "Пепел от рози" са го излъчили целия - поне леля ми каза, че май има още няколко серии до края

# 468
  • Мнения: 10 798
Обаче като знам от бТВ как имат навик да прекъсват сериалите, кой знае кога ще успеем да го изгледаме до края му. Досега не съм гледала други турски продукции, но слушах колегите, които следяха "Листопад", как се оплакваха, докато го изгледат до края
И аз това се чудя newsm78...защо въобще го започнаха ,след като даваха Каква е вината на Фатмагюл...трябваше него да завършат и чак тогава...и не са само бтв ...и нова са същите тъпаци.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Има си правила,които нашите телевизии са длъжни да спазват при закупуването на даден сериал  Peace Но няма да издавам тайни от кухнята  Naughty hahaha

Слънцееееееее...веднага казвай.... smile3513 Joy Joy Joy Joy Joy

# 469
  • Мнения: 10 798
Предполагам, че си има правила, но пък понякога дразни това накъсване. Аз даже не разбрах дали "Пепел от рози" са го излъчили целия - поне леля ми каза, че май има още няколко серии до края
Май само първи сезон Thinking...Аз го изгледах с превод на момичета от темата на Фатмагюл...къде ще ги чакам тия от нова Naughty

# 470
  • Мнения: 4 725
Това, което горе-долу имам като мнение за турците, е, че може и да залитнат, но трудно биха оставили семейството си за жена, която не е от тяхната вяра. Затова се чудя на Карото какво толкова се надява на Али. А и като гледам времето, когато се развива филма, не ми се вярва, че някой ще си остави семейството

Доколкото зная филма е по истински случай...но има все пак и някакава худежествена измислица...тъй ,че всичко е възможно....важното е да има интрижка и зрителите да залепнат за екрана...и явно целия снимачен и играещ състав го постигнаха...Две години филмът е с най висок рейтинг в Турция...бие даже и прехваления Век...сори...че говоря така ...въпрос на вкус....аз също започнах да го гледам и то само заради Халит...но не ми хареса...и спрях...та така...През първи сезон имахме рейтинг над 50%...после малко спадна около и над 40% ...но и това е нещо...винаги първи ...значи ....и артисти и сценаристи са си свършили работата... bowuu bowuu bowuu
М/у другото ,това е и любимия сериал на Сюлейман великолепни...опс ,на Халит Ергенч bowuu Joy Joy Joy


Кой, нашият ли филм? Shocked Shocked Shocked

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 3 355
Мисля си, че повечето сериали показват нещата от живота и е нормално да има по истински случаи. Но пък имам някакво мнение за манталитета на турците и затова си мисля, че не биха се развели заради християнска жена. Обаче нека не въртим все около този въпрос. Нека да се развива действието и ще видим какво ще се случи в предстоящите серии

# 472
  • Мнения: 10 798
Това, което горе-долу имам като мнение за турците, е, че може и да залитнат, но трудно биха оставили семейството си за жена, която не е от тяхната вяра. Затова се чудя на Карото какво толкова се надява на Али. А и като гледам времето, когато се развива филма, не ми се вярва, че някой ще си остави семейството

Доколкото зная филма е по истински случай...но има все пак и някакава худежествена измислица...тъй ,че всичко е възможно....важното е да има интрижка и зрителите да залепнат за екрана...и явно целия снимачен и играещ състав го постигнаха...Две години филмът е с най висок рейтинг в Турция...бие даже и прехваления Век...сори...че говоря така ...въпрос на вкус....аз също започнах да го гледам и то само заради Халит...но не ми хареса...и спрях...та така...През първи сезон имахме рейтинг над 50%...после малко спадна около и над 40% ...но и това е нещо...винаги първи ...значи ....и артисти и сценаристи са си свършили работата... bowuu bowuu bowuu
М/у другото ,това е и любимия сериал на Сюлейман великолепни...опс ,на Халит Ергенч bowuu Joy Joy Joy


Кой, нашият ли филм? Shocked Shocked Shocked
Ахаааааааааа...

# 473
  • Мнения: 4 725
Мисля си, че повечето сериали показват нещата от живота и е нормално да има по истински случаи. Но пък имам някакво мнение за манталитета на турците и затова си мисля, че не биха се развели заради християнска жена. Обаче нека не въртим все около този въпрос. Нека да се развива действието и ще видим какво ще се случи в предстоящите серии

Да, в това е предизвикателството на филма, добре поне, че не бяха взели православна христианка, че много бих се замслила тогава...

# 474
  • София
  • Мнения: 829
Мисля си, че повечето сериали показват нещата от живота и е нормално да има по истински случаи. Но пък имам някакво мнение за манталитета на турците и затова си мисля, че не биха се развели заради християнска жена. Обаче нека не въртим все около този въпрос. Нека да се развива действието и ще видим какво ще се случи в предстоящите серии

Да, в това е предизвикателството на филма, добре поне, че не бяха взели православна христианка, че много бих се замслила тогава...
Е какво значение има дали е православна християнка newsm78 newsm78 newsm78 Всъщност Карото казаха че е християнка,но каква точно е католичка ли  Rolling Eyes

# 475
# 476
  • Пловдив
  • Мнения: 3 355
Не съм много сигурна какво точно изповядват в Холандия. По принцип религията е християнство, но се разделя на два големи клона - източно православие и католицизъм. Та и католичка да е, пак е християнка. Вече не съм сигурна примерно англиканството дали е клон на християнството, както и други изповядвания, които се срещат в Европа

# 477
  • Мнения: 2 126
Десссссс Hug...Добре дошла Peace...мммм newsm78...май забравих дали съм те поздравила или не...но няма значение Naughty Joy
Та за Хасефе ханъм bowuu...няма лъжа и измама ,миличка Naughty...възрастна си е жената...просто така си ходят по старите туркини...със забрадки и шалвари...Страхотна актриса е Мерал Четинкая...навремето беше майчица...на другия ми любимец...Онур от 1001 нощи...и пак беше перфектна.... bowuu Peace

Svet_sz,много си мила Hug  bouquet arpha,благодаря ти отново за вниманието Hug

Наистина личи,че е страхотна актриса Хасефе-то,но някак толкова неестествено стоят тия очила и огромна забрадка Joy Но е сладурана,а и хубавата роля която играе съвсем я издига.Пък и все забравям че действието на филма се развива доста назад във времето,има разлики в начина на живот и как изглеждат хората.

Чудех се защо казвате,че Каролин е зъбата,ама като се позагледах.... ooooh! Отде я изкопаха такава Убавица Mr. Green

Сега доглеждам 8-ми епизод и чета из темата.А по бтв до 11 ли са давали? Хубав и усмихнат следобед на всички Hug

# 478
  • Мнения: 10 798
Дес Hug...Май 11....не ги следя по бройка ,но като сметна ...две седмици + един бонус първия ден...точно 11 Peace

# 479
  • Мнения: 10 798
Хайдееееее...на кафеееееееее...моляяяяя... Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт