Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 10

  • 53 284
  • 736
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 436
Мария, скрий това, което си написала за предстоящите развития във филма, че момичетата ще се ядосат ... и с право.

Миленка, точно образното му е хубавото на езика (на всеки език). Особено като тръгнеш да дообясняваш една дума с още петнайсет ... най ми харесва.

Добро утро в новия ден!

Последна редакция: сб, 04 авг 2012, 02:47 от Tania M.

# 121
  • Мнения: 0
Как се с ти с компютритекрива текст-не съм много на ти с компютрите!

# 122
  • Мнения: 0
Боже ,какво написах-какво излезе-питам как се скрива текст.

# 123
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Как се с ти с компютритекрива текст-не съм много на ти с компютрите!

Натисни редактирай първо. След това маркирай текста и натисни иконата на "Скрит текст", след това запази.

# 124
  • Мнения: 0
Мила,опитвам се да го направя ,но още с натискане на "редактирай"изчезва целия текст и не се появява  посочената иконка

# 125
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Мила,опитвам се да го направя ,но още с натискане на "редактирай"изчезва целия текст и не се появява  посочената иконка

Еми или го направи в бял цвят или изтрий нещата, който са за новите епизоди.
Съжалявам, ама твърде много неща си казала. Ако и това, което ти казах не стане си изтрий коментара и напиши нов (без тези подробности).

# 126
  • Мнения: 0
Извинявай,още ли си на линия?Нищо от това,което ме съветваш да направя не става-отговаря ме,че нямам право да изтрия коментара си.Ако можеш ,направи нещо.

# 127
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Извинявай,още ли си на линия?Нищо от това,което ме съветваш да направя не става-отговаря ме,че нямам право да изтрия коментара си.Ако можеш ,направи нещо.

Ако беше се опитала да направиш нещо, щеше да пише, че е правена редакция на коментара, което иде реч, че нищо не е направено. Ти се човека, който може да направи нещо, не аз. Постарай се.

# 128
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Добро утро, дами!  Hug

Хубава и усмихната събота Simple Smile)))

# 129
  • Мнения: 2
Добро утро момичета. Добър да бъде и новия ден. Роси, Славенка, внимавайте да не изгорите!
Желая ви хубаво да си отпочинете.
Миленка, както винаги-полезна информация. Хиляди благодарности за неуморния ти труд.

# 130
  • София
  • Мнения: 440
Историите му покрай албумите и песните са също не по-малко интересни. Затова се захванах да ги превеждам. Тази от днес (всъщност, няколко дни си играх с нея) освен всичко е и много приятно написана. Прото е дълга, ама ... Езикът на автора, а и отговорите на МК (това са части от интервю, което го има в един рекламен клип за "Животът продължава") - са много забавни. Като стигнах до песента - ей, много се развеселих, представих си картинката - на плоския покрив в Диарбакър, как жените сеят брашното. Опасни са тези тюркю песни - текстовете им са ....

Ех, извинявайте, ама снощи станах като сценаристите на сериалите - тук става дума за 3, дори 4 различни интервюта от различни периоди в рамките на последните 12-13 години. В рекламата на "Животът продължава" е използвано старо интервю, но не това, което е в основата на голямата статия от 1999 г., а интервю от 2003 г.
След горния пост пак съм писала за дадени интервюта - там съм била точна.
Не че е толкова важно, но да не произвеждам допълнително и ненужни клюки.

# 131
  • Мнения: 772
Привет сладурки Hug Hug Hug

Скрит текст:
Защо Зилян отиде да живее с това другото момиче (с което се запознаха в болницата)
Във финалния епизод Хазарз и Зилян по време на танца за какво си говорят, а и после в ресторанта, когато Хазар си замина?

# 132
  • Мнения: 188
BELL-
Скрит текст:
отиват в къщата която Хазар купи и той самия искаше двамата да заживеят там.Дори я заведе и стояха заключени но Зилян искаше да е сама,да я остави.За това мисля Руя остана с нея,Хазар мисля вече нямаше сили да спори с нея.Това за ресторанта в коя серия е,не се сещам?Ще погледна танца :тя го пита какво да направи,какво иска-мисля че тя иска да се съберат а сега той се дърпаХазар и каза че тя е искала да излезе от живота и и той е излязъл.
Сега видях колко объркано съм го написала,дано схванеш нещо Hug

# 133
  • Мнения: 3 436
Миленка, само ако и когато намериш време, би ли направила много кратко резюме на думите, които казва Зилян (на Хазар) в сцената
Скрит текст:
от 51. оригинална серия (минути 36:06-37:45; 39:34-41:50; 44:50-46:30).  Интересуват ме аргументите на Зилян, а не възраженията на Хазар. Но само ако не ти идва в повече. Благодаря ти за всичко.
http://www.youtube.com/watch?v=5Pe4Wrpb_Kw

Последна редакция: сб, 04 авг 2012, 14:18 от Tania M.

# 134
  • Мнения: 772
BELL-
Скрит текст:
отиват в къщата която Хазар купи и той самия искаше двамата да заживеят там.Дори я заведе и стояха заключени но Зилян искаше да е сама,да я остави.За това мисля Руя остана с нея,Хазар мисля вече нямаше сили да спори с нея.Това за ресторанта в коя серия е,не се сещам?Ще погледна танца тя го пита какво да направи,какво иска-мисля че тя иска да се съберат а сега той се дърпаХазар и каза че тя е искала да излезе от живота и и той е излязъл.
Сега видях колко объркано съм го написала,дано схванеш нещо Hug

Вили много ти благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

Скрит текст:
В същия епизод - финалния, срещата им беше нагласена, Хазар чакаше, после Зилял отиде, казаха си нещо и Хазар стана и си тръгна

Общи условия

Активация на акаунт