Огледален свят по VOYO ~ тема 2 ~

  • 55 594
  • 741
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 0
Наде, Клоди, Hug Hug действате със скоростта на светлината! smile3501
Hug Hug

# 271
  • Мнения: 0
ПОЗНАЙТЕ КАКВО! БТВ отново са изтрили всички клипове от вбох  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
То се очакваше Joy Joy

# 272
  • Мнения: 0
вече ми писна от тези долни гадове  #Cussing out

# 273
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Днес ,наистина са ненадминати!Толкова са бързи, чак не е за вярване #Crazy #Crazy #Crazy

Лека нощ! Hug

# 274
  • Мнения: 0
Лека момичета  sleepuu

# 275
  • Мнения: 0
... момичета и аз съм една от многото почитателки на сериала.... ако някои има 23 моля ви да пишете на ЛС... блогодаря ви придварително newsm78

# 276
  • Мнения: 10 978
ПОЗНАЙТЕ КАКВО! БТВ отново са изтрили всички клипове от вбох  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

всъщност, ако трябва да сме точни, не БТВ ги трият, а по нареждане на БТВ модераторите на ВиБокс и торент сайтовете... трият и не допускат да се качват.  Защото и без това БТВ ги притискат с това, че въпросните сайтове са на ръба на закона и ако ги погнат за авторски права, може и до съд да се стигне. И за да не ги закачат... са им дали инструкции да трият 5-6 сериала, които ги качват във Войо и това е. Съгласен съм с това да трият записи на БТВ. Не съм съгласен да трият записи от турски и руски телевизии, качвани миналата и по-миналата година, със субтитри писани от други хора. Всъщност във Вибокс има 23 еп, но е с отврат качество. А сериите в Dailymotion , които Елихан качва, са изтрити

cve7e7ooo, пратих ти

# 277
  • Мнения: 180
Добро утро Simple Smile

Лек ден! Simple Smile

# 278
  • Мнения: 477
Ако някой не е гледал серия 23 да ми пише на лични да я пратя докато още я има и с ДЕБЕЛА ЧЕРТА ПОДЧЕРТАВАМ НА НОВОРЕГИСТРИРАЛИ СЕ НЯМА ДА Я ПРАЩАМ

# 279
  • Мнения: 1
Вече наистина станаха много нахални!!!Няма ли да ни оставят на мира най накрая да си гледаме   на спокойствие  #2gunfire #Cussing out

# 280
  • Мнения: 1
Вече наистина станаха много нахални!!!Няма ли да ни оставят на мира най накрая да си гледаме   на спокойствие  #2gunfire #Cussing out
и аз имам 23 епизод, ако някой иска да ми пише и на мен Simple Smile Wink

# 281
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета и от мен! Моля, ако някой намира начини и места за гледане на "Огледален свят" след 22 епизод (по насичането на БТВ имам предвид), да ме брои в желаещите...
От проклетия ги гледам в Youtube в оригинал, но за съжаление не зная турски и е сещате се, не е същото..
Приятен и ползотворен ден! Simple Smile

# 282
  • Мнения: 1 410
Моля за 23 епизод Praynig

# 283
  • Мнения: 0

Идеята ти е великолепна ! Така се решава проблема на хората за които 8 лв месечно са много !
Само че моята идея е ,че не искам да плащам на една медия за това,че има възможността да открадне нечии благотворителен , интелектуален труд и след това да го продава като свои !
Защо ли ми се струва, че много хора са на това мнение ?

Искам да гледам сериала със субтитри и в оригинални серии,които имат начало,развръка и край,според режисьорското виждане за действието !

Ето от това ме лишиха БТВ и нейните апетити за лесни печалби ! 
Показват ни се серии орязани по удобен за програмната схема на медията начин-без изобщо да се съобразяват с филмовото действие !
Дублажа е неудачен и изобщо не може да се сравни с изразителните гласове на турските актьори !
Затова не смятам да  поддържам пък макар и с 8 лв.месечно въпросната самозабравила се медия!




Права си и много точно си го написала!!! Подкрепям те, това е и моето мнение. Неси, Еси, и още други момичета и млади жени( с деца и работещи) през последните две години се лишиха от свободното си време да превеждат Нарекох те Фериха! Съвсем безцеремонно и с никаква съвест те изтриха труда на точно тези момичета!!! Не им ли е неудобно!!! И 1 стотинка от мен няма да получат БТВ за Огледален свят!!!


HugНапълно те подкрепям.И аз искам със субтитрииии... PraynigГледам си го в оригинал на турски и после чета темите,в  които добрите момичета са превеждали диалозите и горе-долу влизам в час.Не ми харесва с дублаж. Peace

Последна редакция: чт, 02 авг 2012, 09:16 от lerasi

# 284
  • Мнения: 1 410
Благодаря за 23 еп.

По повод писаното по-горе предлагам, ако има някъде архив със сериите, които са на турски със субтитри да се качат някъде и доброволно да изпратим парички на момичетата, които са превеждали. Така ние ще имаме филма, момичетата ще получат пари за труда си, а БТВ нищо.

Общи условия

Активация на акаунт