Времето лети-Öyle Bir Geçer Zaman ki- Еркан Петеккайа - колеги,филми,изяви #76

  • 31 249
  • 744
  •   1
Отговори
# 630
  • Пловдив
  • Мнения: 3 355
Сонер изпрати помощника си Сюлейман в затвора и той си "поговори" с двете жени, а те след това се извиниха на Джемиле и й върнаха халката. Айлин не е говорила още с него - може би сега ще се видят и ще говорят. Децата си отидоха от къщата на Кемал, защото Месуде издаде, че Айлин е излязла и той я видя, когато говореше със Сонер пред книжарницата. Те предпочетоха да се махнат и оттам, защото Кемал се опита да действа като Али.

# 631
  • Мнения: 1 525
Да, видях как смирено върнаха халката.
А сега при кого са децата? някоя съседка ли ги приюти?

# 632
  • Мнения: 427
Здравейте принцеси  Hug
Имам въпрос за бъдещите серии
Скрит текст:
Когато Джемиле излезе от затвора , в къщата ли ще се прибере ? И ще завари ли там Кроколин ? Как ще реагира Джемиле , когато разбере че Али е изгонил децата , за да вкара в къщата тази змия ?
   Alleisha да , съседка ги приюти  PeaceМай се казваше Сюлейха

# 633
  • Пловдив
  • Мнения: 3 355
Сюлейха не е ли някаква братовчедка?

Шамс, имаше на предните страници някъде отговор на въпроса ти, в скрит текст

# 634
  • София
  • Мнения: 829
Шамс Hug
Скрит текст:
Джемиле след като излезе от затвора се прибра в дома си и завари там Али и Кроколин да танцуват и вечерят ooooh! После ще се споразумеят с Али тя и децата да отидат в къщата,която се строи,но и там много ядове ще имат,мъките им тепърва започват  Sad Cry

# 635
  • Мнения: 427
Шамс Hug
Скрит текст:
Джемиле след като излезе от затвора се прибра в дома си и завари там Али и Кроколин да танцуват и вечерят ooooh! После ще се споразумеят с Али тя и децата да отидат в къщата,която се строи,но и там много ядове ще имат,мъките им тепърва започват  Sad Cry
   Много ти благодаря  Hug
   tonitabrandtner изпуснала съм този пост  Embarassed
  Нямам време да чета всичко , защото имам гости . Хвърлям набързо по едно оче ,да не ви изпускам много  Laughing

# 636
  • Пловдив
  • Мнения: 3 355
Аха, ясно, сетих се, че имаше отговор на въпроса просто назад

# 637
# 638
  • Мнения: 107
Здравейте, понеже аз си гледам сериалчето само по БТВ искам да попитам какъв е всъщност този герой



разбра се,че е някаква важна клечка,но ми е интересно какъв е всъщност и дали героят му е положителен или отрицателен?

# 639
  • Пловдив
  • Мнения: 3 355
Приятел е на Айлин

# 640
# 641
  • Мнения: 715
Здравейте, понеже аз си гледам сериалчето само по БТВ искам да попитам какъв е всъщност този герой



разбра се,че е някаква важна клечка,но ми е интересно какъв е всъщност и дали героят му е положителен или отрицателен?

Скрит текст:
Сонер е брат на Мурат, съученик на Айлин, който е инвалид влюбен в нея. Мурат иска да се ожени за Айлин и Сонер по този повод се запознава с нея и всичко е ок, докато не и предлага пари и къща за да се омъжи  за Мурат.......... За мен образа на Сонер е положителен, но гледай и сама ще прецениш. Любимата ми двойка са Айлин и Сонер

# 642
# 643
# 644
  • Мнения: 4 725
Привет, мили дружки, готови ли сме за поредната порция неправда, обиди, безпомощност и пазарлъци?

Общи условия

Активация на акаунт