Перник - 24

  • 108 393
  • 758
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 162
Щом ще имате бебе хич и не си прави труда да го даваш. Като повечето деца за първа година на градина може често да ти боледува. А болестите ще се предават на теб и на бебето. Ще се откажеш да го пращаш и само ще изядеш мястото на някое друго. Но пък ако искаш, пробвай. Може пък и да не боледува. Пък и бебета до 6 месеца не хващат шарка. Иначе всичко си е до късмет за градините. Зависи на коя учителка ще попаднеш, дали ще му хареса на детето, дали ще се сприятели с другите деца, ако няма конфликти. А иначе отношението към децата в Миньорче е добро, нямам забележки към учителките. Имам забележки, че се пускат болни деца и те заразяват останалите. А това си е до съзнание на родителите.

# 76
  • Перник
  • Мнения: 257
Здравейте, отдавна не съм писала в темата. Как сте? Скоро ще има ли среща на по   food010 ?

# 77
  • Мнения: 97
Хоппп и аз да се запиша в новата тема... Как сте?

И аз съм за среща даже може на по  beer eat  Mr. Green   който разбира да пусне една анкета за дата и място.

Хубав ден от меннн  Sunglasses

# 78
  • Перник
  • Мнения: 73
Здравейте момичета,
от два дни се опитвам да си запазя час във Еврика при д-р Кацарска, но никой не вдига телефона. Звъня на номер 60-46-50 някой да знае нещо. Променен ли  е номера незнам.
Благодаря предварително.

# 79
  • Мнения: 3 372
Здравейте момичета,
от два дни се опитвам да си запазя час във Еврика при д-р Кацарска, но никой не вдига телефона. Звъня на номер 60-46-50 някой да знае нещо. Променен ли  е номера незнам.
Благодаря предварително.
Ето това пише в тяхната страница в нета

понеделник - петък:
от 8:30 до 20:00 часа

събота:
от 9:00 до 13 часа

тел: 076 / 604-650

Да не е д-р Кацарова, ортопед травматолог
За Кацарска не съм чувала, а и няма такава в списъка с докторите
http://klinika-evrika.com/

# 80
  • Перник
  • Мнения: 73
да д-р Кацарова еми да и аз на този тел. звъня но никой не вдига

# 81
  • Мнения: 154
да д-р Кацарова еми да и аз на този тел. звъня но никой не вдига
За нея като се обадиш ти записват час след 1 месец.Много е натоварено.Аз предпочитам да ходя при Александър Петров.Също е много добър.Или ако държиш да е лекар от Горна Баня , по-добре си отиди до там.

# 82
  • Радомир
  • Мнения: 128
Здравейте,и от мен
Искам да попитам за детски очен доктор в Перник  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 83
  • Мнения: 154
Здравейте,и от мен
Искам да попитам за детски очен доктор в Перник  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Повечето ги водят при Кимова или по София.

# 84
  • Мнения: 126
И аз съм доволна от д-р Кимова, 3 пъти сме я посещавали, но много се чака.
Без час е абсурд, а дори и с час да си, пак висиш 30-40 мин. пред кабинета. Явно записват много пациенти и от там се получава забавянето. Отделно, ако днес се обадиш, най-рано след 4-5 дни, някога и след повече, ще ти запишат час. Заради цялото това чакане и аз много пъти предпочитам да отида до София на очен преглед.
Ако е системно следене и няма конкретни оплаквания, д-р Кимова е добър вариант, но ако човек има болка или е в по-остро състояние и не търпи отлагане - София е решението.

# 85
  • Мнения: 109
Момичета,
трябва ми спешно тел. на ресторант "Европа" в квартала
Praynig

За срещата гласувах 9-ти в центъра  Peace

# 86
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
И аз гласувах с 9 - центъра, но не е проблем и друг ден и дата.
За избор на екип мисля, че таксата беше 300 лв, но не съм сигурна. Най - добре е да си запишеше час при Лазов в частния му кабинет и да се разбереш с него.
 За очен ако е за малко дете  е най - добре в Сф, че тук нямали добре апаратура.
За градините с най - добра база в момента е бившата "Люба Ивошевич", но май местата са заети. Иначе много добри отзиви чувам за мошинската градина. От Миньорче аз нямам конкретни оплаквания, добре ми гледат детето, за болестите във всички градини се водят болни деца.

# 87
  • Мнения: 175
Здравейте момичета от отдавна не съм писала че нямам време аз гласувах за 9 и се надявам да успея да дойда този път.

# 88
  • Марс
  • Мнения: 439
Момичета, кога ще се отработва 6-ти, че едни казват 29, други пък 30-ти, а аз мислех някога тогава да идвам към Перник, трябва да се ориентирам.

# 89
  • Мнения: 154
Момичета, кога ще се отработва 6-ти, че едни казват 29, други пък 30-ти, а аз мислех някога тогава да идвам към Перник, трябва да се ориентирам.
29 ще се отработва !

Общи условия

Активация на акаунт