Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Романтични сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
600-614 от 744 отговора

Белчеееее...не се виждат снимките от пост 604 newsm78
Цитирай

Цитирай

Белчеееее...не се виждат снимките от пост 604 newsm78

При мен се виждат, на ахмет и беррин са, явно пак с любимия сайт има проблем newsm78
Цитирай

Цитирай

Еркан ще участва ли в 3-ти сезон!?!?!?!
Цитирай

Еркан ще участва ли в 3-ти сезон!?!?!?!
Не Sad
Цитирай

Като всеки уж загинал, на когото не е показана погребалната церемония в явен вид, има големи шансове да участва.
Цитирай

София

Като всеки уж загинал, на когото не е показана погребалната церемония в явен вид, има големи шансове да участва.
При Еркан няма как да стане,защото договора му изтече и август започва снимките на нов проект,който е далеч от Истанбул  Whistling
Цитирай

.....и аз така "прочетох"последните кадри от сезона и затова попитах...ЖАЛКО ,че така са решили...а може и да му е омръзнало вече/ щом има и договор/
Цитирай

Явно доста от актьорите ще липсват
Цитирай

След финала имаше хабери , че 4-5 няма да ги има в трети сезон, но за сега само за Еркан се е потвърдило newsm78
Цитирай

В интерес на истината и аз си го помислих това bowuu...а и нищо чудно...какъв ли ще е рейтингът без Али каптан...може екстремно да се върне в сериала...все имам надежда...за хепиенд... Praynig Peace
Цитирай

След финала имаше хабери , че 4-5 няма да ги има в трети сезон, но за сега само за Еркан се е потвърдило newsm78
Белчееее...и за Нихал ,и Осман ,и Айлин Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad....тоест ,грешка...Осман остава...само малкия Емир напуска bowuu
Цитирай

Белчееее...и за Нихал ,и Осман ,и Айлин Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad....тоест ,грешка...Осман остава...само малкия Емир напуска bowuu
Да, да ама за Айлин още не вярвам Confused
Цитирай

Търсих да си пусна един от любимите ми моменти...26 турска серия
Скрит текст :
търга за къщата на Джемиле...и отново изгледах трейлъра за 80 епизод...новия Осман...в гръб ми заприлича на единият от аристите, изпълняващ ролята на Селим във Фатмагюл...приятеля на Тюрку-Нихал... newsm78
но не го намирам... #Cussing out[/color][/b][/i]
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
600-614 от 744 отговора