"Търси Се" Истински Кашкавал И Сиренце......

  • 70 433
  • 132
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 25
Аз мога да  препоръчам козе сирене, което вече две години редовно купувам, фирмата е "Матанд", магазинчето е в ж.к. "Стрелбище", предлага се голямо разнообразие на кашкавали, моцарела и други млечни продукти.

# 121
  • Мнения: 4
По препоръка на свекърва ми от близо от 1 година ние си поръчваме сирене, кашкавал с восък и чисто масло от "Селския магазин в София". Поръчваме си го по интернет и те ни го докарват до вкъщи. Свекърва ми е лаборант в "Агенцията по храните" и при тях занесли парче кашкавал за микро-биологична проба и състав на продукта. Оказало се, че кашкавалът е от мляко и няма други примеси в консистенцията и свекърва ми веднага разучила кой е донесъл пробата.
Доволна съм от продуктите им а и децата ги харесват. Малко бавно ги доставят поръчките, но казват че имат прекалено много клиенти и ограничено производство. Аз съм си направила седмичен абонамент и всеки четвъртък ме пишат в списъка за доставките им в София. Понякога докарват и зеленчуци каквито имат и каквито отглеждат в двора си на село. Малко нямат търговки вид, ама пък са вкусни / особено доматите им /.

# 122
  • Мнения: 2 909
Аз взимам от продуктите на Президент.

# 123
  • Мнения: 4 871
Проблемът с истинския кашкавал и истинското сирене ги коментираме постоянно и в други теми и оттам разбрах за кашкавал Върбина. Купих си и вкуса наистина е невероятен!  Сирене на същата марка обаче не можах да намеря и затова купувам на Маджаров-също му е хубаво и истинско.

# 124
  • София
  • Мнения: 3 328
Проблемът с истинския кашкавал и истинското сирене ги коментираме постоянно и в други теми и оттам разбрах за кашкавал Върбина. Купих си и вкуса наистина е невероятен!  Сирене на същата марка обаче не можах да намеря и затова купувам на Маджаров-също му е хубаво и истинско.
Кашкавала "Върбина' - откъде?

# 125
  • Мнения: 4 871
Ами аз го купих от Лекси в Пловдив.

# 126
  • София
  • Мнения: 3 328
Благодаря!  bouquet
Моля, ако някой го купува в София, да се включи с информация къде се продава.

# 127
  • София
  • Мнения: 145
Благодаря!  bouquet
Моля, ако някой го купува в София, да се включи с информация къде се продава.

Бях направила запитване до производителите и ми отговориха, че цялата гама техни продукти може да се намери в кв.Редута, на ул "Велчо Атанасов "39.Не знам дали е фирмен техен магазин или друг.На мен не ми е удобен, ако някой ги е купувал от друго място в София, и аз моля да сподели.

# 128
  • София
  • Мнения: 160

alexanderap
може ли сайта за поръчки или телефон.

# 129
  • Мнения: X
Аз купувам напоследък от Млекаря75, като не намирам продуктите за лоши, но след вашите мнения се чудя дали да дам ма детето от киселото мляко, или сиренето. Козият кашкавал не е никак лош, както и изварата, но аз нямам чак такава база за сравнение, тъй като консумирах до съвсем скоро много малко млечни, освен кисело биволско мляко и сирене.
Тук искам да похваля еднин кашкавал Витоша (иси нещо си?) от пита от Фантастико. Страхотно вкусен, като от едно време ! Биволското кисело на Фермер също е страхотно.

# 130
  • Мнения: 2
Купи си от село. От време на време ходя в някои села и са много добри продуктите им.

# 131
  • София
  • Мнения: 30 142
И аз да се включа в темата, че съм в процес на търсене на хубаво, твърдо, не много солено, но не и безсолно сирене.

Досега вземах "Елена" на шайби, но последните няколко пъти не ни допадна вкуса. По-меко беше, леко киселееше и за съжаление започнах да се оглеждам за друга марка.

Вчера купих "Съединение". Още не сме го пробвали, да видим.

Общо взето харесваме някаква марка сирене, купуваме го известно време, супер доволни сме и в един момент рязко го развалят. Много ме е яд.

Преди години харесвахме "Роса", после минахме на "Тертер" (в металната кутия), за кратко харесвахме "Маджаров" с червен етикет, после изненадващо ни хареса "Deluxe"на Лидл и последно бяхме на "Елена" (шайби) около година и то преди да го пуснат в големите вериги. В един момент вече не беше същото сирене.

Аз взимам от продуктите на Президент.
Ние харесваме маслото и прясното мляко (червена капачка), но сирене съм виждала само меко или греша?

# 132
  • Мнения: 8
Благодаря!  bouquet
Моля, ако някой го купува в София, да се включи с информация къде се продава.

Има го в "Млекарница от село", ул.Янко Сакъзов 72. Наистина е много добър.

Общи условия

Активация на акаунт