Перник - 24

  • 108 349
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 907
Болно ми е детенцето и се чудех към коя да се обърна

# 751
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Значи към Чупетловска, но доколкото знам тя не работи по ЗК, а и при нея си е чакане, защото е добра

# 752
  • Мнения: 299
Напротив - работи си с касата жената , но наистина е навалица при нея. Аз също мога само да я похваля  Grinning

Момичета помагайте - трябва ми алерголог в града. Доколкото разбирам в момента няма такъв , но в Еврика идвал лекар от София . Телефона на центъра не отговаря , а в момента не мога да отида. Ако някоя от Вас може да ми даде малко информация ще бъда благодарна. Предстои операция на сина ми и е нужна консултация с алерголог , защото ще бъде с пълна анестезия . Ако не намеря тук поне да се ориентирам към София...

Последна редакция: пт, 28 мар 2014, 13:26 от udis*

# 753
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Грешно се изразих май, работи с направления, но не и като личен лекар.
А за алерголог май е най-добре в Сф направо, че единствената читава в Перник почина за съжаление.

# 754
  • Мнения: 91
Напротив - работи си с касата жената , но наистина е навалица при нея. Аз също мога само да я похваля  Grinning

Момичета помагайте - трябва ми алерголог в града. Доколкото разбирам в момента няма такъв , но в Еврика идвал лекар от София . Телефона на центъра не отговаря , а в момента не мога да отида. Ако някоя от Вас може да ми даде малко информация ще бъда благодарна. Предстои операция на сина ми и е нужна консултация с алерголог , защото ще бъде с пълна анестезия . Ако не намеря тук поне да се ориентирам към София...
и на нас ни се наложи по същата причина  да правим тестове преди около месец, ходихме в Пирогов имат си кабинет, бяха много любезни, струваше 60лв, но според мен задължително трябва да се правят, защото моя син се оказа алергичен към една от упойките!!

# 755
  • Мнения: 3 372
Напротив - работи си с касата жената , но наистина е навалица при нея. Аз също мога само да я похваля  Grinning

Момичета помагайте - трябва ми алерголог в града. Доколкото разбирам в момента няма такъв , но в Еврика идвал лекар от София . Телефона на центъра не отговаря , а в момента не мога да отида. Ако някоя от Вас може да ми даде малко информация ще бъда благодарна. Предстои операция на сина ми и е нужна консултация с алерголог , защото ще бъде с пълна анестезия . Ако не намеря тук поне да се ориентирам към София...
"Еврика" вече не съществува. Сега се казва "Медконсулт" http://www.zapernik.com/biznes/medicinski-centur-medkonsult-2011 … matologiya_23186/

# 756
  • Мнения: 299
Благодаря Ви ! Ориентирах се към София все пак..

# 757
  • София
  • Мнения: 39 741
Моля, пуснете нова тема.

# 758

Общи условия

Активация на акаунт